Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
14. bře 2011

Ahojík holky...
Máme za sebou super noc....mates začal v 10 zvracet,takže jem asi 6krát sprchovala a převlíkala matese,2 krát postel a pak jsem se na postele už vyprdla a vše přikryla ručníkama.Ráno ještě průjem jako bič.
Pak na KO k dr.ta nás odeslala na rentgen plic--tak do nemocnice a rentgen.
Zprávu mám,ale prd tomu rozumím.
Takže ted jen peru a peru.....
ale vypadá to,že to snad byla jednorázovka a je mu líp.

@imzadi hele,mám doma klokanku od Chicca....nechceš jí zkusit????
kdyžtak ti pak pošlu odkaz jaká to přesně je

imzadi
14. bře 2011

@pikusa urcite, to me zajima, posli prosim🙂

adelinka
14. bře 2011

ahojky holky 😵
tak ja dneska byla u zapisu do skolky...a zase to vypada ze nic nebude..pani ucitelka me dala papiry at vyplnim a donesu..ale hned me jasne rekla ze o miste rozhoduje reditel a ze jsem na materske ...atd..tak loni nic a letos nas asi taky nevemou...se na to vyseru kuwa...petan potrebuje decka..doma je sileny a ja silena taky ☹ 😠

jiank u nas krasne jsem byla spocena jak prase nez jsem dosla dom 😝

a taky zjisteni ze se otepluje a ja nemam co na sebe a jeste jsem od prosince nezacala drzet dietu ...tak me to pocasi pomalu desi 😖 😢 😖 😢 😢 😢

pikusa
14. bře 2011

@imzadi tak tady
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=64...
@adelinka to je blbý,že ho nevezmou asi do školky....ani kdyžtak na pár dní v měsíci??

xkacatkox
14. bře 2011

@adelinka jo je to boj maminek na mateřské, mám kolem sebe mnoho takových případů, jen jedna byla chytrá jak liška a nechala si poslat potvrzení z práce, že nastupuje a pak nenastoupila, jedině takto to zkusit domluvit 😉 jinak vás vezmou až od 4 to už musej, ale je to boj, u nás na vísce maminkám na mateřské vezmou děti do školky dle nálady učitelek apson mě to tak přijde, pátky neberou vůbec a zbytek dne jen na 4 hodky, třeb atedka sousedka nedává holčinu do školky 14 prý si ji má nechat doma, kdžy je na mateřské, jí řekla ředitelka

adelinka
14. bře 2011

@xkacatkox no tak on by sel od zari.. a v prosinci ma 4roky..ale u nas musi vzit pouze ten rok pred skolou 😖

xkacatkox
14. bře 2011

@adelinka je to fakt dost těžké, jedno je jak pravý zákon a pak jak si to stanový starosta pokaždé je to jinak, a výsledek je ten, že to vždycky odprdne ten kdo to nejméně potřebuje, třeba v Pce byla taková krize, že nevzali kolegyni děcko, přestože nastupovala na plný úvazek, fakt na prd

adelinka
14. bře 2011

no me by to bylo jedno,ale tady neznam nikoho a on je porad jen semnou ..muj jezdi kamionem...on tu skolku potrebuje jak sul

imzadi
15. bře 2011

@pikusa dekuju a ty ho prodavas?

pikusa
15. bře 2011

Ahojík holky.....
@imzadi ano,klidně ho prodám......když budeš chtít....jen k němu už nemám tištěný návod na papíře...
ale to by sis našla na netu....kdybys ho teda chtěla....
je černé a modrým vnitřkem.....jako nové,nikde poškozené......
asi 450+ pošta.....tak si řekni

xkacatkox
15. bře 2011

@adelinka a co dětské koutky na hraní nebo mateřské centrum?tam je taky dětí dost,mi teda nechodíme, jak na kafčo s kamoškou Matýsekm je stále u mě, ale on je ještě malý na dětský kolektiv,ono se to už chlapovi krátí , v dubnu měl končit?nebo ne?

adelinka
15. bře 2011

@xkacatkox no ja mam centrum nejblize cca 20km 🙄 a to se ma ted rusit jinak tady neni nic....nj prdel sveta...a muj pitomec nikam nejde nez napsal vypoved tak si vzal jineho..no hnup jsem fakt nasrana

xkacatkox
15. bře 2011

tak to je pech, taky byldím v místech kde lišky dávaj dobrou noc a vzbudí tě kohout 😀 my jsme takový samorosti tak nám to zatím nevadí a za dětma jezdím na týden za kamoškou do Olmiku, tak leda dát nějakou partičku, když ten tvůj chlapec bude pořád jezdit, tak se s nějakou kamoškou domluv, která má děti

irenka
15. bře 2011

Ahojky holky

@pikusa
Ty bláho, už jste v pohodě? Koukám, že se taky nenudíš. Já sice dnes v noci nepřevlíkala postel, ale zato vůbec nespala....

@adelinka
TY brdo, to taky budu řešit, školku. U nás je to taky na pytel... státní tu skoro nejsou a jsou samý soukromý který stojí min. 5tis měs. a ještě musíš donést dítěti jídlo na oběd i svačinu.... fakt bída....

@imzadi
Já chicco měla půjčený a byla jsem s ním spokojená.... můžu fakt doporučit... 🙂

pikusa
16. bře 2011

Ahojík holky....

@irenka ne nenudím se....ale už je to v poho,Mates je snad dobrej......dnes už ani průjem nemá.....

pikusa
16. bře 2011

Tak to dám i sem holky.....
xkacatko teda už vi 😀

irenka
16. bře 2011

@pikusa
Jééééééééééééééééééééééééééé to je supeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Držím moc moc palečky..... 😉 😉 😉 😉 😉

pikusa
16. bře 2011

@irenka díky.....
jsem dnes 14.den od KETU......ještě jsem nebyla ani na krvi 🙂

irenka
16. bře 2011

@pikusa
tolik testíků to ani nemůže dopadnout jinak. Já moc držím palce, gratulace si nechám až ti dají průkajdu 😉
A už jsi zdravá?

pikusa
16. bře 2011

@irenka jspu to mé poslední testy v životě....tak si to užívám 🙂
zdravá už jsem skoro,zase lehnul chlap 😒

xkacatkox
16. bře 2011

@pikusa tak hlavně, že ty jsi OK 🙂 užívej si to

irenka
16. bře 2011

@pikusa
🙂 Chápu chápu... já ted zvažuju zda nezačnu měřit BT ale nejak není ráno kdy...

pikusa
16. bře 2011

@irenka to jsem kdysi zkoušela a stejně jsem z toho nebyla moudrá 😒
@xkacatkox užívat si to budu asi až později.....až "ho"aspon" uvidím 😀

irenka
16. bře 2011

@pikusa
to se ti vůbec nedivím... 🙂

pikusa
16. bře 2011

@irenka strašně se na to těším 🙂

irenka
17. bře 2011

Ahojkyk holky, jak je?
TAdy je pěkně hnusně.... prší. No bohužel musím ven se psem,ale jinak nikam nejdu....
Matýskovi je už líp, ted tu řádí s balonkama... a Zuza (fenka) ho tu nahání a dělá si z něj pejska... 🙂

@pikusa
určitě se těš, kdy jdeš k Dr?

pikusa
17. bře 2011

Ahojík holky...
tak my dnes zase jeli s Matesem k dr.je šíleně osypanej---tak je to reakce na ATB.....tak dostal zase něco na sklidnění...
Měla jsem jet na krev dneska....ale je to daleko,tak jsem tam volala,jestli si to můžu zařídit tady...tak můžu.
A tam jedu na UTZ 28..3.

irenka
17. bře 2011

@pikusa
Holka holka, ty se fakt nenudíš. ☹
To mě mrzí že takhle lítáš.. No hlavně že vše jde zařídit a nemusíš nikam daleko na krev.

pikusa
17. bře 2011

@irenka to ne...ten můj Mates musí mít fakt všechno 😒
no jo,to jsem ráda e nemusím 100km kvuli píchnutí

irenka
17. bře 2011

@pikusa
Až 100 kilásků jo? ☹ NO tě prsk....
Nebooj, Maty bude v pořádku a brzo. A tak jste ATB vysadili?
Tak si jdi s ním lehnout at si taky odpočineš.
S těma dětma se člověk fakt nenudí. Já si kolikrát říkám, jak zvládnu to druhý.... ale člověk pak zjistí, že má v sobě tolik síly o které ani nevěděl... že? 🙂 😉