Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
3. pro 2009

Hodila jsem do albíčka nové fotečky, pokud chcte jukněte

sayast
3. pro 2009

skleni, Vojtik je nadhernej 😵 😵 😵 . fakt jsou ty deti hezci a hezci 🙂

jsme objednany na 11. a dr je pry velice razna 😅

sklenicka24
3. pro 2009

Moc děkujeme

Neboj, jestli je rázná, tak ty buď taky. Budu na vás myslet. 😉 🙂

sayast
3. pro 2009

razna, to ja neumim 😅. kez bych se mohla oblict do pracovniho, to se pak vsichni chovaji jinak 😅 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
3. pro 2009

Neboj, to zvládnete. Hele víš jak to bývá, tedy alespoň u mne. Vždy, když mám z něčeho strach, tak to dobře dopadne. 😉

sayast
3. pro 2009

dik 🙂. doufam ze jo. aspon uz budu mit klid,budu vedet ze se to nejak resi a ze ji videl odbornik 🙂

sklenicka24
3. pro 2009

Hele a proč tam jdete? ,nějak mi to uniklo 😅

sayast
3. pro 2009

ze se nehybe. otaci se jen z briska na zada,ale jen na jednu stranu. na druhou to neumi, ze zadicek na brisko taky ne a o dalsim pohybu jako plazeni,lezeni,o tom si muzu nechat zdat... ☹

sklenicka24
3. pro 2009

No tak to jsme na tom úplně stejně, ale úúúúúplně, tak to sjem zvědavá, co mi za 14 dní mudr řekne. 😅

pikusa
3. pro 2009

Skleni,my na půl roce 9.60...pak 9.97 a ted 10.16...
A Vojtík je krásnej kluk 🙂

sayast
3. pro 2009

ja to s mudrou resila od julky 4. mesicu, porad ze ma cas,ze je to jakje boubelata. ted uz mi to nedalo, tak v 8.M jsem si rekla o rehabilitace. jenze nejdriv musi projit neurologickym vysetrenim. bala jsem se to nechat dyl, aby to pak nebylo jeste horsi. nejvic me stve jak kazdej rika at nesrovnavam. ale copak srovnavam kdyz chci aby se temer v 9.M umela aspon otocit na brisko? kdybych chtela srovnavat,tak chci at se mi stavi, jako ostatni deti stejne stary...musela jsem to vyventilovat,protoze mi to hrozne vadi 😅. nejlepsi je, ze at nesrovnavam mi rikaji vsichni ty, kterym deti umi uz davno vsechno.

sayast
3. pro 2009

skleni, vy taky ani na brisko?

my v 7.-11,36 a v 8.-mi 11,66 🙂

sklenicka24
3. pro 2009

Say, my jen na bříško, a to z jedné strany a zpět ani omylem.

sayast
3. pro 2009

hm, tak temer jako my. tak uvidime co mi zitra povi. tajne doufam ze nam napisou neco jinyho nez vojtovku 😅

sklenicka24
3. pro 2009

myslím, že čas je nejlepší lééék 😀

sayast
3. pro 2009

jasny. to by bylo aby se to nenaucili 😀

sklenicka24
3. pro 2009

To víš, že jo. Kdybych měla srovnávat podle Daníka, tak bych už s Vjtou někam hnala. Ten v osmi m lezl.... a baštil hlavně všechno..

marcelapetrikova
3. pro 2009

say nezlob se ale myslím si že malá není tak čilá protože má větší váhu vem si ono otočit skoro 12 kg je celkem velkej problém 😀 a držím palečky at je na tebe dr milá a hlavně at je vše v pořádku

sklenicka24
3. pro 2009

marcel: tak jak řádíte???

sayast
3. pro 2009

marcel, nemam proc se zlobit 😉. vim ze ta vaha dela hodne moc. ale tak po zitrku budu aspon klidnejsi,budu mit jistotu...
vsechno nej k pulrocninam 😉

pikusa
3. pro 2009

Say...jasan,zítra budeš vědět co a jak 😉

sayast
4. pro 2009

dobre ranko
to zas byla noc 😒

pikusa
4. pro 2009

SAy....copak copak????že by jste nespinkaly holky???? 😝

sayast
4. pro 2009

moc ne 😝 . a do toho me strasne kousala,potvurka
a jakoupak jste meli noc vy?

sayast
4. pro 2009

tak za chvili jdem... uz mam strevni potize 😅 😝

sayast
4. pro 2009

tak jsme zpet. dr byla prijemna 🙂. po neurologicke strance jsme naprosto v poradku. vsechny reflexytake dobre. jedine co ji brzdi je jeji vaha (to jsem vedela i bez ni 😀), zatim by necvicila (ale kdybych o to stala,tak neni problem),ale ze ji to prijde zbytecne. sice by se to urychlilo,ale juli by se vic trapila. pry tomu dame jeste 2 mesice cas a uvidime. volala si na konzultaci primare z detskyho,tak se juli bude v utery delat ultrazvuk hlavicky jestli nema metabolickou poruchu (nejak zvetseny podvesek mozkovy) a bude se s dr gergorou resit uprava jidelnicku. mam omezit vic kojeni a snazit se ji prevest jen na nemlecnou stravu.

pikusa
4. pro 2009

Say........ultrazvuk je jen pro jistotu...to je kvuli tomu,jak roste vid.....
a vidíš....ona se rozhýbe sama,až k tomu dojde,holt je pomalejší mimi.......... 😀
co si budem povídat,otočit ta kila dá práci ne????? 😀 😀 --nic ve zlém... 😀

sayast
4. pro 2009

jj,na ultrazvuk kvuli vaze,ale pry jen pro jistotu dokud to jde. pry az zaroste ta fontanelka (cca za 3 mesice), tak pak by se muselo delat CT pod narkozou,takze radsi driv setrnejsi metodou.
jinak me moc chvalila 😀 a juli taky. libilo se mi ze nas hned nehnala na tu rehabilitaci. ale byla hodne prekvapena jak je boubelata 😀

pikusa
4. pro 2009

Say.....tak to je dobře,že jí to udělají ted....
a tebe chválila,že jí uneseš vid 😀 😀

marcelapetrikova
4. pro 2009

skleni jo malá je ted nějaká rozumná asi co jsem jí pohrozila lahví tak se lekla a soí jakštakš 😀

say no vidíš že je malá jen v pořádku a neboj ona to vyběhá jen co na to přijde jak se to dělá 😀 boubelatá jo?tss jen je dobře živéná 😵 😵 😵 a jen pro tvůj klid měla jsem tady kámošku co má malou 18 měsíců a ta jí ještě nechodí jen se staví a dr jí řekla že má čas 😉