Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

leonik
5. lis 2009

Ahojky 🙂
skleni: jejda, u vás se marodí 😒 Tak ať jste zas brzy fit 😉 Jj, to počasí je hrozný, my jdem ven akorát když jdem do školky a ze školky, jinak jsme zalezlí doma 😝 Já tu zimu taky nenávidím 🙄 Nedáváš Danečkovi něco na imunitu?

pik: tý jo, to je váha 😀

sklenicka24
5. lis 2009

Leo: jj, baští Preventan, ale jak vidíš, je to k ničemu. také pil aktimel, ale došel, tak ho týden neměl, poněvadž u nás je strašně drahý, kupujeme ho ve velkém v nákupáku, který máme 17 km od nás. Pojedeme tam o víkendu, tak zae doděláme zásoby.

Přišel z práce i můj táta, že je takké nechcípaný, se z toho fakt opotím ☹ ☹ ☹

sklenicka24
5. lis 2009

Jnak také zimu nemusím. Hlavně, když chumelí a ne a ne to zkončit. A tady je tho sněhu opravdu dost. Minulý rok jsem nevyjela ani kopec. se to rpostě nedalo, mě museli tahat s traktorem a to jsem měla před sebou buben 😝 😝 😝 😝

pikusa
5. lis 2009

Jooo holky,to je váha co....
ale máme kamarádku,dvouměsíční a dnes vážila 6012 gramů 😀

sklenicka24
5. lis 2009

Ty blááááho, tak to se bude řadit k nám cvalíkům což???

Koukala jsem dnes do papírů a Vojtík měl v 6 týdnek 5,8kg 😀 😀 😀 😀 😀

anitrams
5. lis 2009

Skleni_ tak to my sem neptříme, i když všichni říkají, že je velký. V 6tý měl Míša 4670g. 😒
Jak jste na tom se zoubkama? Nám včera vykoukly jedničky dole. Koukala jsem jak blázen.
Jo a nevim, jestli jsem ti to psala, ale už máme za sebou mrkev, brokolici a bramborku. A chutná mu 🙂

pikusa
5. lis 2009

My měli v 6ti týdnech 5590....... 😉

helulicek
6. lis 2009

čau holky, tak musím zaťukat, už druhá noc,kdy se budil cca po 4hod na kojení - o půl noci, o půl čtvrté a pak teda před šestou a teď ještě chrní....takže super noc oproti těm předešlým...je fakt, že mi kdysi spinkal krásně do čtyř, ale i tak jsem spokojená...

holky, my měli v 6týdnech 6 kilo a 61cm 😀

helulicek
6. lis 2009

jo, hlavně jsem chtěla napsat, že to bylo asi fakt těma zoubkama a ne tím mlíčkem. Možná se mi budí častěji na to jídlo než dřív, ale to se dá vydržet 😀

leonik
6. lis 2009

Ahoj 🙂

skleni: já dávám Lei ty homeo Oscilococcinum, ale bere je teprv týden, tak jsem zvědavá jestli to trochu pomůže. Ještě si mám koupit citrovital na tu imunitu, ten jsem teda ještě nezkoušela 😅 Ten actimel je u nás taky nehorázně drahej 😝 Fakt je lepší koupit ho někde v obchoďáku v akci 🙂

helu: tak vidíš, nakonec to bylo asi těma zoubkama 😒 Byla by škoda přestat s kojením 😉 U nás ty noci taky někdy stojí za houby, a to je na UM 😝

Jinak Vojta měl v 6.týdnech 6280g, asi už jsem to tady ale psala 😅

helulicek
6. lis 2009

leonik tak to by lv těch 6týdnech taky kus chlapa

pikusa
6. lis 2009

Ahojík...
tak my máme noci pořád tak nějak na prd....kojím aspoň 3krát,mezitím podávám dudel,čajík,někdy musím pochovat....a ráno já bych taaaaak spala,ale malej má prostě v půl 7 vyspinkáno,tak mě nenechá 🙂

sayast
6. lis 2009

ahojky holky,
hlasim se po delsi dobe,ale julka me docela zamestnava. chtela by se hybat,ale nejde ji to, tak se tu na me vzteka jako bych za to mohla ja 😅. tak se ji snazim zabavovat co to jde

skleni, tak jsi skoncila kojeni? nic si z toho nedelej, hlavne ze budete oba spokojeny 😉. a to nejdulezitejsi uz jsi mu predala 🙂

me ted juli nechce vubec jist ☹. jak predtim jedla nadherne, tak ted vubec. jen vidi misku, tak rve ☹. kdyz sundam bryndak,tak se smeje ☹. nechce nic. ovoce,zeleninu,nic. jen prso 😠

zoubky nemame

noci dobry 🙂. usne okolo 20 hod, pak se vzbudi az k ranu, to ji beru k nam do postele a definitivne vstava v 7:15 🙂

leonik
6. lis 2009

helu:jj 😅

pik: Vojta je taky vyspanej v 6-6.30 😝 Ale Matyášek ti ještě dost spí přes den, ne? 😅 Vojta spí většinou dvakrát denně, ale taky se stane že někdy jen jednou 😝

say: tak aspoň že chce prso 😅 To ti hezky spinká 😉

pikusa
6. lis 2009

Leonik...ted už zase spí....takže jednou dopoledne,pak po obědě a pak jetě v kočárku venku chrupne...
Say....dej jí pár dní a bude zase papat,hlavně že aspon prso jí jede 🙂

sayast
6. lis 2009

a vite co mi normalne dela? 😅. naucila se stipat,ale jak 😅. ja mam male modrinky kolen bradavek 😅

spinka krasne 🙂. ale hodinka rano navic by mi nevadila 😀. ale zas mi nechce spat pres den.

sklenicka24
6. lis 2009

Ahoooooooojky

tak u nás noc labůůůžo, v 19 si dal 230 UM, kojo bylo v 2 a 4:30, a ráno opět UM.

Say: zatím kojím alespoň v noci, včera jsem mu dávala i přes den, měla jsem prsa jako Doly.

leonik
6. lis 2009

say: a malá ti přes den nespí už vůbec? 😕

skleni: tak to máš asi ještě hodně mlíka 😨 Mně se prsa teda vůbec nenalívaly, když jsem přestávala kojit 😒

sayast
6. lis 2009

leo,spi,ale musim lezet s ni a nebo v kocarku

pikusa
6. lis 2009

Say...mě malej taky štípe dásničkama....a to sevře,koukne na mě a směje se....potvůrka jedna 😀

sayast
6. lis 2009

me stipe dasnickama ale i rukama 😀. a ze ma sili 😀

sayast
6. lis 2009

silu melo byt 😀

pikusa
6. lis 2009

No jsou to už lumpíci vid 😀

sayast
6. lis 2009

jsou 😵 . strasne se tesim az mi julca zacne povidat a chodit 😵

sklenicka24
6. lis 2009

JJ, tak to znám s tím štípáním. Vojtula ale brzy pochopil, že bude mít po prdeli, když to nepřestane dělat. Hlavně teď, když má dole dva tesáky.

Leo: mě se také nenalívají, úplně jsem se divila, co že se to jako stalo 😉 🙂

pikusa
6. lis 2009

Já se tak těším na první---máma....to ořvu,už se vidím 😀

sklenicka24
6. lis 2009

Pik: no to jo. U nás se chvíli tátovalo, ale už ne, teď spíš bručí a prská 😀 😀 😀 a nebo říká hele

pikusa
6. lis 2009

No já vím,že kolem nich skáčeme 24 hodin denně a pak co???
TÁTA TÁTA TÁTA 😝

leonik
6. lis 2009

tak leze pořád za mnou a mamamama 😀 Tak uvidíme, jestli mu to vydrží 🙂 Lea, první co říkala, ta bylo táta, ale myslela mě 😀 😀

leonik
6. lis 2009

teď se mně to špatně odeslalo 😝 Chtěla jsem napsat že Vojta pořád leze...