• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velké miminko

25. května 2014 
Leno,měl 3.44....do 6ti a půl měsíce jen kojený....asi jsem měla smetanu :grinning:
na roce měl 11.71 a 78 cm...
naposledy jsem ho vážila ve 14ti měsících,to měl 12.79 :grinning:
23. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děti máš krásný :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám asi taky smetanu. Pavlík měl v 18m 12,9. je to živel, takže to vyběhá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to snad mates vyběhá...ale on tak rád jí :grinning: vidí jídlo a normálně se raduje..papi papi a směje se :grinning:
Naštěstí je na rajčata,nektarinky a takový věci :wink:
23. črc 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to je šikula, že tak krásně papká, to mi ještě počkáme, ale těším se, jak bude příští rok papat rajčátka
23. črc 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlík toho z ovoce a zeleniny moc nesní. má teď období, že nesní za den skoro nic a nic hlavně nechce. a před 14 dny jedl jako kyselina. jen chodil a říkal mami hlad hlad
24. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena27 to je jako s lidma, taky se nečeho přejíš a pak to chvíli nemusíš vidět :slight_smile: i když já rajčatový salát miluji, kdykoli, pořád a v jakémkoli množství :grinning:
24. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady Mates u rajčat a hroznového vína :slight_smile:
jinak on nás asi fakt jednou sní :astonished:
24. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa téda, ten je šikovný, srandovní fotečky :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyčůránek...vycucne vnitřky a slupky nechá :grinning:
24. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa tak to je fakt dobrý, no co, šlupečky nejsou ono :grinning:
24. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nejsou,někdy to jí velé,někdy takhle :grinning:
24. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne velé ale celé :grinning:
24. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky

Teda Pikusko to je malý moc šikovný,gratulka že tak krásně jí ovoce.

Jinak my furt děláme v podkroví pokojíčky a zítra jedu s malým k homeopatce,protože se budí 10krát za noc,tak snad mu to pomůže spát.

jo a máme deset měsíců a 11140g a 76 cm,i když doma má o centimetr vic.....
29. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanka72 na buzení v noci pomáhá homeopatie????sem stím, prosím o radu, také bych se ráda vyspala, vstávám 4-6krát za noc

můžu mít dotaz na kolik vás vyjde podkroví,já jen zda by jsme nesehnali na to přeci jen firmu
29. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo s tou homeo to teprve zjistím jak funguje,vím o jednom léku co je na spaní ale musí to předepsat homeopat a taky dávkování je různé,tak uvidím zítra co z toho bude,ale budí se strašně.V podkroví nám udělali betonovou podlahu,topení sádrokartony a bude se malovat,obkládat záchod,dávat sanita,kupovat troje dveře,tak zatím nemáme celkovou sumu,ale určitě přes sto tisíc,a dělají to různé malé firmičky,a jde to i docela rychle,tak někdy v září jak budeme vědět ti můžu dát vědět kolik to stálo. :grinning:
29. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xkacatko,poptej se v lékárně,kamarádka tam kupovala kdysi homeo..malej jí taky nespal....a taky to bylo nějak než mu byl rok.
Mates byl dnes na očkování-priorix.....spal po obědě,pak od 4-6 a už spí....
29. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanka72 tak mi dej prosím vědět jak jste dopadli, jak to šlo, a poslézle i výsledek :grinning: pokud by :grinning: to mělo pomoci, tak bych do toho šla, s tím podkrovím, nás to zatím stálo 55, ale ještě nemáme sádroš, a elektriku, odpady, no a práce, to dělá manža, ale nemá na to moc času, tak nevim nevim, zda to za 2 roky budemevůbec mít, no když tak našetříme a zaplatíme firmu, se za chvíli stěhujete, co :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a byla kamarádka spokojená?s výsledkem? ten priorix je i proti neštovicím?kolik to stálo?
29. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačatko,říkala,že se to zlepšilo.....je to už přes rok,tak si to moc nepamatuju.....
Proti neštovicím je priorix tetra,my to máme zarděnky,spalničky a ještě něco....poviné to je a zdarma,za tetra se myslím doplácí
29. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa aha, tak to jo, no počkám jak pochodí Tanka :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa kéž by mě Matýsek po očkování spal jako tvůj, byla bych v 7nebi, no moje mmka si už začíná myslet, že bude hyperaktivní, je to neposeda, no necháme se překvapit, doufám, že nás to myne, spíš si myslím, že je holt trošku náročnější :slight_smile:
29. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox on když nespí,tak taky minutu není v klidu....pořád někam musí,něco dělá,že by mi seděl třeba pár vteřin na klíně????,ani náhodou
29. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsme byli na 4 měsíční prohlídce a vážíme jen 8160g. to jsem myslela, že bude mít víc. asi už snad tolik přibírat nebude. a druhý klučina byl na 3leté a má 16,4kg a 106cm :grinning:
30. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já si také říkám,holt je akční a zbytek příbuzenstva se ho bojí :grinning: , nevím čeho, nikdy ho nikdo nehlídal, natož povozil v kočárku :unamused:
30. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacatko,tak to máš teda šídlo :slight_smile:
Lena---tak to zase není takový obřík :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak jsme byli včera u té homeopatky,vyšetřovala nás skoro dvě hodiny a nakonec jsem dostala homeopatika pro sebe a pro Matěje,budeme to dávat deset dní a říkala že se už určitě vyspíme a opravdu Matěj se vzbudil jen dvakrát,dostal dudlík,ani nechtěl ruku a spal jako dudek a ani jednou neřval!!!Tak jestli je to homeopatiky a bude opravdu spát i dál tak budu ta nejštastnější matka na světě.Ta homeopatika se dávají přesně na míru konkrétnímu dítěti podletoho jaké má potíže,je jich prý na spaní strašně moc a proto je dá ten homeopat až podle toho jaký si udělá obrázek o tom dítěti a jeho potížích.Kupované homeo ti nemusí vůbec zabrat,nám dala homeo a řekla i v jaké dávce a v určitou hodinu mu to mám dát.Tak snad to fakt zabere!!!!
31. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanka,to je super.....tak hlavně,že spinkáte :wink:
31. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jj zatím jednu noc!!!!! :wink:
31. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek