Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

adelinka
3. led 2011

no ditka okoupane,napapane a uz lezi snad brzo usnou 😵
no tak prvni den bez tatky jsem zvladla dobre 😀
chtela jsem zehlit 😝 ale asi zalehnu..papa

pikusa
3. led 2011

@adelinka a kdypak se ti vrátí?????
a je ti smutno,nebo už sis zvykla??

xkacatkox
3. led 2011

@adelinka dobrou noc, máš to náročné často bez chlapa, ale co už člověk nadělá 😉

adelinka
4. led 2011

ahojky
no on sam nevi kdy se vrati..muze za tyden ale i za 4 😔 😔

pikusa
4. led 2011

@adelinka jezdí ciziny daleko???
no je to blbý,ale když to jnak nejde...

adelinka
4. led 2011

jen do cziny..polsko,nemecko,rakousko,italie anglie portugalsko spanelsko..kam ho poslou 😢
u nas je to na prd s praci a na busu mu nabidl 14tis. a to by se nedalo...pac ja mam ted materskou na 4..pac jsem nemela na vyber tak budu mit od zari jen 3800...nam by to nevyslo..

xkacatkox
4. led 2011

@adelinka to pak chápu, hlavní je , že se máte rádi a časem se třeba najde nějaká přýležitost kdy budete mít možnost být více spolu, alepson si nemůžete vlézt na nervy co?? 😀
@pikusa prosím tě, zase dotaz, chtěli bychoom jet v létě do Liberecké Zoo a někde se ubytovat, jaké se dají podniknout výlet v okolí Liberce s 1:5 letým prckem krom zoo, ještědu a asi babylonu??????

pikusa
4. led 2011

@xkacatkox promin ale musím se ted smát
přýležitost 😀 😀
nic ve zlém jo????
Tak hned vedle ZOO je botanická a v Lidových sadech je krásnej dětskej koutek.....
http://www.lidovesadyliberec.cz/detsky_koutek/i...
a jsou tam i různé programy.....
jinak ted nevím,zapátrám v hlavě jo????
@adelinka hele,někdy si říkám,že by měl chlap taky odjet,at mám klid 😀

xkacatkox
4. led 2011

@pikusa jé tak to jsme si s Matýskem hezky napsali, zrovna já , která si potrpí na pravopis, snad ostatní prominou, zas takové trdlo jesem, ale máme tu boj o písmenka 😀

pikusa
4. led 2011

@xkacatkox jako to jsem pochopila,že to byl překlep 😀 ale úžasnej 😀

xkacatkox
4. led 2011

@pikusa to teda jo 😀 jak Otík s vesničky,že 🙂

pikusa
4. led 2011

@xkacatkox 😀 😀
asi tak.....
zase jsme ostříhali dítko 🙂

adelinka
4. led 2011

pikus..no ja bych zase chtela aby byl doma at ten klid nemam 😀
taky chci petana strojkem vzit 😵 on se tak laduje rajcatama?fuuuuj

pekny preklep..ja delam chybu porad..njn mela jsem za 3 cesky jazyk 😝 😝 😝

xkacatkox
4. led 2011

@pikusa jé, my ještě nestříháme, zatím se mi líbí na andílka 😀 ale moc se mí líbí jak jíte rajčata Matýsek nic syrového krom banánu nepozře, já tak miluji rajčata, tak snad si to do léta rozmyslý, chtěla bych sadit tak 20 sazenin, minule jsme měli 10 no a chtělo to více 😀

pikusa
5. led 2011

Rajčata,kyselý okurky--to miluje...
papriky taky...
banán nejí.
Jo stříháme protože jak má líznutý to čelo na obě strany,tak to pak vypadá blbě 😀

adelinka
5. led 2011

dobre ranko
tak ja jsem dneska sikovna to se me jeste nestalo...mam ustlane 😀 ditka preslecene 😀 doprala me pracka 😀 mam umytou hlavu a nakresleny oblicej 😀 a jdeme snidat..a to vse v 9h...tohle mivam tak v 11h 😀 😀 😀 😀

taky porad strihame pac petan nema moc vlasu a s nima vypada jak tele 😀

xkacatkox
5. led 2011

@adelinka tak to jsi šikulka 🙂

pikusa
5. led 2011

@adelinka teda ty jsi šikulína 😀
já se teda nějak přestala malovat---jen když jdu do města,zkulturním se 😀
A holky-----volala jsem do Podolí.......až to dostanu,mám dojet na hormonální profil a pak se dle toho uvidí

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa no já se taky moc nekulturním, tady na vísce, ne že bych nechtěla ale s Matýskem to fakt nestihnu a odpoledne si někdy říkám, že když už to vydrželo půl dne tak do večera to taky vydrží 😀 jen do města a když někoho čekáme, a taky dle olezlosti obličeje, jak mám věčně atop. ekzém tak na to se nic nedá malovat a já to mám hlavě na očích, ale závidím těm, které se takto mohou každý den zkrášlovat

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa jo a jsme rída, že jis zavolala, už jsme se tě na to chtěla zeptat, tak budete mít krásný rok čekání na další mimčo 🙂

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox no uvidíme,jak to bude....
a taky kdy to jako dostanu....zase skoro 40.den cyklu a nic 😠

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa aha, tak snad na vánoce nějaký dárek bude , bud pod stromečkem a nebo ještě v bříšku, ale věřím, že IVF je běh na dlouhou trať, znáš to už od Máti, ale vyplatí se 🙂 , ale mě by taky nebavilo pořád čekat, jsem netrpělivka, ale když to jinak nejde, tak to člověk musí zkousnout 😉

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox my nemusíme projít celej proces znova.....máme embrya,tak to bude trošku "lehčí"

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa tak to je super, tak jen nastimulovat peřinku 😀

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox tak tak 😀

adelinka
5. led 2011

tak jsem doma z venku..kuwa je tam kosa..
dneska jsem dostala postou bizu tak budu vecer tvoriti

tak to ja se maluji denne no uz je to takovej zvyk...ale tak ja jsem za minutku..stiny resenku a lesk a valim ven 😀

pikusa
5. led 2011

@adelinka já se taky zmáknu namalovat za minutku....ale mě vadí to večerní odličování 😝

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa jo to odličování mě taky nebaví a dnes jsme zjistila, že nemém vatu na odličovaní, ach jo, super

pikusa
5. led 2011

@xkacatkox tak dětské ubrousky na zadeček 😀

xkacatkox
5. led 2011

@pikusa super už se těším, to asi zase olezu, ale co naplat, třeba budu mít obličej jak dětskou prdelku, abych s ezítra vůbec poznala, jo a máme doma nový kočík, ten jak jsme kdysi psala, časem dám fotky