Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
26. srp 2009

No jo, je to hrozné, to se pak člověk před nimi bojí i jíst, protože oni na tebe tak koukají, jako že ty mi nedáš????

pikusa
26. srp 2009

Nooo tak to je přesný....
ty si jíš toto a mě dáváš jen mlíko???? 😠 😀

sklenicka24
26. srp 2009

😀 😀 😀 😀

xzaje01
26. srp 2009

Pikusa: Jo, zijeme v Italii, ale maly se nejmenuje tak, jak mam v profilu 😝 to je jen prezdivka. Jmenuje se Vincent, ale ja mu stejne rikam broucku, milacku.. 😅 Ono se to blbe zdrobnuje..
U nas pretaceni na bok funguje docela dobre, parkrat se mi pretocil i z briska na zada. Musim se vsak priznat, ze to pokladani na brisko docela zanedbavam!

sayast
26. srp 2009

tak me julca nechce flasku vubec 😒
a neotaci se ani na bok, ani na brisko ☹

pikusa
26. srp 2009

Aha...tak to jo 🙂
Já zase matyáškovi říkám myšáčku 🙂
No tak jste museli zvolit mezinárodní jméno vid 😉 no já jsem nakoukla do jiného tématu....chystáte se do čech vid 😉

sayast
26. srp 2009

italie je nadherna 😵

ja julce rikam boubelka 😀

pikusa
26. srp 2009

jooo a já ještě buřtíku a "mišelínku"podle toho panáka 🙂

sayast
26. srp 2009

jo,miselin rikaji julce taky vsichni 😀

sklenicka24
26. srp 2009

http://www.albumsmisku.cz/185180/

kočky číhněte jsem si hrála, můžete se tam také zaregistrovat.

Já Vojtíkovi říkám cvaldo, puclíčku.... 😀

sayast
27. srp 2009

krasny skleni 😵 😵 😵

julie123
27. srp 2009

Ad: MM, UM a prikrmy ... Leonik, malej nam prave furt rve hlady. Kojime co 2hod ve dne v noci! Tak proto zvazujem ty prikrmy ci UM 😉 Koukam, ze u vas to bylo asi podobne 🙂 Ja uz totiz sotva lezu....kojim furt....no a ty noci 🙄

julie123
27. srp 2009

... je miselinek, to je dobry 🙂 Ja mam pro malyho taky asi milion prezdivek 🙂

jituskak
27. srp 2009

ahojky holky, tak mi byli dneska na prohlídce u dr a malej váží 8,5 kg. má 16 týdnů... je to masakr. doktor říkal, že mám začít s příkrmama, ale nevím. 4 měsíce bude mít za 10 dnů...

evulebobule
27. srp 2009

ahoj jitusko, malej je krásnej. Davídek nám od narození vyrostl o 10 cm. Za 5 týdnů, to je taky masakr.... 😕

jituskak
27. srp 2009

evi a hoj, musí za váma kouknout do diskuze🙂. to je taky velkej. malej měří už 67... nechápu po kom to má😀 ale co, hlavně že je zdravej.

pikusa
27. srp 2009

Jitusko...taky hezky rostete 🙂 a příkrmy????řešili jsme to jinde...dala bych na vlastní úsudek.........

jituskak
27. srp 2009

taky bych to tak viděla. od září pomalu začnu. myslím, že malej sní všechno🙂

pikusa
27. srp 2009

Náš malej asi taky sní pak vše 😀
a začneme taky až poi 6.měsíci......... 😉

kajka8
27. srp 2009

Ahoj holky, koukám, že tu máte dobrou diskusi 🙂). My jsme taky obříci, malej má 3,5 měsíce a navážili jsme mu dnes 9 kg 😕 . Tak mě to přepadlo, že nevím, co s ním budu za nějakou dobu dělat. 😢 Už teď mám bolavý kolena, z deky ho skoro nezvednu, s autosedačkou to mám taky co dělat a začínám být nějak unavená. Přitom kojím průměrně tak 6-7x za den, do 10ti minut se nají.
Ahoj Pikuso, psali jsme si v PP GT3 😀 .

leonik
27. srp 2009

Ahoj holky, zas nedočítám, jen poslední stránku. Nestíhám 🙂

sklenicka: pěkný video, taky jsem koukala 😉

julie: tak já jsem to vydržela dva měsíce, byla jsem hotová ☹Tak když ti řve hlady, tak bych zkusila to UM, uvidíš, jestli po tom bude klidnější, my dali UM a pak až zeleninu v 5,5 měsíci 😉A můžu ti říct, fakt byl jak vyměněnej. Proč trápit sebe a prcka 😒 🙂

jituskak: pěkná váha 😅 příkrmy už se tady probíraly 🙂Pokud kojíš a malýmu to stačí, tak není kam spěchat 😉

My jsme byli dneska na převážení, malej se asi rozhodl, že nebude už přibývat na váze 😅 Za tři týdny přibral pouhý 4 dkg. Doteď to bylo kilo za měsíc 😅

pikusa
27. srp 2009

kajka 😀 😀 tak vítej u mišelínků 🙂 a malého už v autosedačce nenosím....prostě ho vyndám a jdu bez...

sayast
28. srp 2009

kajka, teda, vy jste obrici 😀

juli, ja bych mozna zkusila spis UM nez uz prikrmy. no, uvidis.

leonik, taky doufam ze se to u nas uz zastavi 😀

evco, ahojky 🙂

sayast
28. srp 2009
xzaje01
28. srp 2009

Sayast - mi to nefunguje, predikci mi to neukazuje. ☹ Kolik mate vy?

Jinak ja jsem uz taky na prasky a zvazuju ze zacneme s prikrmy malinko drive. Vcera jsem se rozhodla, ze zacnu neco delat s tou zavislosti prcka na prsu (hadejte co ted delame? 😠 ) a tak jsme spolecne s manzelem uspavali "rucne". 2,5 hodiny!!! Rano jsem necitila ruce.. 😖 No, snad to bude jen lepsi a tak do tydne uz prestane tak vyvadet. Zacina to byt fakt problem.

pikusa
28. srp 2009

Ahojík....
Xzaje..tak s tím naštěstí problém nemáme...
přes den,jak začne být protivka,chce spinkat....mne si očička a usne hned.
A večer koupání,pak chvíli s námi v obýváku,nají se a na 8 do postýlky.....a to bud už spí,nebo skoro spí.

sayast
28. srp 2009

xsaje,mame 75-90. jen tomu nejak nerozumim 😅. to je si hodne co? 😅
a taky usina zasadne u prsa, jinak neusne ☹. ale nemam srdce na to ji nechavat plakat ☹

evulebobule
28. srp 2009

jituska: ahoj, tak to máte taky dlouhána. No jo,co se dá dělat, hlavně, že jsou kluci zdraví.

evulebobule
28. srp 2009

sandři: ahoj 😉

blandik
28. srp 2009

Ahojte, tak náš malý měl v 7,5M 74cm a 9,6 kila a te'd v 10,5M má 77cm a 10 kilo - takže ten raketový růst na začátku trošku zpomalil v posledních třech měsících. Ale stejně bude maxi dlouhán, jelikož jeho táta má téměř dva metry a já taky nejsem žádný mr'nous.