Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
14. črc 2010

ježiš, to jsou zmetci, jako to???bych se zeptala za co?já to na sobě cítím, že bych potřebovala vypadnout, jenže to je tak když se nějam přistěhuješ, nikoho neznáš, ale třeba se mi někdy poštěstí a budou mít čas alespon kolegynky z práce, kámošku mám až v Olmiku, to je trochu z ruky, jinak nic, ale určo někam vyrazím

pikusa
14. črc 2010

No ono to tak bude,,,,,poslední splátka byla 6.5.a mě to nedošlo,že tím to končí a nebude to do konce měsíce...moje chyba.....
a nekoukala jsem tady do regionů?????

xkacatkox
14. črc 2010

@pikusa aha, tak to pak jo, na regiony jsme koukala, ale zatím nikdo, kdo by se chtěl sejít, tedy spíše je tam mrtvé, Pce nic, a Chrudim no uvidíme, ale spíše nic než jo

pikusa
14. črc 2010

Tak snad se povede někam vyrazit 😉

xkacatkox
14. črc 2010

to si piš, chlap chodí cca každý měsíc na mejda s chlapama z prace, tak co bych si nevyrazila já 😀 at si užije mejdan doma

pikusa
14. črc 2010

Jasně,at si to užije 😉

xkacatkox
15. črc 2010

@pikusa tak se pobav, chlapec mi řekl, že jsme se asi pominula, bo co on tady sním bude dělat když se náhodou vzbudí, jsme mu řekla, že improvizovat 🙂 no těším se až někam vypadnu

pikusa
15. črc 2010

Kacatko 😲 😀 😀 jen at se stará tatínek 😉

tanka72
16. črc 2010

Ahojik kočenky...všechny zdravíím

Ted děláme dětem ty pokojíčky nahoře,no děs běs,v těch vedrech je mi těch řemeslníků líto...

Jinak Matěj se krásně plazí,sám sedí,chtěl by i lozit tak to zkouší,jak se víc pohybuje je i víc zábavy,jen ty hrozné noci mě už nebaví,střídáme se s mužem,tak to trochu jde,ale ráda bych kdyby spal celou noc,pořád se často budí tak jen čekám a čekám.Ale zato je pořád zdravý,ještě žádná ataka bronchitidy...

Tak zatím....

pikusa
16. črc 2010

Tanka,taky mi přijde,že jsem se dřív víc vyspala....a to jsem co 3 hodiny kojila.....
ale zase spal přes den a já s ním...

tanka72
20. črc 2010

@pikusa právě to muselo být super,ted už musím přes den makat a v noci to je čím dál šílenější,už aby byly ty pokojíčky a šel spát tam,třeba se to zlepší!!!!!Doufám....

irenka
20. črc 2010

Ahojky holky,

tak Matýsek už se umí přetočit na bříško a je to týden co se otočil i zpět na záda.... je fakt hodně živej, jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli se nám poplazí naproti....
JO a ve 4měsících má 7440g..... dobrý co?

Já už chci taky řešit pokojíčky... ale zatím řešíme jen projekt už asi 2měsíce.... a ted se k tomu vyjádřila paní požárnice a zase se to zdrží... a to manžel se chtěl napodzim stěhovat... cha cháááá.

Tak si užijte poslední večer trochu chladnější a pak hurá zase tu bude vedro... 😝
Ale na víkend se o pár stupínků ochladí....

S tím kojením, já krmím stále i v noci po 2-3hodinách.... a asi ještě dlouho budu co? 😉

xkacatkox
21. črc 2010

@irenka hele, já kojila když byl menší jen jednou za noc, někdy i vůbec a v sedmém měsíci, kojím 2.3krát za noc, spíš mě hlavně kontroluje, zda jsme po ruce, závislášek, máte hezkou váhu, aspon to bude kus chlapa a bude vám pomáhat 😀 , my máme pokusi o plazení ale zatím jen pokusy, zato postavit se už umí, chytne mě za triko a už stojí 🙂

nis
21. črc 2010

@irenka Tak to je sikulka, radovanek na trik zada bricho prisel vcera a od te doby nedela nic jineho, zpatky to jeste neumi tak otacim a otacim : ) Ale vcera pred tatkou lehce vycouval.
u nas se nocni kojeni nejak vytratilo. staci trochu v pet a pak jeste hodku spime...parada
Jinak my ve ctyrech mesicich 7920g

mejte se vsichni krasne 😎

irenka
21. črc 2010

Ahoooj, tak právě mi dítě předvedlo že si ho mám všímat...
Jen co tu čtu od Nis že RAdovánek nedělá nic jiného, tak se otočím a dítě na břiše zabalené do peřinky....
🙂))

irenka
21. črc 2010

@xkacatkox
Je fakt živej, otázka času kdy se mmu povede přiblížit se po bříšku k hračce... honama už máchá pěkně i pod sebou co leží na bříšku... 🙂

Ale je s nima sranda co? 🙂
Taky máme závisláčka, zatím je to roztomilý ale do dál??? No onoje to přejde, alespon si je víc užijeme když se chtějí stále mazlit a chovat ne? 🙂

irenka
21. črc 2010

@nis
Ty brdo, tak to je taky pěkná váha.... to máš asi taky místo mlíka smetanu vid? 🙂

nis
21. črc 2010

@irenka mas pravdu s mazlenim, u nas to plati hlavne na vecerni usinani jeden den pusa postylka a spi az do rana druhy den hodinovy i vice proces mazleni...vzdycky si rikam jak dlouho mu to vydrzi a kdo jiny se ke me kdy bude tak krasne tulit...

a k otockam jsou to rychlici bude stat za to jak se daji dio pohybu 😉

pikusa
21. črc 2010

Holky,krásný váhy....Mates měl ve 4 měsících 8.80 😀
a mazlení????nemám mazlící dítko ☹ to už musí být,že se přitulí,to je vzácnost

xkacatkox
21. črc 2010

@pikusa nevěš hlavu, třeba si to mazlení vynahradí pozdějí, ono mazlení přes hodinu, je super, ale moc toho neuděláš, ale je mazanej, jak vycítí, že to chceš řerušit, přidá na intenzitě 😀 jsem pak oslintaná jak kdyby byl doga 🙂

evena
21. črc 2010

ahoj holky 😉 jdu vás pozdravit
jak se máte? trpíte taky v těch vedrech? Mája ta se vzbouzela večer, teď jak se ochladilo tak už zase celou noc spí ... je to po tátovi vodní živel takže věčně v bazéně a z vody jínemůžeme dostat 🙂
měli sme jít do poradny v 10ti měsících ale dr má dovču, takže až za 14 dní, myslím že bude mít už 9 kg, vytahuje se nám holka jedna, faldíky jí miznou, docela mi to na ní chybí 🙂

v albu nic aktuálního nemám, tak sem ... fotky ze soboty z malého výletu 🙂

pikusa
21. črc 2010

No nejsou ty naše dětičky kouzelné?????zádná titntítka 😀

lena27
22. črc 2010

ahoj holky, můžu e občas přidat? máme miminko 3,5měsíce. když se narodil měl 3940g a ve 3 měsících 7460g. teď si myslím tak kolem 8kil

lena27
22. črc 2010

první kluk měl při porodu 4350 a teĎ mu byli 3 roky a má 16kg a asi 103cm

pikusa
22. črc 2010

Leno,ahojík a vítej 😉 pořádný chlapáky teda máš 🙂 🙂
matyáš měl ve 3 měsících 7.70 🙂

lena27
22. črc 2010

pavlík měl ve 3m 7300 a v půl roce 9130. To Davídek bude určo větší, už aby se trochu zastavil

pikusa
23. črc 2010

No na půl roce měl mates 9.60....ale co,hlavně že máme zdravé děti vid...
jen teda záda trpí vid 😝

lena27
23. črc 2010

o zádech mi ani nemluv, já na ně trpěla ještě před dětmi
foto z minulého týdne

lena27
23. črc 2010

ale Matyášek nebyl obřík, když se narodil. můžu se zeptat kolik měl v roce? my jsme se v půl roce zastavili, v roce 10,5 a pak měl v roce salmonelu a hned bylo půl kila dole 😝
máš krásného kloučka

tanka72
23. črc 2010

@lena27 ahojik máš krásné velké děti a Pavlík se narodil ve stejný den jako já 😀