Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
1. zář 2010

@pikusa co se v mládí naučíš 😀

pikusa
1. zář 2010

@xkacatkox no jasně 😀
zítra ho chceme vzít mašinkou,jestli bude držet 😀

xkacatkox
1. zář 2010

@pikusa u vás musí být fakt veselo, nespinká vám po pivču lépe 😀

pikusa
1. zář 2010

Haha,to je zavřená lahev,nevím,proč si oblíbil zrovna pivní pet lahec,od matonky si ani nevšimne 😀

xkacatkox
2. zář 2010

@pikusa no co by chlap dělal s Mattonkou, zato Staropramen to je věc 😀 , zkus mu láhev otevřít, třeba bude honit kapku 😀 sestra takto tátovi ochutnala pívo, ani se tatínek nestačil divit, v 9mm, a chutnalo jí, jen mamka byla méně nadšená nad tím bordelem kolem

pikusa
2. zář 2010

@xkacatkox hele stejně moje ségra jako malá....dojížděla doma zbytky z lahváčů 😀

xkacatkox
2. zář 2010

a jak dobře vyrostli, že 😀

pikusa
2. zář 2010

@xkacatkox no to jo 😀

pikusa
2. zář 2010

Něco z dneška....a první stříhání 🙂

xkacatkox
3. zář 2010

jéééé, to jepohodička 🙂

pikusa
3. zář 2010

@xkacatkox
dneska jsme byli na výletě....a náš plešounek

xkacatkox
3. zář 2010

@pikusa chudák, nebyla mu zima na hlavičku, nebo vnímal poryv větru 🙂

pikusa
3. zář 2010

@xkacatkox neeeeeeeeeeeeeeeeee byl v pohodě 😀 😀

pikusa
7. zář 2010

Holky,včera matese kousnul králík.....
to bylo řevu a krve....byli jsme u dr.další řev a zítra jdeme na kontrolu

xkacatkox
7. zář 2010

@pikusa chudáček, hlavně aby něco nechytl, musíš být na nervy co, já bych byla, prďolka neštastná

pikusa
7. zář 2010

@xkacatkox však jsem taky byla....právě kvuli tomu...tak jsem volala na dětskou pohotovost,tam mi řekli,at jedem na chir.ambulanci,tak jsme asi v 6 večer jeli....vyčistili a zítra kontrola

xkacatkox
8. zář 2010

jak jste dopadli?

pikusa
9. zář 2010

Tak na Ko dobrý,ani jsme nečekali,sestřička nás šoupla dopředu a hojí se to dobře,tak jsem ráda

xkacatkox
9. zář 2010

@pikusa to je moc fajn, hlevně, že se to dobře hojí

pikusa
9. zář 2010

@xkacatkox jasně....už ani náplast nemá a nevzpomene si na to milionkrát za den 😀

martinape
13. zář 2010

Ahojte. Tak zase jen na skok sdělit informace a uklidnit maminky, které si myslí, že mají velké miminko. Naše Karolínka má v roce 80 cm a 15,3kg!!!!! No jo, prostě to není žádnej drobeček, no.

xkacatkox
14. zář 2010

@martinape jééé, pěkná slečna, my máme v 10mm 11 kg, tak tuším že vroce bude 12, manža pořád prudí, že je tlustej a nikdy to neshodí, no on má co říkat, pořád chce držet diety ale zatím drží jen bodovou 😀

pikusa
14. zář 2010

@martinape ale ta je božíííííííííííí 🙂 🙂
a asi teda rekordmanka 🙂 🙂

xkacatkox
15. zář 2010

@pikusa ahojky, co jste kupovali Matýskovi k narozeninám?nám se se to krátí, tak nevím co, odrážedlo máme, uvažuji o mluvícím hrnci, a dál už nevím

pikusa
15. zář 2010

@xkacatkox písnu večer......ted nestíhám 😀

xkacatkox
15. zář 2010

@pikusa jasně, díky 🙂

pikusa
15. zář 2010

@xkacatkox takže dostal houpačku na balkon...takovou tu plastovou,vyvrtali jsme díry do stropu a je tam 🙂 ale moc ho to nebere zatím...
Pak velkou tatru...v tom se nechá on sám vozit po bytě...nebo si ho mezi sebou posíláme...a někdy v tom převáží hračky 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34841224&tab=1
něco takového.....
Pak t tříkolku s vodící tyčí....ale to vy taky neužijete,bude zima...a pak bude chodit....
Od našich takovou mašinku,dají se do ní vkládat tvary..to ho pořád baví...a snaží se strefit tvar do správného otvoru....
A pak už nevím...máš už nějaké typy???

xkacatkox
15. zář 2010

no právě , že moje tipy jsou na bodu mrazu,asi bych ten mluvící a vkládací hrnec od FP, nebo něco na ten zůsob, pak mě napadl ten látkový tunel, tot vše, tatru má po mě, ještě mě napadlo něco zatloukacího, ale nevím, zda zaujme, mašinka by asi nebyla marná, a říkala jsem si nějakou knížku obrázkovou, fakt nevím

xkacatkox
15. zář 2010

toho pejska máme,je moc fajn