Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
26. pro 2010

Ahojík holky....
tak jak jse to zmákly?????
my byli 24.odpoledne u našich...tak dárečky--ovšem mates nezájem.....sestra tam měla psa,tak honil pejska.....
a pak jsme šli dom,dali si večeři a po večeři chtěl jít spinkat 😕
ale tím,že tady byly holky,tak to nějak vydržel,ale teda moc ho to nebralo......
tak jsme nějaké dárečky nechali na 2.den ráno...

xkacatkox
26. pro 2010

@pikusa tak celkem to šlo, bohužel jsme nakonec všeci marodi, Matýsek byl po 6 nemoci zdráv 3 dny a je zase choř ☹ ,dárky celkem spokojený, žirafa od FP ho zaujala hned, velká krabice, ale moc si nepohrál, byl unavený, tak šel brzy spát, druhý den u babiček prořval, asi moc lidí, či co, tak si dáraky užil až v klidu doma, doufám, že další vánoce budou lepší, píct jsme vůbec nemusela, jelikož nám není dobře, tak to nikdo není, zbytečná práce,dneska nás čeká další babička, tak uvidíme jak tam

pikusa
26. pro 2010

@xkacatkox jee zase marůdek....tak at je brzy fit.....
No já si říkala,že úplně stačily 2 dárečky bylo by to 🙂

xkacatkox
26. pro 2010

@pikusa no asi tak, čím víc dárků, atk je to akorát na zmatení, ale nakonec si tak celkem hraje, ale musíme mu to nabízet a hrát si sním, bubínek má taky úspěch a pak to auto Chuck, tak to se mu také líbí, jo a xylofon akrteček tak ty jsou taky fajn, stěma nemocema, mě to už leze na budku, nikdy nebyl nemocný a tedka hned 2krát, no doufám, že nebudeme muset k Mudře, tam jsme mi táhnout fakt nechce

pikusa
26. pro 2010

@xkacatkox a má teplotu???nebo jen rýmu a kašel???
snad nebudeš muset k dr....

xkacatkox
26. pro 2010

@pikusa má rýmu, kašel, tedka jsem ho nemohla uspat, pořád řval, ale chtěl spát, už jsme myslela, že budeme muset jet na pohotovost 😠 ,teplotu ne, ale blbě jí 😠 ,no zamotaná kruh, chlap nemocný, mě taky není dobře, tak je ztoho člověk unavený, no uvidím zítra asi vyrazím

pikusa
26. pro 2010

@xkacatkox to je blbý......
snad bude klidná noc a ráno bude líp

xkacatkox
26. pro 2010

@pikusa no to doufám, už toho mám plné zuby a nervy 😠 nikdy nebyl nemocný a ted se to kupý no když čert naděluje tak na jednu hromadu

pikusa
26. pro 2010

@xkacatkox to věřím,že toho máš dost....
a když prckové marodí,je to síla....tak posílám pohlazení prckovi 😉

xkacatkox
26. pro 2010

@pikusa děkujeme, kéž by už bylo líp, 🙂 hlavně, že vy jste zdraví, a vánoce jste si užily 🙂

pikusa
27. pro 2010

@xkacatkox tak jak je dneska???
no užili...to joooo ale bylo to náročný,holky tady byly celý víkend,tak nebyla ani chvilka klidu

adelinka
27. pro 2010

ahojky
jak se mate po svatcich?u nas pohodka 😵

dneska jsem dostala odvahu a po svatcich stoupla na vahu a ja mam dole 10kilo..no po 4 pribranych v tehu je to super..a ja proc me padaj vsechny kalhoty 😀 😀

un_deux_toi
27. pro 2010

Krásné zasněžené pondělí povánoční,
nenašly byste si, prosím, chvilku na vyplnění mého dotazníku k bakalářské práci? Zabývám se motivací k pojmenování potomků.

https://spreadsheets.google.com/viewform?formke...

Díky moc!

pikusa
27. pro 2010

@adelinka tedaaaaaaaaa ty hubneš.....já chci takyyyyyyyyyyyy
ale s mým bouřícím se žaludkem už 3 dny aspo nenaberu,když nezhubnu

xkacatkox
27. pro 2010

@pikusa ahojky, no tak nějak stejné, rýma, kašel, ale v noci se tak nedusil, snad bude líp 😒 koupila jsme dnes i Mucosolvan sirup tak mu ho odpolko dám, už aby jsme se tady z toho vyhrabali, je to nekonečný, takhlen budu ještě hubenější, už mě to nebaví, chtěla jsme trošku přibrat a zase prd ☹
@adelinka tak jsi ráda, jak jsi to hezky shodila, ty jsi přibrala jen 4 kg v těhu, to teda čučím, já 8 ale až ke kenco a nechala jsem je hned v porodce

xkacatkox
27. pro 2010

@pikusa taky se ti bouří, mě taky, asi zase lítaj nějaký kvalitní střevni bacily, a celý den sním 4 piškoty, to je dieta

xkacatkox
27. pro 2010

@un_deux_toi máš to tam 🙂

pikusa
27. pro 2010

@xkacatkox jojo taky bouří.......jsem na rohlíkách.....suchejch
Teda holky,já nabrala asi 16kg---fůůůjjjjj 😝 😀

xkacatkox
27. pro 2010

@pikusa prosím tě, každý nabírá jinak, znám i 30 kg, a jsou jak lusk, se stím nezabívej, v těhu je to povolené, teda do 15, pak už to hlídaj, ale někdy to nejde

pikusa
27. pro 2010

@xkacatkox mě dr.vynadala při každé KO 😝
no ale nějak mám pořád 8 kg nahoře.....jako nosím to co před těhu,ale jsem "nějaká jiná"

xkacatkox
27. pro 2010

@pikusa ale spokojená ne? 🙂 já jsme zase dost zhubla, a chtěla bych trošku přibrat, kupovala jsme si nové, to co jsme měla před těhu mi padalo, ale 🙂 osobně si nepřipadám moc hezká, propadlé tvářé,no chce to aspon 5 kileček nahoru a budud spokojená, jenže když mám bolebřích tak to zase nejde, ach joooooo

pikusa
27. pro 2010

@xkacatkox nejsem spokojená.....mám pupek jako v 5.měsíci a prdel jako valach 😝

adelinka
27. pro 2010

par vanocnich 😵
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/alb...

a taky jak elenka pase kone ve 3tydnech..dr rikala at ju davam na brisko te je sikovna a ze se ji to libi... 😀

pikus..ja mam nadvahu tak 30kilo 😝

pikusa
27. pro 2010

@adelinka jeee jak malá krásně drží hlavičku 😉
no taky mám nadváhu,ale jsem lenoch cvičit a nemám pevnou vůli 😝

adelinka
27. pro 2010

no to petan neumel ani ve 4mesiccih chozeni na vojtovku..elenka je sikula 😵

no ja velkou nadvahu..radej nebudu jest jak kdybych mela cvicit 😀 😀

xkacatkox
27. pro 2010

@adelinka je šikovná, Matýsek taky brzy pásl koníky, s Petanem to nemůžeš srovnávat, on měl horší start do života

adelinka
27. pro 2010

no ten ho mel chudacek kurevsky ☹ ☹

pikusa
27. pro 2010

Mates na břiše řval snad do 3.měsíců

irenka
27. pro 2010

Ahojky holky,

přeji vám krásný nový rok 2011. Hlavně at jste zdraví a šťastný a máte dost trpělivosti na lumpárny těch vašich drobečků.
I. 😉

pikusa
28. pro 2010

@irenka tobě a celé tvé rodince to samé 🙂