Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

irenka
3. čer 2010

@tanka72 :
Peg Pérego jsou dobrý kočáry, nám jestli nevydrží tenhle tak asi budu taky kupovat... teda pokud budeme mít štěstí na druhé mimi... 🙂

Ta váha mě možná čeká taky, Matýsek bude mít příští týden 3měsíce a má skoro 7kilo...
Takže to znám moc dobře a to jak je ted marod tak se chce stále nosit a na bříšku se mu prostě nelíbí... ani pást koníky nechce...

Já už chci taky léto,tohle deštivý počasí je na prd....
😠

pikusa
3. čer 2010

Iren.....na 3 měsících měl mates 7.70 😀
Pereho je fakt super...a koupíš sporták a z druhé ruky navettu použitou 😉

irenka
3. čer 2010

Pikuso: to je síla.... tak to já zjistím až půjdeme k Dr. jdu tam přesně 8. na jeho "narozky" tak ho zvážím..... jsem zvědavá.
Nojo, asi do toho půjdu, ale to se teprve uvidí... ale na 99% bude zase z druhý ruky... 🙂
Co děláš na ty záda? Cvičíš? Já bych měla cvičit Mojžíšovou,ale nejak se k tomu ne a ne dostat...

pikusa
3. čer 2010

Necvičím.....prostě trpím....
ale ted už ho vezmu za ruku a jde.....nebo za mnou doleze,takže aspon nějaká úleva,aspon trošku..
jooo ana 8.měsících měl myslím 10.16 😀

pikusa
3. čer 2010

@tanka72 ten 8.měsíc byl pro Tanku 😀

irenka
3. čer 2010

Pikuso:
NO tak to se asi mám taky na co těšit vid? Moc hezký, 10kg mají některé děti v roce... 🙂)))) To jsou prostě ty veliký miminka... 😀
Já teda cvičila ale ted mám jiný starosti tak jsem ráda že si udělám jídlo... ale začnu....

pikusa
3. čer 2010

No to mají....
na roce měl mates 11.71 😀

nis
3. čer 2010

Zdravim vas, tak jsme byli po x dnech na poradne prochazce......
to ja jsem na vahu pekne zvedava pristi tyden jdemena "narozeninovou" prohlidku muj soukromy tip je sedm kkilo, kdyz drzim prcka na leve ruce tak snad dvacet

pikusa
3. čer 2010

Tak já ´dnes nesla nákup a v druhé ruce matese.....asi minutu a víc jsem nevydržela 😀

nis
3. čer 2010

pikusa 😀

pikusa
3. čer 2010

No říkala jsem si,kdy co pustím,mates jako na potvoru nechtěl tapat za ručičku 😝

nis
3. čer 2010

tak to nas teprve ceka, zvlast s chovacim miminkem....

irenka
3. čer 2010

pikusa: 🙂 🙂
To jsi mi připomněla, jak chodím venčit s kočárkem..... a pak když vláčím nákup, dítě a psa, který musí do sprchy.... 😀 😀 😀 😀

Niso: také mám chovací miminko...

tanka72
3. čer 2010

Ahojik

To náš Matěj je právě nosící a chovací a zatím se jen plazí,takže nosím furt a už má určo s oblečením jedenáct kg,tak je to fakt nářez,nejraděj bych aby už chodíl,ale to bude až kdoví kdy,snad se aspon rozleze když cvičíme tu vojtovku.

Jj holky taky vás to některé čeká,jestli jim teda neutnete trochu jídlo 😀 😀 😀 😀 😀

irenka
3. čer 2010

Tanko: ty cvičíš Vojtovku? To jsi dobrá... co by mamina pro to svoje batolátko neudělala vid?
Já teda nevímm, mám první dítě, ale přijde mi divný že Mates ve 3 měs. nechce pást ty blbý koně! 🙂
Na bříšku se mu prostě v leže nelíbí, přitom poloha NA TYGŘÍKA se mu líbí a vyžadoval jí už v porodnici... tak já nevím, snad nebudu mít doma lenivce....

Jídlo utínat nebudeme že ne? 😉 😉 oni si děcka vezmou co potřebují.... 🙂

teriskaa
3. čer 2010

irenko: Nikoušovi se pást moc nechce pořád.. a je mu skoro měsíců šest 😀

pikusa
3. čer 2010

HOLKY,MATES CHODÍ SÁM 😀 😀 😀

tanka72
4. čer 2010

Ahojik

Piku veliká obr gratulka Matyáškovi k chůzi,to už se s ním nemusíš moc tahat 😀 😀

Irenko náš Matěj pásl koníčky ale špatně se opíral o předloktí,tak to dlouho nevydržel,ale dr to nevadilo no a hlavně se vůbec neotáčel,ani na bok,to mi bylo divné,to by aspon trochu snahy mít měl,tak v 6m neuro,tam je zdravej tak vojtíme a tři dny po tom co jsme začali cvičit se začal otáčet na obě strany.Oni jsou děti pomalejší,ale musí mít pohybový vývoj v pořádku,pak je můžou rodiče nechat vyvýjet svým vlastním tempem,ale Matěj měl problém už od tří měsíců a ted to napravujeme.

Holky u nás je moc krásně a těším se na víkend,budeme venku,jestli nebude lít a zima. 😀

evena
4. čer 2010

jé pikuš malej je šikuláááá 😀

pikusa
4. čer 2010

Evi....už je to velkej kluk 😀

tanka72
4. čer 2010

Piku krásně chodí...Jseš pyšná mamča vid...

Evenko a vy už krásně sedíte,to my ne,jen se otáčí a plazí 😖

pikusa
4. čer 2010

Tanka.....mates si sám poprvé sednul někdy kolem 10 měsíce......děti sami sedět nemají,dokud se neposadí samotné---a v 8mi měsících se taky jen plazil.....
A pyšná jsem a taky mi přijde,že to strašně utíká...

tanka72
4. čer 2010

Jj Piku budu trpělivá,ale malej je zvědavej nejradši by seděl a chodil hned,ale nejde mu to ,takže nic,si počká 😀 😀

pikusa
4. čer 2010

Jasně vydrž a ještě užívej relativně klidu 😀

evena
4. čer 2010

tanka nesedíme uplně krásně, sice si sama sedne ale zachvlí se svalí jako hruška, chybí jí stabilita, ale skouší to zas a zas 🙂 malej má času dost, nic mu neuteče .... pukuš to se ti nezdá, fakt to letí, kde sou ty časy kdy sme měli doma malinký miminka co se vlezli do ruky 🙂 🙂

irenka
4. čer 2010

Pikuso: GRATULUJU.... to se s ním už nebudeš tolik tahat co? A ulevíš zádíčkům. Ale ted ti zase nastanou starosti s tím aby se někde nemajznul do hlavičky...

Tanka: seš fakt dobrá, že takhle cvičíte.....
Vojtovka je fakt super!
Já uvidím jak na tom bude náš Matýsek..

Holky venkku je tááák krásně!
Přes všechny choroby jsem vzala Matýska na chvíli ven.... aby se vyvenčil 😀 😀 😀 😀

pikusa
4. čer 2010

Tak my ted byli tady na hřišti a mates si to vykračoval sám 😀
pak dnědl trochu písku,prolezl nějaké prolejzačky....za chvíli půjde spát 😀

irenka
4. čer 2010

🙂)))
To je hezký!!!
To můj Mates se právě pokouší sníst plínu a snad za chvíli taky usne abych mohla vytřít a uvařit...
😉

pikusa
4. čer 2010

Máme tady kousek nové hřiště,tak je to super.....
Mates v kočárku na balkoně,taky vařím