Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xzaje01
26. říj 2009

Tak u nas probihalo poobedove usinani mirne dramaticteji, prskal vsechno ven, vztekal se, nez mamince doslo, ze je asi unaven a opravdu uz mlicko nechce! 😅

Jinak jsem konecne vyzkousela ten novy mixer, je to bomba, vubec se to neda srovnat s tim predchozim smejdem. Jednak to namele na jemno krasne, rychle a staci to jen parkrat prostouchnout, nezustaly mi tam zadne kousky. Jen se mi po mrkvi zbarvil hezky dooranzova - Say, mas to taky tak?? Zkousela jsem to odbarvit ponorenim do octa, trochu to pustilo ale je to stale takove "spinave". Ach jo. Novy a uz jsem ho takhle poznamenala. No, hlavne, ze bude krasne slouzit. Mam teda celou sadu i s tim slehacem, ale ten ted pujde hezky na pudu, zatim se na slehacku nechystam..

pikusa
26. říj 2009

Tak jsem ted 2 hodiny spala s Matýskem a teda pomohlo mi to....
a šla bych zase spát 🙂

pikusa
28. říj 2009

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2710/2710503...
jedna obr miminková 🙂 s maminkou...... 🙂

sayast
28. říj 2009

pik,nadherna fotka 🙂

pikusa
28. říj 2009

Say...díky... 🙂

xzaje01
29. říj 2009

Tyyy jo, to je kousek. Pekna fotka, Piko!

Say, jak to mas s tim mixerem? Taky se ti zbarvil? Ja jsem to nakonec tim octem trochu odbarvila, ale je to porad videt. Ne ze by to byla tragedie, jen me to zajima. 😅

sayast
29. říj 2009

hale,nemam 😅. a to to nemyju nejak extra peclive 😅. jako ze bych to drhla nebo neco

xzaje01
29. říj 2009

Tak to je asi tim, ze jsem tu mrkev mixovala horkou. ☹ Ja si to myslela, ze jsem si to zpusobila tim! No nic. Jak rikam, zadna tragedie, nastesti funguje stale skvele. 🙂

Co davate vsechno za zeleninku? My zatim zkusili mrkev, brambory a cuketu plus kureci maso, nevim co dat jako 4. zeleninu - z brokolice mam strach, at nenadyma. Ted se mi totiz zda, ze maly docela prdikuje, budi ho to i vnoci, silne place dokud to z nej nevyjde..

sayast
29. říj 2009

x,ja ji taky mixuju horkou 😅😉
davame zatim mrkev,brambor,cuketu,kvetak,brokolici. maso kruti,kralici,kureci,hovezi a 1x mela skopove. 1x tydne zloutek

pikusa
29. říj 2009

Xszaje...co to zkusit odmočit v citronové šťávě???
A brokolici jsme dali a dobrý 😉

sklenicka24
30. říj 2009

Ahooooooojky mamči

tak si představte, že mi to plavání padlo. Prý jsem nepotvrdila účast, tak nás vyřadili. Hlavně, že moje kačky jim nevadili. No hrůza.

A co je u vás nového??? Pik super fotečka, malý je ti hodně podobný což???

pikusa
30. říj 2009

Skleničko...to je síla teda 😲 takže jako peníze jsi poslala a jen nepotvrdila účast??????????
Jo malej mi je dost podobnej 😀
A dnes dostal poprvé přesnídávku...pár lžiček a jak mlaskal 😀

sklenicka24
30. říj 2009

Pik: jj, přesně tak, také to nechápu.

No vidíš, to je šikulka, my už mlaskáme všechno, masíko.... ovoce. jede to do něj jako po másle.

xzaje01
30. říj 2009

Joo, tak u nas ovoce uplne jede, maly vzdy strasne breci, kdyz mu skonci pridel - asi by snedl pul kila, kdybych mu to neomezila! 😀 Kupuju ty male presnidavky od Hippu, davam zatim jen pulku, ale tak od 7m zacnu davat celou sklenicku, nebo nam asi spadne strecha.
Tak ja zkusim tedy brokolici, jestli s ni mate dobrou zkusenost. Ten mixer zkusim odmocit v citronu, to me nenapadlo - tak pak dam vedet.

Holky, taky vasi prcci tak slimtaji? Ten nas zacal ve 2m, zubama to ale neni, zatim nema ani jeden a ja nekolikrat denne prevlikam tricko, protoze ho ma uplne promocene.. 😕

sklenicka24
30. říj 2009

Xzaje: nám brokolice ze začátku samotná chutnala moc, teď už moc ne, ale vařím mu jí s mrkví a bramborem a padá to do něj. 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak Vojta také slintá, al euž o moc míň. Máme dva zoubky 🙂 TAk mu dej bryndák, Dandovi jsem ho také pořád dávala. 😉

pikusa
30. říj 2009

Tak Mates slintá pořád 🙂
a bryndák???za ten tahá....ještě se mi uškrtí 😲 😲
ted mi tady sedí malej na klíně a tlačíííííííííííííííííííííí 😀 😀

sklenicka24
30. říj 2009

HIH, tak to máš o zábavu postaráno. U nás už se spinká. 😅

joplin
30. říj 2009

Zdravím Vás, taky máme větší holči....teď ve třech měsících má 6 a půl kila.....a 64cm, mějte se hezky, přejeme hezký večer 🙂

pikusa
30. říj 2009

U nás se taky už půl hodiny spinká........
Joplin,vítejte v klubu 😀 a Elinka je krásná holka 😉

joplin
30. říj 2009

Děkujeme 🙂...u nás se taky spííííí, asi 15 min 🙂

joplin
30. říj 2009

Pikusa: a koukám, že máme doma stejné lehátko Fisher Price 🙂...Maty je taky moc hezký kluk 🙂

sklenicka24
30. říj 2009

Ahojky Jop: vítej u obříků, malá je kouzelná. 🙂

joplin
30. říj 2009

Jééé, Vy to lehátko máte taky 🙂.......jak tak koukám, tak jsem se dostala mezi samé hezké mládence 🙂

leonik
30. říj 2009

Ahoj holky, jdu za váma po hodně dlouhý době, ale nedočítám, je toho tady moc 😅

xzaje: Vojta slintá už odmalinkata a ještě ho to nepřešlo 😝 😅 Taky pořád čekám zub, a nic 😝 Ale už je načase, aby nějakej vylezl 😅

pikusa: jj, Matyášek seš celá ty 🙂

skleni: a to už o ty peníze teda přijdeš, nebo jak?? 😕

joplin: taky se přidávám, malá je hezoučká 🙂A máte hezkou barvičku kočárku 😉Co to je za značku, nemáš ho na fotce celý. Jo a taky máme stejný lehátko 😅

Jinak, závidím vám holky, jak vám prcci hezky papají ovoce 🙂 Ten náš ho vůbec nechce 🙄 Sní tři lžičky a začne to plivat 😝 A to jsem zkusila kupovaný, syrový, povařený a nic🙄 😝

pikusa
30. říj 2009

Tak lehátko máme asi všichni 🙂
My zub taky nemáme...jen slintáme 🙂
Leonik,dej pár dní bez ovoce pak zkus zase 😉

helulicek
30. říj 2009

holky ahoooj, zdravím po delší době.... 😒 😕
no letmo jsem tu něco překousala...a jsem ráda, že už jste začaly s příkrmama, aspoň vím, kam chodit za nějakej ten pátek pro rady 😀
Štěpi se furt s těma zoubkama trápí, teď teda máme klid, ale zas jsme chytli rýmu od neteří 😠 , ale to už se taky lepší, tak snad bude chvilku pokoj...ale i tak je zlatej, už není tak ukňouranej jak když se mu ty zoubky začínaly zakládat, to byl děs běs...ale dásinka má teda fest nateklý, horní i spodní a nejvíc mu jdou vidět velký bílý váčky na horních2, sem zvědavá, kdy mu něco konečně vyleze 😅 😕
Ale je to stejně takovej pohodář, furt samej úsměv a je sním strašná prča, sice občas pěkně zazlobí, ale nato se brzy zapomene....jde vidět, že jsme zas poposkočili....děti se mění před očima že?

sayast
30. říj 2009

ahojky,
spim u mamky abych doma nebyla sama,tak me bracha nechce moc pustit na net 😀

joplin,ahojky 🙂

lehatko mame od fisher price 😀

slinta taky uz asi 4 mesice a zub nemame zadny 😀

a ovoce moc nedavam,zeleninu ma julka radsi 🙂

k.ate
30. říj 2009

ahojky, omlouvám se, že sem tak lezu, ale chtěla bych se zeptat, jestli si ještě vzpomenete jakou váhu měly vaše mimča v 6 tejdnech? Malej měl porodní váhu 3850g a délku 51 cm a teď na kontrole v 6 tejdnech měl 5300g a cca 61,5 cm... Přijde mi ,že roste nějak rychle... 😕 Jinak je teda plně kojenej 🙂

misakri
31. říj 2009

ahojky k.ate.. dcerka měla tuším 6,04kg a syn měl 6,2kg a 63cm.. 😉 , taky pouze kojení..
nechtěj vědět, kolik váží teď.. 😅 😅 😀

helulicek
31. říj 2009

kate Štěpánek měl 62cm a 6kg 😀 😀, teď máme 72cm a 8,5kg 😀 (váženo před 14ti dny) a raději už nevážím ani neměřím, roste mi před očima..