Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
4. pro 2009

Oni fakt ty dětičky holt mají svoje tempo....a tak to prostě je a úplně kvetu když slyším...jéééé vy ještě nesedíte??????
A to my už umíme a vy ještě ne???? 😠 😠 😠

sklenicka24
4. pro 2009

Sy: to je dobře, že jste dopadli na jedničku. MOc jsem na vás myslela. Jůůůli posíláme moooc pusinek

sayast
4. pro 2009

holky,dik 🙂

juli se dnes docela cinila,tak se mi chvili plazila pozadu a jednou otocila na brisko 😵 . ale byla to spis nahoda,vic uz to neudelala

pikusa
5. pro 2009

Say....dej jí na tvrdou podložku a jako by jí houpej ze strany na stranu a párkrát jí pomož a s tím otočením....
a pak to půjde samo uvidíš 🙂
a jestli to děláte tak sorry 😀 😀

sklenicka24
5. pro 2009

Ahoooooooooooooooooojky

nám se konečně také podařilo otočit na druhou stranu a normálně se chce odpíchnout na bříšku, když potřebuje někam došáhnout 🙂 🙂 🙂

Bojíte se čertů??? jukněte do alba 😀

pikusa
5. pro 2009

Teda ale ty byly strašidelný.... 😲

sayast
5. pro 2009

skleni,tech bych se snad bala i ja 😀. ale fotky krasny 😉
gratuluju k otaceni 😉

pik, cvicime,ale nechce 😀. je lina po mamince 😀

helulicek
6. pro 2009

čau holky, nedočítám, tak ani nevím na co reagovat 😅

Skleni, mám dotaz, zkoukla jsem letmo diskusi o Zopa fusion..máš ji už doma???

pikusa
6. pro 2009

Helu....hlavně že jsi tady aspon na kukandu 😀

sklenicka24
6. pro 2009

Hel: ješě ne, necháváme to na nový rok... zatím je čas, třeba ho ještě sleví, ale každopádně jdu do něj. Také se ti líbí???

JJ, čertů jsem se bála... jako já z nich mám respekt pořád, ale ti mí svišti nemají pud sebezáchovy 😀 😀 😀 😀

Say: tak to by si prckové rozumněli, také jsme líní a maminka nejvíííííííííííc 😀

pikusa
6. pro 2009

Jooo holky a jak já jsem líná 😀
zítra jedu na masáž,já se taaaak těším na relax 😉

sklenicka24
6. pro 2009

tak to věřím,jela bych také 😉 🙂

sayast
6. pro 2009

ja jsem dnes aktivni a musim sama sebe pochvalit 😀. komplet vyklizena spajzka (dostali se mi tam moli 🙄 ),doma naklizeno, uvareno,upeceny dort a pripraveny testo na pernicky. a konecne mam taky vanocni vyzdobu 🙂. mam ze sebe radost 🙂
ale jak ja rikam, den aktivni a tyden lina 😅 🤐 😔

ja jdu na masaz v patek 😵

sklenicka24
6. pro 2009

Say: no to je j ako u nás, já když začnu, tak nevím, kdy zkončím..., ale dokopat se, to je problém 😵

sayast
6. pro 2009

tak to jsme na tom stejne 😀. hrozna vlastnost 😝

sklenicka24
6. pro 2009

Jj, kdybych dělala všechno pěkně postuně, tak by to bylo super. Dnes jsem žehlila, skříň už málem praskala ve švech 😀

sayast
6. pro 2009

ja nezehlim 😅. zehlila jsem jen sest tydnu po porodu vse juli,pak do pul roku pleny a ted uz vubec nic 😎

sklenicka24
6. pro 2009

Já taky, žehlím jen to, co je hodně zmuchlané, to bych jinak nepřekousla.. 😀 😀 😀 😀

pikusa
6. pro 2009

Jééé tak já tady mám hromadu na žehlení jako hrom 😲

xzaje01
6. pro 2009

Ahoj holky, ctu vas a vidim, ze je spousta novinek! Say - super zpravy od Dr., takove ty zdrzenlive mam nejradeji - cloveka nevynervujou, ale naopak uklidni. 😉
Skleni - fotky certa silene, ja bych je asi nepustila dal, bala bych se, ze z toho decka budou mit trauma! 😕
My jsme Mikulase tady v Italii neslavili, byli jsme akorat na firemni akci od manzela, spousta deti, atrakci - no ale co z toho ma 7-mi mesicni dite.. Dam foto do alba, jen takovou legraci co jsme tam "vyuzili".

Masaze vam, holky, zavidim. Taky by mi bodla! Svatkum zdar, zdravim do vsech koutu CR! 😵

pikusa
6. pro 2009

X...fotka se zoubečkama je super 😀

leonik
6. pro 2009

Ahoj holky 🙂 dočetla jsem jen poslední stránku, nějak teď nestíhám. Už jsem začala píct cukroví, už mám tři druhy, sem tam se snažím, když je chvíli čas, dělat postupně předvánoční úklid 🙂 Vojta je pořád protivnej,

say: však se Julča začne přetáčet 🙂 U nás to tak bylo se vším. Vojta se vždycky něco novýho naučil, třeba sedět, pak dva tejdny nic a najednou se krásně rozseděl 😉 To samý lezením, a tak.. 🙂 Mně dr.říkala ať mu s tím přetáčením pomáhám, tak jsme cvičili a myslím, že to pomohlo 🙂 Ti moli, to je pakáž 😝Zbavit se jich, je docela problém, vždycky je někde nějaká potvora schovaná, pak se namnoží a můžeš poklízet nanovo 😖

pik: ty se máš, že jsi byla na masáži 🙂 Já bych taky šla, ale nějak se nemůžu donutit 😅 Takhle to mám i se cvičením. Odhodlávám se už půl roku a zatím nic 😝

já teda žehlím, ale až když už se na tu kupu co se mně tady hromadí už nemůžu dívat 😝Nesnáším žehlení, ale zase si nedovedu představit nevyžehlený prádlo ve skříni, nebo na sobě 😅

skleni: tak takový čerty bych se bála k nám pustit 😅U nás byli taky, ale ne tak strašní. Vojtovi jsme je radši letos ani neukazovali 😅Ještě pořád má rozhozený spaní z nemocnice a kdyby jsme mu ukázali čerty, tak bysme asi nespali do rána vůbec 😅

x: pěkný fotečky 🙂V itálii prý mikuláše nemají, že tam dětem naděluje dárečky čarodějnice? jsem někde četla 😅A vánoce taky prý taky nic moc, že jsou tam chudý. Jak to tam slavíte, teda? Máte tam aspoň sníh? 😅

pikusa
6. pro 2009

Leonik....jdu až zítra 😀

leonik
6. pro 2009

pik: jsem si to špatně přečetla, jak jsem četla v rychlosti 😀 Tak si to zítra užij 🙂 😉

sklenicka24
7. pro 2009

Ahojky

X: jj, ale my jsme už zvyklí. Je to parta složená z bráchy a bratránků a strejdy...takže oni ví, jak se mají chovat, jen tak s citem ...., dnes jsem mluvila se strýcem a říkal, že jsme nebyli jediní, kdo se nebál... prý je děti málem poslali do háje. 😀 😀 😀

pikusa
7. pro 2009

Ahojík...tak masáž prostě boží.....90 minut bezva relax,málem jsem usnula.... 🙂

sklenicka24
7. pro 2009

Pik: koukej tho nechat, už takhle závidím 😀

leonik
7. pro 2009

pik: 90 minut, jo, to bych tam teda usla 😅

sklenicka24
7. pro 2009

leo: moje řeč, tomu říkám relax 😀

jajkax
7. pro 2009

Ahoj holky, asi se řadíme taky mezi přerostlý miminka.Dneska je nám přesně 5 měsíců a už máme 75cm.Na 7 kg teda.a Včera se nám Kája začala plazit(akorát že pozadu)zvadá zadeček do vejšky.A odplazí se dobré dva metry.Je to sranda na tu žížalku koukat