Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

leonik
23. čer 2009

tereziep: tak to je pálka za ty bodyna v tom pompu 😕 Já jsem v CA neviděla body s dlouhým rukávem, asi jsem je přehlídla 😅 Já kupuju v obchodě za cca 130kč, na internetu je ta cena podobná 😉

karpisek
autor
30. čer 2009

Ahoj. Tak jsme včera byli na prohlídce a ve 3,5 měsících vážíme 7,4 kg a měříme 67 cm. A sestřička zakázala kojit se dřív než po 3 hodinách...

evikk
30. čer 2009

Ahoj holky,ja mam pulrocniho chlapecka a mame 9800g,obleceni nosime velikostne jako na rok a pul velky mimco a kdyz jsem byla na navsteve u znamych ,maji 11mesicni mimiska,tak byli stejne velici 😀

karpisek
autor
30. čer 2009

Evikk: to máš co dělat, abys Kubíka unesla,viď?

evikk
30. čer 2009

karpisek:no pekne se pronese,uz mam pekny svaly na rukach 😀 A co vy,vidim,ze taky pekne rostete,deti z medy jsou obrici 😉

maart
30. čer 2009

😉 ...jenom jsem nakoukla, Evikku, ja jsem vcera byla s dcerou na 18-ti mesicni poradne a mala vazi 9 850 g (i s plinou a trickem) a meri 79,5 cm 😀 !

evikk
30. čer 2009

maart:jejda,to chci videt,kolik budeme vazit my v 18ti mesicich,ale je pravda,ze ted jak se vic hybe,tak uz tak rychle nepribira 😀

maart
30. čer 2009

To je jasny, je to proste sikulka....vubec bych se vahy v roce a pul nebala, on uz potom nebude pribirat takovym tempem 🙂 . Je to krasnej chlapecek 😉 .

kate77
9. črc 2009

Tady jste se ptali (po delší době nakukuju),jak přišel na svět můj obřík (5,57kg a 55cm)..ano císařem🙂..aale nechali mě to zkusit,až pak někdo přišel nato,že to bude velkééé 😎 mimi a že já bych to určitě neporodila..

mousunek
9. črc 2009

maart - to mate v 18ti mesicich na vahu asi mene nez mate mit ne?

pumpicka
10. črc 2009

mousunek:promin a nezlob se ale proč se diviš tomu že 18ti m ditě ma 9850g???ja myslim že je to pěkna vaha a ne každe ditko musi vypadat jak mala koule ne???

mousunek
10. črc 2009

pumpicka - to nebylo myslene spatne. Navic jsem se nedivila jen jsem se te maminky ptala. Prijde mi to pouze mene tot vse. malej ma treba 11 kilo a zadna koule jak ty pises neni

kamosky kluk ma 19 mesicu ma 10kilo a doktorka rve ze ma malo, proto se ptam

mousunek
10. črc 2009

pumpicka - jsem asi odpovedela protivne tak se omlouvam 😉
Je mi jasne za kazde ditko ma jine predpoklady a tedy i jinak roste

pikusa
10. črc 2009

Tak náš Matyášek....na 3 měsících 7700gr. a 64cm...........dnes ležel vedle 3 měsíční holčičky a to byl pohled 😀
A psát o miminku že je malá koule mi přijde docela hnusný.....vždyt je to miminko,jak se asi u něj dá hmotnost a růst ovlivnit??Jako mu mám vzít prso???

mousunek
10. črc 2009

pikusa - my kdyz byli ve 3mesicih na kyclich tak mi doktor neveril ze ma jen 3mesice a to jsme meli "jen" 63cm a 7,2kg

gedgitka.a
10. črc 2009

mousunek já na tom byla s Dendou podobně jen, už v 6 týdnech na první prohlídce kyčliček malej měl 60cm a 6kg 😀 😀

pikusa
10. črc 2009

No nám nikdo nevěří,že mu jsou 3 měsíce 😀
V 6ti týdnech měl 5590 🙂

mousunek
10. črc 2009

a ja jsem si rikala ze mam velkyho klucinu no na vas holky nemame.... nam teda v nedeli bude 9mesicu ale mame 76cm a 11kilo, ale pocitam ze vy v nasem veku budete mnohem vetsi

pikusa
10. črc 2009

Mousinek...jsem sama zvědavá,jak to bude dál.......... 😉

mousunek
10. črc 2009

no u nas to slo hrozne rychle malej se narodil 3320g a 49cm a dlouho rostl co tyden to cm

pikusa
10. črc 2009

No malej měl 3440 g a 52 cm....takže taky fofr 😀

sayast
10. črc 2009

tak my v pondeli vazili julcu,pouze v plince a navazili 8,2 kg 😅. kdyz nam lidi koukaj do kocaru,tak mysli ze mame tak 9-ti mesicni miminko 😅 😀 😀 😀 😀 😀 . Pritom PV jsme meli 3050 g 😀

gabrianka
10. črc 2009

moje mala ma dva mesice a deset dnu a ma 6300g.je od14dnu na UM.ale noseni male mi nevadi-ani si ji nejak extra nezvykam 🙂

pikusa
10. črc 2009

Sayast....malá je krásná a jestli jí zůstanou ta modrá kukadla...tak to bude super 🙂 a taky máte malého obříčka.. 🙂 no coooo hlavně že jsme zdraví že 🙂
Gabrianko...mě nošení taky nevadí...navíc není nosící,ale zvedání z postýlky,ukládání...to už je na záda horší 🙂
A náš obřík je jen kojený zatím

mousunek
10. črc 2009

sayast - cim ji krmis?

sayast
10. črc 2009

mousunek: pouze kojim 😀 😀 😀 😀 😀
ale tak ja rikam ze radsi boubelku nez podvizivenou a hlavne,bude mit z ceho brat. prijde prvni nemoc,nebude jist,pujde to dolu a az se zacne s prikrmama,tak myslim ze taky jist moc nebude 🙂. tak ma zasoby na horsi casy 😀

horsi je ze se mi pronese 😒 . sama jsem drobek (156 cm a 50 kg),tak je to zahul 😅

pikusa,diky 😵 . matyasek je taky krasny,libi se mi boubelaty miminka 😵

sayast
10. črc 2009

jezis 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀
podvyzivenou 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀
se omlouvam,pisu rychle a pak to tak dopada 😅. stydim 🤐

pikusa
10. črc 2009

No my jsme měli laryngitidu a teda síla...chrčel a sípal,nemohl dýchat...to jsem byla ráda,že to není žádná houžvička...když jedl,tak chrčel a moc mu to nešlo...ale asi měl z čeho brát..hlady neplakal.
Málem jsme skončili v nemocnici,ale nakonec jsme to zmákli doma...

mousunek
10. črc 2009

sayast - tak to smekam pouze z kojeni tak pribirat to je nadhera. Je to krasny budulinek 🙂

sayast
10. črc 2009

mousunek,dekuju 🙂

pikusa,vidis, pro takove pripady je vyhoda mit zasoby 😉 😀 😀 😀