Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
28. lis 2009

Ted jsem tam zrovna byla a dávala dudla 🙂

sayast
28. lis 2009

jsou to zlaticka vid 🙂

sklenicka24
29. lis 2009

Holky, my jsme dnes spinkali celou noc. Párkrát jsem nahodila dudla a vydržel až do půl 7. 😀 😀 😀 😀

marcelapetrikova
29. lis 2009

holky pomoooocccc ta moje malá potvůrka poslední dobou sabotuje můj spánek ale to co předvedla dneska hraničí s pokusem o vraždu
jedla 19:30 21:30 23:30 1:45 ve 3 v 5 a v 6:30 a ted se tady chlame a je spokojená a já?asi natáhnu brka únavou
myslíte že je to spurtík nebo zuby nebo co? ☹

marcelapetrikova
29. lis 2009

jo a zítra jdem na 6 měsíční ko tak pak pisnu míru a váhu

sklenicka24
29. lis 2009

Ahoj Marcel: no může to být obojí. A enbo také to, že už jí to nestačí.... zkus dásničky namazat, chladit kousátkem.... a možná bych na noc zkusila sirup proti bolesti, jestli jí jdou zoubky, tak se jí trochu uleví. Ale pokud by se to opakovalo, tak bych zkusila nakojit a pak udělat UM, pokud vypije víc jak 50 ml, má hlad.

marcelapetrikova
29. lis 2009

skleni a jaké mlíko?když už je tak velká může to být sunar?jinak já ji dávala čípek od bolesti a moc to nepomohlo protože se budila furt stejně
já neřeknu kdyby se budila třeba jen cucla ale ona regulérně tahala skoro 10 minut ☹ stejně má zítra poradnu tak se zeptám dr ale ona přibývá teda aspon tak vypadá 😖

marcelapetrikova
29. lis 2009

jo a skleni dásně mažu mundisanem a moc to nepomáhá a kousátko u nás neklapne nejraději žužle bud můj prst tak jí to vždy masíruu ty dásně a nebo hlodá co se jí dostane do ruky viz od syna auto a včera pet láhev

sklenicka24
29. lis 2009

Marcel určitě, já také dávám sunar, střídám to s hami a s mlíčkem z dm drogerie babylove 😀

pikusa
29. lis 2009

Marcel....tak to je mazec 😀 no já stále kojím 3krát za noc.....a není to jen cucání....normálně hlad...
ale do UM se mi nechce...
A novinka...ted vstává v 5.45 ráno 😒 😲

marcelapetrikova
29. lis 2009

pik taky se mi nechce do umělého ale takovou noc ještě párkrát a budu snad spát i ve stoje 😀 navíc synáček odpoledne odmítá odpočívat takže si nemůžu jít lehnout s elou a aspon neco dospat
ty děti mě chtějí odrovnat nebo co 😀

pikusa
29. lis 2009

No jo,ty s Jiříčkem asi moc pak nedospíš vid....
No my tady zase máme přítelovo holky,ale já se s malým zavřu do ložnice a hodinku jsem s ním dopoledne dospala.....
je to náročný,mít to jako ty,klidně UM zkusím...

sklenicka24
29. lis 2009

Marcel: jasný, zkus a uvidíš.

marcelapetrikova
29. lis 2009

holky mopje díky za rady zítra ji zvážím a uvidíme posledně měla 8490g tak pokud to bude poříd stejně nebo jen o trochu víc tak dostane ale jen na noc um a přes den cicin 😀

sklenicka24
29. lis 2009

Marcel: jj, uvidíš. Není nad to, mít odpočatou mámu 🙂

pikusa
29. lis 2009

Marcel jasan....máš 2 děti,tak se musíš vyspat ne????

marcelapetrikova
30. lis 2009

holky zdar a hlavně sílu 😀
tak dnešní noc byla to samé co ta předtím kojo 19:30 22:30 v 1 ve 2 ve 4 a v 6 😲 a v tě dvohodinove pauze mě vzbudil synátor at mu namažu nohy že ho bolí koleno 🙄

pikusa
30. lis 2009

Marcel...dnes v noci jsem si na tebe vzpoměla...kojo co 2 hodiny 😲

marcelapetrikova
30. lis 2009

pik a je to mazec co?jinak malá má 8680g a 73cm a mám ji dokrmovat ale zeleninou na oběd zatím prej sunar na noc není třeba že prej má jen blbé období
to by mě zajímalo kdy jako zkončí?až budu šedivá nebo 5 metru pod zemí 😀

leonik
30. lis 2009

Ahoj holky 🙂

U nás je to poslední dva dny děs. A to jak dny, tak noci ☹ Vojta pořád řve, je protivnej, v noci se pořád budí, takže od půlnoci mně přijde že nespím ani hodinu v kuse 😒 Hladem to ale není, tak nevím. Kolikrát ani mlíko nedopije. Přes den se u každýho jídla vzteká, dneska jen jsem za ním přišla, že mu dám jogurt, tak začal hysterák ☹ Dneska jsme byli u dr. na kontrole po tý hospitalizaci, tam jsem teda zjistila, že je parádně na bříšku osypanej 😖 A to ho sprchuju každej den, muselo se mu to udělat teď někdy, páč to tam neměl 😖 Takže buďto je rozhozenej z toho špitálu, nebo když má takový blbý obdbí, tak to pořád čekám ty zuby a ono zatím houby 😀

marcel: koukám, že prožíváte něco podobnýho v noci 😒 Někdy mám taky pocit, že mě ty děti chcou zničit 😀 Asi máme nejspíš taky jen to blbý období 😖 Takže nezbývá, než to vydržet 😝

ava
1. pro 2009

marci, proc ji prikrmujes, je tak velka a jeste ani nema pul roku! To buzeni neni hlady, ale mozna zuby nebo neco...my mame to same. Maly me budi za noc cca 10x, z toho kojeni staci co 3 hodky, ale davam i po dvou, abych ho uspala (coz ovsem nefunguje vzdy). Vidim, ze uz mu lezou dalsi zoubky, tak je mi jasne, ze je to tim. On mel v pul roce 8kg a zatim mu davam jen trochu ochutnavat, neprikrmuji (po porade s Dr.je to mozne treba i do 8.mesice, dle situace)..

helulicek
1. pro 2009

čau holky, tak se zas hlásím 😀 Vidím, že pěkně drbete, nestíhám dočíst...třeba si pak najdu čas 😉
Nevím,jestli jsem psala,že asi cca před 2týdny malýmu mudra navážila 9,03 a 71,5cm 😀 Na noc mu musím dávat 1/2 dávku kašičky, a spinkání se nám zlepšilo. Konečně!!! Předtím zuby, pak rýma, zas zuby a pak řev a ejhle ono z hladu 😅 takže konečně po 3 měsících vesměs probdělých nocí mi spinká od 19-20h do 23,30-3h,a pak 4,30-5,30 záleží kdy papáme, takže v podstatě se budí jen jednou za noc, od půl paté beru už jako ráno 😉 Ale vstává mi teda dřív. Tak v půl sedmý, dřív vstával v osm, půl devátý, takže chodí tak v osm, v půl devátý spinkat. Ale musím zaťukat, že mi kolikrát spí i dýl než půl hodinky.

Jo a už jsme začali s příkrmama. Zatím jsem teda dala jen mrkvičku, dnes jdeme na brambůrku. Zatím mu to šmakuje, tak uvidím jak budeme pokračovat dál...zdá se mi hlavně klidnější i přes den a spokojenější. jen doufám, že mi nebude nějak moc přibírat...

Leonik, nebudou to zoubky, vždy´t víš, co mi dělal mladej pán, když mu rostly zoubky....

sayast
1. pro 2009

dobre ranko 🙂
u nas zase noc nic moc,beruska mela kecavou.

rkk
1. pro 2009

ahoj holky tak vidim že nejsem jedina kdo stava po dvouch hodinach ☹ už to taky asi dlouho nevydržim 😖
A ještě co mě mala děla je taky super naučila se vejskat ale strašně nahlas a vydrži to třeba i dvě hodiny 🙄 .
Mame malej byt 2plus 1 vedle v pokoji spi ta starši a my jsme v jednom takže paradaaaa ☹ Nevim jak ji to odnaučit podadi mi někdo?

sayast
1. pro 2009

rkk,neporadim,nase to dela taky. my mame 1+1,takze taky neni moznost uniku. ja kdyz rikam ze mame dobrou noc, tak jsem vzhuru tak 5x. nejlepsi je manzel kdyz si ve 22 hod postesknu ze jsem unavena, tak pry z ceho 🙄

leonik
1. pro 2009

ahoj holky, tak u nás zase včera stála noc za houby 😝 Už si připadám jak chodící mrtvola přes den 🙄 😀 Dopoledne jsem dala Vojty spát, no a nakonec chrněl 2,5hodiny 😅 Já jsem si samozřejmě jít lehnout nemohla, páč druhý dítko mě nenechalo 🙄 Teď šel spát v půl 7, tak jsem zvědavá, jaká bude noc dneska.

helu: no, kdyby už aspoň byly vidět pod dásněma, ale nic tam nevidím 😒 Jj, vím jak sis užila s malým 😖 To je dobře, že malýmu šmakuje 😉

rkk: tak s tím kecáním nic nenaděláš, hlavně u tak malýho mimi 😅 Prostě počkat, až jí to přestane bavit 😅 Vojta taky měl takový období, kdy vejskal a vykládal si, a to i v noci 😝 😅

say: moc hezký fotečky 😉 Juli tak hezky pózuje, to Vojty bych takhle neudržela u focení 😅 Teda tak malej byteček, my máme 3+1 a přijde mně to malý 😨 😅 Nedovedu si představit bydlet tam s dítětem 😅 S tou únavou máš pravdu, takový nepochopení je kolikrát i u nás. Vždycky říkám, že bych si šla občas odpočnout do práce 😀

rkk
1. pro 2009

say tak to jsme na tom stejně ☹ Pořad si řikam kdy už to přestane.Nevim jestli to neni tim že už třeba mam slabši mliko a nestači ji to.Jenže zase by tak nepřibejvala 😎 Ale ty už určo dokrmuješ vid?A děla to stejně. 😒 Tak to se z toho asi zblaznim 🙄 Jsem si řikala že až začnou přikrmy tak bude klid.Nechala bych ji vybrečet nebo vejskat jenže mě budi Katku a ta rano vstava do školy ☹ U ni to zabralo když byla mimi jenže ted musim brat ohledy na ostatni.TIm padem mě ma pěkně omotanou 😠 A ted se vratim k tomu že ti manžel řika z čeho jsi unavena?Jsou všichni stejny měli by si to zkusit alespon tyden a viděli by.Jenže oni by to vydrželi max jeden den 😀 a chtěla bych je vidět jak by fungovali na 100procent jako to musime zvladat my 😠 😠 😠

pikusa
2. pro 2009

Ahojík holky...
tak mi přijde,že když jsem jenom kojila,spinkal mooooc dobře a ted horor....vstáváme v půl 6...a ted už zase spí..
Say....náááádhernééééé fotky---totiž--nádherná holčička 😉

sayast
2. pro 2009

holky dekuju za pochvalu fotek 😵

u nas zas noc nic moc. i manza sel tentokrat nevyspalej do prace 😀. ale on tam vetsinou nic nedela, tak se nedivim ze nechodi domu unaveny.
usnula ve 22:30 a pak nekolikrat v noci brecela. vstavala v pul 8, tak vstavame pravidelne.

rkk, zatim davam jen polivku v poledne,obcas odpo jogurt nebo presnidavku, podle toho jak to vyjde casove