Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

germaine
17. srp 2011

Ahoj holky, přidávám fotky našeho nenažránka - ve 3m 63 cm a 7.370gr....
A ty fotky jsou z rána asi půl hodinky po krmení 😀 😀 😀 chjo.

lili_k
17. srp 2011

@germaine nas Adamek ma ve 2,5 mes 7,03kg a 60cm 😵 A ma tvare jak Vas Stepanek 😉 Prvni syn byl taky peknej obrik, ve 3 mes mel 7,14kg, .... no, ani me nenapadlo ze ho Adam jeste trumfne 😀

..jo a presto, ze byl Jakub jako kojenec tak velkej, nema ted ani 13kg na 92cm,takze to neznaci ze budou nejaci nadmerni 😉

lili_k
17. srp 2011

@pikusa pamatuju si te jak jsme si tu psali kdyz bylo klukum par mesicu 🙂 Jakub mel v pul roce jako Vas Matysek, presne 9,44kg, taky kojeny 😉

germaine
17. srp 2011

@lili_k Jéé tos mě uklidnila 😉 už teď mi manža povídal, že už se těší, až bude všem tazatelům vysvětlovat, že není opožděnej, že nedělá to či ono (vypadá totiž jako dítě v sedmi, osmi měsících) ale, že je jenom obřík.... 😀 😀 😀

lili_k
17. srp 2011

@germaine jj presne, kdyz jsme byli ve 2mes u pediatra tak pani co svlekala mimco vedle me pry: "vy mate tak 5,6 mesicu ze?" 😀 taky si asi rikala jaktoze jen lezi na zadech 😀 😵

germaine
17. srp 2011

@lili_k No přesně...to bude sranda to vysvětlování a pak zas proč je tak velkej...má odpověď bude NO PROTOŽE NENÍ LÍNEJ SE NAŽRAT !!! 😀 😀 😀

pikusa
18. srp 2011

Holky.....buřtíci jsou boží 😵
@germaine je kouzelnej 🙂
Mates je ted o skoro hlavu větší než jeho vrstevníci,ale každej říká,jak se vytáhl a zhubnul...je pravda,že už to,že nemá plínu,tak ten zadeček není tak buclatej,.....

germaine
18. srp 2011

@pikusa Ten tvůj je taky krásnej 🙂 a vypadá normálně 😉

pikusa
18. srp 2011

@germaine jo už vypadá "normálně" 😀
Tady ve 3 měsících,,,,starý jako tvůj štěpánek možná o malinko starší

germaine
18. srp 2011

@pikusa To jsou krásný faldy a dvě brady 😀 to máme taky a nožky jako chrámový sloupy jakbysmet 😀 😀 😀

pikusa
18. srp 2011

@germaine no jo však říkám,buřtíci 😀
Ale kolikrát jsem byla z reakcí lidi neštastná.....

romcovaklarka
18. srp 2011

Ahoj holky, můžu se zeptat - náš Samík má dneska ve dvou měsících 6,2kg a 62 cm, je to hodně nebo ne? Kolik měli na 2 měsíce vaši klučíci? Díky 🙂

adelkav
18. srp 2011

@rocovaklarka Tak to jste na tom jako my🙂 Šíma měl ve dvou měsících 6,230kg, výšku si nepamatuju. A přibírá stále tak kilo měsíčně. Teď mu je pět měsíců a má 9,35 kg a 70 cm. Ale moc se tím nestresuju, jde ve stopách tatínka, který měří necelé dva metry a je štíhlý. Šíma se narodil a měl 4,2 kg

pikusa
18. srp 2011

Ve 2 měsících 6.62 😀 a cm nevím..... 😀

stazina1
20. srp 2011

Ahoj dievčatá 🙂
To chce klídek 🙂 my máme dnes 4 mesiace a už pred týždňom sme mali 8,18 kg a 68 cm,takže vyzeráme na 8 mesiacov.začínajú nám liezt nožičky z korbičky, takže neviem v čom budem malého kočíkovať.Ešte nesedí tak ho nechcem dávat do sportáku 🙂

pikusa
20. srp 2011

@stazina1 ve 4 měsících ,ěl Mates 8.80 😀 a 65 cm...
a jestli ti jd e sporták do lehu....tak bys mohla 😵

germaine
2. zář 2011

Čau holky, tak aktuální váha ve 3,5 měsících je 7.790 gramů 😝

pikusa
4. zář 2011

@germaine no jo další "obřík" 😵

rina76
9. zář 2011

Ahoj holky, můžem se k vám přidat? Ve 4měs. 68cm a 7140g, teď v úterý nás čeká 5měs. prohlídka tak jsem zvědavá jak jsme zase porostli, už teď ho oblékám do toho, co nosil první syn v 10měs 🙂.

germaine
9. zář 2011

@rina76 Ahoj, nás v úterý čeká 4měsíční, tak si pak písneme, kolik,...můj odhad je tak min. 65 cm a 8.100gr 😀

pikusa
10. zář 2011

Holky...ty jsou boží 😀 😀 😀

tereziee
10. zář 2011

Ahoj holky tak muj malej mel pri narozeni 4820g a 55cm 😀 pridavam par fotecek a ted uz je velkej chlap prave dnes mame 9.mesicu 🙂

pikusa
10. zář 2011

@tereziee teda to byl kluk opravdu jako buk 😵
mě pak hlaa nebere...jak se toto vejde so břicha 😀
je kouzelnej 😵

tereziee
10. zář 2011

@pikusa no to i me hlava nebrala jak jsem ho videla 😀

pikusa
10. zář 2011

@tereziee a ty jsi terez věděla,že bude velkej???

germaine
10. zář 2011

@tereziee Aoj, můžu se zeptat...? Zarazila mě fotečka s naháčem...měl abnormálně velký varlátka, nebo je měl nějak nateklý? Tohle jsem nikdy neviděla 😅 a je krásnej 😉

pikusa
10. zář 2011

@germaine no kluci to často mívají.....matyášek teda měl větší,ale ne takhle....
po pár dnech se to srovná do "normálu"

tereziee
10. zář 2011

@pikusa Nevedela me to zapinkala moje gyndarka maleho mi merila a vazila kdyz mel necele 2kg a pak uz jen kontrolovala vse kolem jinak by me urcite vzali cisarem ☹
@germaine No tam je ma velke rekla bych ze to bylo tim ze byl hodne zavodneny ale tedka je ma normalni 😉

pikusa
10. zář 2011

@tereziee hele a porod jakej????jestli to není blbý,že se ptám.....
I když já stejně říkám že na tom to nejhorší jsou kontrakce 😝 😀

pikusa
10. zář 2011

@tereziee jo a to teda muselo být překvápko vid 😀