Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

jituskak
5. zář 2009

ahoj holky, tak se hlásím s novými mírami. 7O cm a 8,5 kg. v pondělí bude mít 4 měsíce. vtipný je to, že kočárek má uvnitř 74 cm. ještě že sporták jde dát do lehu...

sklenicka24
5. zář 2009

Jit: jj, to mi povídej. Hele a vy se vejdete do sporťáku?? Já si tady totiž píšu s holčinou, která má ten samý co ty a její boban je tam nyní jakž takž a to je o fous starší než my. Fusak tam asi nedáš co??

JInak blahopřeji ke krásné váze. A hlavně k pondělním 4-měsíčninám 😀 😉

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: to mi říkalo víc lidí, tak to jsem na to zvědavá. Matyáškovi se taky nelíbilo v kočárku?
Docela mě to mrzí, protože jsem otrávená, když mi někde řve jak tůr, tak radši chodím někam, kde nebudou všichni tak divně koukat, jakože mu nedám najíst a tak... ☹

evulebobule
5. zář 2009

jitus:taky přeju vše nej k 4 měsíčninám.
a jinak krásný míry, myslím, že budeme mít to samé.

sklenicka: tak to je mazec, já myslela, že to třeba časem přejde a bude se mu v kočárku líbit, ale když to tedy vidím u vás, tak to bude stejný scénář. 😒 😠

pikusa
5. zář 2009

Jitusko...my máme v pondělí 5 měsíců 🙂
Evule...malej náš je takovej pohodář a spokojenej bobeček...v kočárku se mu líbilo a i ted je tam v poho...a to už mu je jen tak tak
Sporták jde taky až do lehu,takže to je dobrý 🙂

jituskak
5. zář 2009

my jsme to ještě nezkoušeli 😲 zítra🙂. do hluboké taktak. a to ještě nemáme fusak. budu ho teprve objednávat

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: tak to máte výhodu. Nevím do udělat pro to, aby se mu tam začalo líbit. Asi se nedá dělat nic,jen moc doufat, že se to změní.

pikusa
5. zář 2009

No já to se sportákem udělala tak,že jsem nasadila obráceně boudičku a byl jako mv hlubokém 🙂 on je totiž jen po směru jízdy..............
ale zase tam nejde nánožník....
Evule....třeba právě ve sportáku bude v poho...až uvidí ven 🙂
http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2512/2512200...
tady je v tom kočárku

helulicek
5. zář 2009

Ty jo holky, tak to teda nezávidím, že se prckům nelíbí v kočíku.Náš malej tam vždycky tak krásně spinušká. Jsem zvědavá, jak dlouho v té hluboké korbě vydržíme 😅 Kupovala jsem schválně větší, že na zimu tam vleze i s fusakem a ono houbelec...

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: možná jo. uvidíme. budu doufat.

pikusa
5. zář 2009

Evule....jooo bude to v poho 🙂
No já počítala stejně do podzimka korba a pak sporták.

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: snad.
No my budeme mít taky asi problém s hlubokou korbou v zimě. Malej má 60 cm a korba 76. No nevím nevím... 🙄

pikusa
5. zář 2009

No to taky nevím....co máte za kočárek??

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: cortinu

helulicek
5. zář 2009

pikusa,dávám za pravdu, že ti naši obříci jsou veselejší mimča. Štěpi pláče, jen když má hlad 😀 😀 a já to jaksi neberu na vědomí 😅
Já myslela, že hluboká nám vydrží aspoň tak do února 😅 Budu ráda, když vydržíme do listopadu 😅 😔

evulebobule
5. zář 2009

heluli: to já tedy taky, to bude mazec....

pikusa
5. zář 2009

No my Peg Perego,taky jeden z těch větších...to i Cortina je ne???
a holt máme obříky 😀

evulebobule
5. zář 2009

pikusa: jojo je jeden z těch větších, no ale ten můj obřík se tam jaksi taksi určitě v zimě nevejde 😀

pikusa
5. zář 2009

No co....v zimě budou jezdit na saních 😀 😀

sayast
5. zář 2009

ahojky kecalky 🙂
hel, super miry 😵
julca je v kocarku moc spokojena 🙂. ja jsem jedine rada 😀. ale ja s ni uz od porodnice jezdim venku hodiny, tak je zvykla. to nam pres zimu ted padne ☹. ja chci odvozit i zimu v hluboke, protoze sportak je uzsi, ale jde do lehu, ale moc tomu nedavam. vubec nevim kam ji s fusakem narvu 😒 . snad bude snih a budem vozit na bobech 😀 😀 😀

holky, vite co se mi stalo, ja jsem z toho uplne hotova ☹. normalne nemuzu najit nanoznik. prohledala jsem snad vse. bud nam ho nekdo ukradl nebo jsem ho ztratila 😔 . nikde jsem nenasla ze by se samostatne prodaval. myslite ze kdybych zavolala vyrobci ze by to nejak slo? ja jsem z toho uplne v haji ☹

helulicek
6. zář 2009

Nazdárek maminky,
tak jsem se letmo koukla do vašich albíček miláčků a jsou krásní!!!!!

to abysme těm našim prďolkům pořídili nějaký super sáně co?? 😀

jituskak
6. zář 2009

dobré ranko🙂 s tím, že jsou pohodáři souhlasím. včera jsme byli u tchánovců a byla tam švagrová s malou (10 měsíců) ona je drak. a šimonek byl unavenej, tak ho položím do postele, přikryju, dám dudel, plínečku na hlavičku a spí. švagrová z toho byla v šoku. oni malou od mala uspávají 2 hodiny...

honzule
6. zář 2009

ahoj holky, beru si Honzíka taky na ráno do postele, jinak by to nešlo - má ty rána takový slabší 😀 ale jinak spinká v noci jak šípková růženka 🙂
mě se s fusakem do korbičky určo nevejde, máme sice 85 cm, ale už teď se mi zdá, že je tam akorát a za 2 měsíce nemám šanci ani bez fusaku 😒
zatím se mu tam líbí, narozdíl od autosedačky, ve který řve jak tur pořád, nejvíc u pokladen - on je Honzík trošku nervík a když se mu něco nelíbí, řve jak kdyby mu trhali mandle... 😀

say- ten nánožník bys mohla možná u výrobce sehnat - nám takhle prodejce ztratil madlo a výrobce mu poslal nové, které se samostatně neprodává, tak to zkus...
my nánožník teprve budeme kupovat, asi od emitexu, maminy si ho chválí...??? nevím...

pikusa
6. zář 2009

Ahojík holky.....
Sayast....najdeš ho,až ho nebudeš potřebovat....
ale jistě seženeš jen samostatný....a nebo pohledej tady
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

xzaje01
6. zář 2009

Ahoj holky,

say - ten nanoznik je totez co fusak? Nejak neznam ten pojem ☹ Ale ze zkusenosti radim: hledej! Nekde bude..

Holky, ja vcera uspavaa na 4x, maly vzdy usnul v naruci a po minute v postylce rev. Tak spal s nami. Obavam se, ze to tak ted uz bude asi porad.. 🙄

Jo a k zadum a sportaku - kdyz ho tam uplne neposadite, tak by to problem byt nemel.

pikusa
6. zář 2009

Xzaje...nánožník je to,co se prodává ke kočárku....jako by kryt na nohy..........
Mě včera mates usnul bez kojení v 7..hned po koupání....a v 11 se vzbudil.A tím,že šel spát o hodinu dřív taky o hodinu dřív vyspinkáno....ve čtvrt na 6 😲
Ale v půl 9 jsmešli spolu spát a spali do půl 11 😀
A neboj....zase se to změní 🙂

evulebobule
6. zář 2009

pikusa: to jedině, pořídíme sáně a bude anebo boby 😀

sayast
6. zář 2009

holky,nasla jsem nanoznik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
6. zář 2009

Say....no vidíš 🙂 🙂 byl tam,kde jsi stokrát koukala vid 😀

sayast
6. zář 2009

kupodivu ne 😅. byl v aute v kufru, vubec jsem netusila ze jsme ho nekam vezli 😅