Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

evena
29. led 2010

naty no určitě 😵 tak sem si myslela jak kouknu na telku a má už vedle píská 😖 tak du dělat maminku

evena
29. led 2010

naty možná kdybys zkoukla albíčka nás holek tak si nebudeš myslet že máš malou velikou 🙂

naty.motylek
29. led 2010

pikusa-ahoj a čim to jsem zvědavá zitra se tu kouknu na vás

naty.motylek
29. led 2010

evena -zitra se podivám na vaše fotky tedka jdu k malé hrozně mě řádi.Ona mi chodi spávat až tak v21 nebo 22hodin tak dobrou všem maminkám

sayast
29. led 2010

naty,jasne vitej 🙂. mala je krasna 😵

tak ja mam manzu zas pryc. zas opet pres noc. to uz je potreti behem 3 tydnu (vikendu). uz se mi honi hlavou jestli v tom neni neco jinyho nez kamaradi... 😔

helulicek
29. led 2010

Čau holky,
nějak nestíhám sem chodit. Malej začal prozkoumávat všechny zákoutí našeho obydlí, tak tu máme veselo. Je den, kdy mi vydrží v ohrádce nebo lehátku a já můžu v klidu dělat a koukat na MK 😀 a z toho chce být furt na zemi a to jsou pak fofry 😝 Jo, ono vypadá že leze co? ne, ne, sice sem tam udělá pár lezoucích pohybů, ale zjistil, že když bude "válet sudy" tak je to rychlejší a hlavně se dostane kam chce. Nejraději okousává nohy od stolu, křesla,otvírá skříňky...no jak říkám, o zábavu postaraný 😀

rozebíráte veliký mimčo jo? no tak v mým okolí zatím ok, sice se občas někdo debilně projeví, ale není to naštěstí zas tak často aby mě tím nas.al 😉 Akorát manžova babička občas řekne, že je to cvalda, že má nožiska atd. ale ona má co říkat...mě to nerozhodí, já jsem ráda zato, že Štěpula je takovej jakej je a nemyslím si, že by byl nějakej cvalík. Je to prostě chlapák jak má být 😉

Vidím, že say se dala do pečení dobrůtek 😵 My dnes pekli koláče na zítřejší oslavu manžové babičky. Má 80 tak to chce slavit ve velkým. Vůbec se mi nechce, vychází nám to časově tak debilně, ale prostě tam být musíme. No, večer bude hlídat má mamka, tak to bude už lepší. Vykoupu, nakrmim, uspím a snad bude hodňoučkej bobánek náš.

Pik, ten recept taky znám a moc šmakuje 😉

Naty, vítám tě.

say, holka, já tě obdivuju jak se držíš. Julinka ti dává zabrat (já vím, že je to zlatíčko, ale přece jen ty noci...) a manža taky žádná sláva...fakt musíš být dost silná...
myslíš, že by v tom byla nějaká ženská?? no snad ne, ale i tak by se měl teda držet víc doma, když už nemusí být v práci. Takový krásný holky tu má a furt někde lítá...

Holky, přeji krásnou noc.

sayast
29. led 2010

hel,to je stepanek zlaticko 😉. my mame zatim klidek 🙂
jestli je v tom zenska nevim,popira to,ale prijde mi to trochu podezrele. nikdy predtim nebyl pres noc pryc...
hel,taky dobrou noc 😉

ja budu jeste chvili strasit, nechce se mi jeste spat 🙂

helulicek
30. led 2010

Zdravím maminky 🙂
tak my dnes noc totálně ko 😝 v půl 7 usnul, 2x se do hodiny vzbudil, ale naštěstí hned usnul, zato od půl12 do 3,30 jsme měli o zábavu postaraný 😝 pak usnul, ale vzbudil se hned ve 4, pak v 5, ale to naštěstí hned usnul a v 6,30kojo a v 7,40 už total vstávačka. Kupodivu je až moc akční, válí tu horlivě sudy, vytírá mi akčně podlahu a hrozně do toho prndá, nevím, kde vzal tu energii 😝
Ke všemu jdeme dnes na tu oslavu, tak jsem se těšila že večer si užiju, ale s takovou nevím, jestli neodpadnu dřív než to naše mládě 😝 😖

say, věřím, že v tom snad ženská nebude, ale já bych mu teda přistřihla křidýlka. Já bych to prostě nesnesla....jsem zastáncem toho, že je to dítě obou a tak proč bych měla furt já jen tvrdnout doma a on furt někde trajdal. Je mi jasný, že chlap má vždycky větší volnost, ale má to svoje meze....

pikusa
30. led 2010

Ahoj holky a dětičky.......
Say....tak tak,přistřihnout křidélka by to chtělo...ale jak vid 😒
Mates teda v noci už spí dobře.....snad to nezakřiknu.....už v noci nejí....jen čaj a vstává teda kolem 6 😲 ted už zase spí......
Holky....už nechce MM,ráno si teda v posteli cucne,ale nic moc.Tak jsem mu udělala k snídani UM,vypil skoro všechno.....mám tady krabici HAMI,došla mi od někud jako dárek.Ale ted nevím----začínat s UM?????ale asi mlíčko ještě potřebuje co....
No poptám se i dr.jdeme příští týden....
Joooooooooooooooooooooo
a Mates konečně leze 😀 😀 sice jako píďalka,prdelka ve vzduchu,ale leze 😀

sayast
30. led 2010

ahojky holky 🙂
dekuju za rady. budu se snazit to nejak zmenit. dost me vcera nastval.

pik, gratuluju k lezeni 😵 . co se tyce kojeni, bud stastna ze se ti tak hezky odstavuje,co ja bych za to dalo ☹.jo a mlicko urcite potrebuje. takze bych najela na UM.

u nas noc zase nekolikrat vzhuru. uz jsem asi zvykla 😀

sayast
30. led 2010

ted cekam na navstevu kamaradku s o mesic mladsi taky julinkou 😀. tak jsem udelala domaci puding z kukuricneho skrobu. je docela dobrej, tak jsem zvedava jak bude chutnat holkam. je to premiera a rychlovka 🙂. kdyz budete chtit,hodim recept 🙂

naty.motylek
30. led 2010

ahoj maminky jsem tu

naty.motylek
30. led 2010

sayast-ahoj děkuju za přivítani

naty.motylek
30. led 2010

helulicek-ahoj děkuju

pikusa
30. led 2010

Naty...ahojík 😉
say...jasan,hod pak recept a užij si návčtěvičku a další Julinku 🙂

naty.motylek
30. led 2010

pikusa-ahojky tak mužu se přidat.Tak naco si přišla čim zapadnu

pikusa
30. led 2010

Naty...ty jsi napsala
ahoj je trochu a zapadnu semka .....
no a mě to hlava nevzala......a přemýšlal jsem,kde a čím zapadneš,než mi došlo,že jsi myslela sem--jako k nám 😀

sayast
30. led 2010

recept na domaci puding pro mrnata
250 ml vody
1 polevkova lzice kukuricneho skrobu
8 odmerek UM

pripravime si 250 ml vody. trochy vody oddelime do hrnecku, vmichame 1 PL kukur. skrobu a vlijeme do zbyle vrouci vody. za staleho michani kratce povarime. do mirne vychladleho pudingu vmichame 8 odmerek UM. nalijeme do misky a vychladime

je to recept od hami co mi chodi vzorky a k tomu vzdy knizecka s par receptama. pisou na ni od 10. mesicu,ale myslim ze o neco driv vubec nevadi . vzdyt kupovany pudingy jsou od 8. mesicu

naty,ahoj, co beruska?

pik 😀 😀 😀

tak julinky byly bezvadny, fakt to bylo skvele. bylo to poprve co julca byla ve spolecnosti jinyho ditka a asi budu muset najit nejakou kamaradku, protoze myslim ze by ji to hodne pomohlo v rozvoji 🙂. dokonce se i napila z flasky kdyz videla ze druha julinka pije 🙂

pikusa
30. led 2010

Say,jasně,jen sidávejte srazík častěji....děti jsou s jinými dětmi spokojené....
My zrovna včera byli u kamarádky,sice je Kubík o rok starší,ale i tak to je fajn

sayast
30. led 2010

kdyz ta kamaradka bydli docela daleko 😒 . musim najit nekoho i tady bliz 🙂. kdyz nejsem zrovna moc komunikativni s lidma ktery moc neznam ☹

pikusa
30. led 2010

Say,,,,není někde poblíž mateřské centrum či kavárna s dětským koutkem???
a jsi mobilní??

sayast
30. led 2010

mobilni nejsem ☹ 😒

detske centrum tu mame,ale pro deti do roka tam nic neni ☹. tak cekam jak na smilovani na brezen 😀

pikusa
30. led 2010

say...máš spektrum program???jestli jo,pust si ho

sayast
30. led 2010

to nemam 😕

pikusa
30. led 2010

škoda...je tam o vývoji mimina 🙂

sayast
30. led 2010

aha. tak poradne sleduj a prevypravis mi to nejdulezitejsi 😅 😀 😀 😀

pikusa
30. led 2010

No hele.....spermie putuje k vajíčku 7 metrů 😲
Say a nekoukala jsi tady do tématu regiony????jestli tam od vás někdo není???

naty.motylek
30. led 2010

ahoj holky

pikusa
30. led 2010

Tak dítko spinká,já se natáhla na zem k PC a TV 😀

naty.motylek
30. led 2010

pikusa-tak malá mi chodi spávat až tak v21 nebo v22hodin dřiv ne jak kdy.Jdu k ni tak dobrou noc pa