Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
17. čer 2010

No kočík je Gesslein F6 2009, a cena, včetně všech doplnku, zimního a letniho fusaku, a autosedačky 26tis, plus ještě dvoje kolečka otočná do předu, lez měnit, dle chuti a terénu

já bych asi také chtěla kluka, naprosto tě chápu pikusko, ale ted teda ne, no až nám udělá tatínek podkroví, nějak to vázne ☹ ale aspon nemusím uklízet další místnosti 😉 , až to bude tak to bude

pikusa
17. čer 2010

Kačatko.....kdybych byla mladší,počkám tak 3-4 roky....ted max.2 😀

xkacatkox
17. čer 2010

já tě naprosto chápu, nemá cenu čekat 10let 🙂 má představa je abych na 1třídu byla doma, kvůli vyzvedávání ze školy,a úkolům, moja mamka to také tak měla a řekla bych, že to je fajn(pokud se divíte, že moja mamka 🙂 , tak rozdíl mezi sourozenci mám 10 a 14 let)

pikusa
17. čer 2010

Jo to je ideální.....já mám naštěstí jak školu,tak školku hned u baráku 🙂
a v té škole dělám,takže ještě lepší 🙂

xkacatkox
17. čer 2010

@pikusa tý jo, tak to máš fakt vymakané, mi to máme také kousek, ale bohužel oba dojíždíme do práce, tak jsem si říkala, že by to mohlo být dobré aby jsme ho v 1 třídě podpořily

pikusa
17. čer 2010

No jo.....holt jsem si to dobře zařídila 🙂
teda v té škole jsem 10 let učila,ale učit se asi nevrátím,nemám vejšku....tak snad do družiny pak.....jestli mi budou držet místo teda.....

xkacatkox
17. čer 2010

téda, to jsi byla dobrá, já bych při učení zešedivěla, snad ti budou držet místo, měli by, záleží jak to nam mají, mě třeba zaměstnavatel drží místo jen po dobu mateřské a pokud za 3 roky nenastoupím tak mám smůlu, ale víš jak zdravotnictví, tak je vždycky místo kor na Novo JIP, a kdyby ne tak su porodní bába, tak pole působnosti by bylo 🙂
člověk nemá do prýce spěchat, ještě nevévíme jak dlouho tam budeme chodit, že 😀

pikusa
17. čer 2010

Já učila na 1.stupni,takže to šlo....a baví mě to....
a na JIP u drobečků????to musí být někdy smutné.....na to bych zase neměla já....

irenka
17. čer 2010

@xkacatkox
wow, to je krásnej kočár!!!! Co je to za značku?
Líbí se mi, že dítě vidí ven...

xkacatkox
17. čer 2010

@irenka gesslein F6, kolekce 2009

irenka
17. čer 2010

@tanka72
díky za podporu, zatím držím a snad se to srovná.
Začala jsem pít i čaje pro dojčiacej matky 🙂)) je pěkně hnusnej, jsou tam všechny možný bylinky, sice bych ho asi neměla kvůli alergii ale zatím jsem se neudusila. Hlavně když to pomůže prckovi.
Ty že máš 18ti letého synátora??? To bych dle fotek do tebe vůbec neřekla...
Tak si hlavně užijte oslavu a at se dárek a oslava líbí tak velikýmu klukovi, asi to je dost těžký co? Najít dárek co by vyhovoval jeho věku a požadavkům a zároven tě totálně finančně nezruinoval?

irenka
17. čer 2010

@xkacatkox
Díky, kdybych četla celou komunikaci tak jsi to už psala, promin 😉
Je fakt krásnej.

xkacatkox
17. čer 2010

však se neomlouvej, nic se neděje, děkujeme za krásné hodnocení 🙂

irenka
17. čer 2010

HOlky já jsem asi divná, ale kdybych mohla tak mám dalšího prcka hned....
NO ale chci tak ještě min. 7-8 měsíců počkat.
A další kluk by mi taky nevadil, sice bychom se asi zase porvali o jméno, ale to je fuk...🙂

irenka
17. čer 2010

Koukám, že máme dost společného.
Učila jsem na základce 1třídu a pak byla v družině.
A studovala jsem VOŠ dětskou sestru, takže jsem přičuchla k obojímu.... ale studium jsem musela nechat, tak jsem se pak v 24 zbláznila a šla na taneční konzervu, kterou jsem dodělala skoro ve 30ti.
A od 16ti let učím tanec a učím doted, sice jen jako koníčka, normální práce je jiná, ale je to lepší než sedět doma na zadku.

Obě povolání, ač zdravotnictví nebo školství jsou blbě placený. A obojí vyžaduje pevné nervy.
Já bulela co jsem procházela na novorozenecký JIP... to bylo dost hrozný, navíc na té praxi byly dost hnusný sestry a k dětem se chovaly dosti neomaleně....
No a učení to jsi jednou nohou v kriminále, zvláště když učíš starší ročníky... 🙂

xkacatkox
17. čer 2010

no co já chodila na praxi na novi JIP, tak mě práce zaujala, ale sestry ne, říkala jsem si cokoli jen ne novorozence 🙂 no a jak se říká, odříkaného chleba největší kus, a nejdříve jsme byla na fyzio novoších, a pak přešla na jIP, no a návrat, kdyby mě dali zpět na novo fyzio, byla bych i sppkojená, JIP je o nervy a dokad nemáte vlastní tak vás to tolik nebolí, člověka teší jejich pokroky, jak je vypipláme, a jací jsou pak šikovní

pikusa
17. čer 2010

Ireno....i s malýma je to o kriminál stále.....jezdili jsme pravidelně do školy v přírodě,takže hlídat a hlídat
nějaké fotky 🙂

xkacatkox
19. čer 2010

holčinky, nemáte nějaké zkušenosti, kam na dovču s mimčem, kde se dá kezdit s kočárkem? 🙂

pikusa
20. čer 2010

Kacatko...tady nebo v zahraničí???

xkacatkox
20. čer 2010

@pikusa chtěli bychom dovču u nás

pikusa
20. čer 2010

A je jedno kam????nebo máte přibližné místo,kde by to mělo být???

xkacatkox
20. čer 2010

@pikusa je nám to jedno, jen aby se tam dalo dobře kočíkovat, a samozřejmě ubytvání vhodné pro dětičky

pikusa
20. čer 2010

Vím,že naši byli nedávno na šumavě a říkali,že ten hotel byl přímo pro dětičky.....vše půjčují,takže postýlku atd tahat nemusíš....
mám se poptat na jméno hotelu???
a nebo co tady kousek od nás Máchovo jezero???

xkacatkox
20. čer 2010

na hotýlek se můžeš poptat 🙂 a u vás je nějaké dobré ubytko?co výlety?

pikusa
20. čer 2010

Kolem Mácháče je ubytka mnoho....jen v sezoně je tam plno....a dost němců...ale okolí je krásný....
http://www.e-chalupy.cz/
a nebo takhle jak jsou chaty a chalupy k pronájmu....hledat a hledat 😀

xkacatkox
21. čer 2010

moc ti děkuji, tak snad někam vyrazíme, a když ne na dovču, tak alespon výlety, už máme v plánu nějakou tu Zoo a tak, Pikusko, jaká je zoo v Liberci?
posílám, tip na výlet o víkendu:
http://www.nhkladruby.cz/dokumenty/2010/10013P.jpg

pikusa
21. čer 2010

V Liberci nepatří k těm velkým,řekla bych,že je normální...průměr....ale vedle je botanická,tak se to dá spojit....nebo s výletem na ještěd 🙂

xkacatkox
21. čer 2010

no s kočárkem na ještěd, to bych asi padla za vlast 😀

pikusa
21. čer 2010

Dá se dojet autem až nahoru,nebo kousek pod vrcholem je taky parkoviště 😀