Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
23. črc 2010

Leno,měl 3.44....do 6ti a půl měsíce jen kojený....asi jsem měla smetanu 😀
na roce měl 11.71 a 78 cm...
naposledy jsem ho vážila ve 14ti měsících,to měl 12.79 😀

pikusa
23. črc 2010

A děti máš krásný 🙂

lena27
23. črc 2010

já mám asi taky smetanu. Pavlík měl v 18m 12,9. je to živel, takže to vyběhá 😀 😝

pikusa
23. črc 2010

taky to snad mates vyběhá...ale on tak rád jí 😀 vidí jídlo a normálně se raduje..papi papi a směje se 😀
Naštěstí je na rajčata,nektarinky a takový věci 😉

xkacatkox
23. črc 2010

@pikusa to je šikula, že tak krásně papká, to mi ještě počkáme, ale těším se, jak bude příští rok papat rajčátka

lena27
24. črc 2010

pavlík toho z ovoce a zeleniny moc nesní. má teď období, že nesní za den skoro nic a nic hlavně nechce. a před 14 dny jedl jako kyselina. jen chodil a říkal mami hlad hlad

xkacatkox
24. črc 2010

@lena27 to je jako s lidma, taky se nečeho přejíš a pak to chvíli nemusíš vidět 🙂 i když já rajčatový salát miluji, kdykoli, pořád a v jakémkoli množství 😀

pikusa
24. črc 2010

Tak tady Mates u rajčat a hroznového vína 🙂
jinak on nás asi fakt jednou sní 😲

xkacatkox
24. črc 2010

@pikusa téda, ten je šikovný, srandovní fotečky 🙂

pikusa
24. črc 2010

Vyčůránek...vycucne vnitřky a slupky nechá 😀

xkacatkox
24. črc 2010

@pikusa tak to je fakt dobrý, no co, šlupečky nejsou ono 😀

pikusa
24. črc 2010

No to nejsou,někdy to jí velé,někdy takhle 😀

pikusa
24. črc 2010

ne velé ale celé 😀

tanka72
29. črc 2010

Ahojik holky

Teda Pikusko to je malý moc šikovný,gratulka že tak krásně jí ovoce.

Jinak my furt děláme v podkroví pokojíčky a zítra jedu s malým k homeopatce,protože se budí 10krát za noc,tak snad mu to pomůže spát.

jo a máme deset měsíců a 11140g a 76 cm,i když doma má o centimetr vic.....

xkacatkox
29. črc 2010

@tanka72 na buzení v noci pomáhá homeopatie????sem stím, prosím o radu, také bych se ráda vyspala, vstávám 4-6krát za noc

můžu mít dotaz na kolik vás vyjde podkroví,já jen zda by jsme nesehnali na to přeci jen firmu

tanka72
29. črc 2010

@xkacatkox jo s tou homeo to teprve zjistím jak funguje,vím o jednom léku co je na spaní ale musí to předepsat homeopat a taky dávkování je různé,tak uvidím zítra co z toho bude,ale budí se strašně.V podkroví nám udělali betonovou podlahu,topení sádrokartony a bude se malovat,obkládat záchod,dávat sanita,kupovat troje dveře,tak zatím nemáme celkovou sumu,ale určitě přes sto tisíc,a dělají to různé malé firmičky,a jde to i docela rychle,tak někdy v září jak budeme vědět ti můžu dát vědět kolik to stálo. 😀

pikusa
29. črc 2010

Xkacatko,poptej se v lékárně,kamarádka tam kupovala kdysi homeo..malej jí taky nespal....a taky to bylo nějak než mu byl rok.
Mates byl dnes na očkování-priorix.....spal po obědě,pak od 4-6 a už spí....

xkacatkox
29. črc 2010

@tanka72 tak mi dej prosím vědět jak jste dopadli, jak to šlo, a poslézle i výsledek 😀 pokud by 😀 to mělo pomoci, tak bych do toho šla, s tím podkrovím, nás to zatím stálo 55, ale ještě nemáme sádroš, a elektriku, odpady, no a práce, to dělá manža, ale nemá na to moc času, tak nevim nevim, zda to za 2 roky budemevůbec mít, no když tak našetříme a zaplatíme firmu, se za chvíli stěhujete, co 🙂

xkacatkox
29. črc 2010

@pikusa a byla kamarádka spokojená?s výsledkem? ten priorix je i proti neštovicím?kolik to stálo?

pikusa
29. črc 2010

kačatko,říkala,že se to zlepšilo.....je to už přes rok,tak si to moc nepamatuju.....
Proti neštovicím je priorix tetra,my to máme zarděnky,spalničky a ještě něco....poviné to je a zdarma,za tetra se myslím doplácí

xkacatkox
29. črc 2010

@pikusa aha, tak to jo, no počkám jak pochodí Tanka 🙂

pikusa
29. črc 2010

@xkacatkox jasně 😉

xkacatkox
29. črc 2010

@pikusa kéž by mě Matýsek po očkování spal jako tvůj, byla bych v 7nebi, no moje mmka si už začíná myslet, že bude hyperaktivní, je to neposeda, no necháme se překvapit, doufám, že nás to myne, spíš si myslím, že je holt trošku náročnější 🙂

pikusa
29. črc 2010

@xkacatkox on když nespí,tak taky minutu není v klidu....pořád někam musí,něco dělá,že by mi seděl třeba pár vteřin na klíně????,ani náhodou

lena27
30. črc 2010

ahoj holky, dnes jsme byli na 4 měsíční prohlídce a vážíme jen 8160g. to jsem myslela, že bude mít víc. asi už snad tolik přibírat nebude. a druhý klučina byl na 3leté a má 16,4kg a 106cm 😀

xkacatkox
30. črc 2010

@pikusa já si také říkám,holt je akční a zbytek příbuzenstva se ho bojí 😀 , nevím čeho, nikdy ho nikdo nehlídal, natož povozil v kočárku 😒

pikusa
31. črc 2010

Kacatko,tak to máš teda šídlo 🙂
Lena---tak to zase není takový obřík 😀 😀

tanka72
31. črc 2010

@xkacatkox tak jsme byli včera u té homeopatky,vyšetřovala nás skoro dvě hodiny a nakonec jsem dostala homeopatika pro sebe a pro Matěje,budeme to dávat deset dní a říkala že se už určitě vyspíme a opravdu Matěj se vzbudil jen dvakrát,dostal dudlík,ani nechtěl ruku a spal jako dudek a ani jednou neřval!!!Tak jestli je to homeopatiky a bude opravdu spát i dál tak budu ta nejštastnější matka na světě.Ta homeopatika se dávají přesně na míru konkrétnímu dítěti podletoho jaké má potíže,je jich prý na spaní strašně moc a proto je dá ten homeopat až podle toho jaký si udělá obrázek o tom dítěti a jeho potížích.Kupované homeo ti nemusí vůbec zabrat,nám dala homeo a řekla i v jaké dávce a v určitou hodinu mu to mám dát.Tak snad to fakt zabere!!!!

pikusa
31. črc 2010

Tanka,to je super.....tak hlavně,že spinkáte 😉

tanka72
31. črc 2010

@pikusa jj zatím jednu noc!!!!! 😉