Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
11. lis 2009

Say....pořád doma na nic?????ach joooo .....
Jitu....ono to přijde....Mates byl taky lenoch a ted se točí na obě strany....ale na jednu víc 😀

xzaje01
11. lis 2009

Ahoj holky, Say gratuluju k zubum, jak to mala snasela, plakala ti, nebo v klidku?
A uz vam deti sedi? Nas expert nic, snazi se, ale neudrzi to.

Ja jsem ted dostala chripku, takze radost. Snad to z tela brzy vyzenu ven a SNDAD to maly nechytne ode me!

sayast
11. lis 2009

pik,ma ntb v reklamaci, tak jsem ho nechala na mym pc a on si precetl moji IP postu tady na konikovi a trosku to nerozdychal. podle me ho dostalo ze nejen me to vadi,ale zadna jina by mu takove chovani netolerovala. on si totiz mysli ze se chova normalne a bracha s kamarady ho v tom podporuji. nicmene jsme si promluvili, jsme spolu. ale budoucnost... kdo vi..

X, snasela mi to dobre,ani jsem nevedela ze uz leze 😅. jen mi nechtela jist,jen prso a vic se budila v noci. ale to k tomu byt nemuselo.
brzo se vylez! maly snad bude ok.

leonik
11. lis 2009

Ahoj holky 🙂

marcela: taky pěknej přírůstek 🙂

say: buď ráda, že malá přibírá 🙂 Počkej, až se bude víc pohybovat, tak už přibírat nebude, tak je to u nás. A třeba i něco shodí 😀 Jé, vy už máte zub 🙂

jitus: u nás byla taky katastrofální noc 😝 Ale u nás to bylo nachlazením 😒 Ráno jsem měla pocit, že jsem nespala ani hodinu 😠 😝

leonik
11. lis 2009

xzaje: Vojta začal sedět až v 9,5 měs. A lízt začal chvilku před tím 😅 Tak ať se brzo vykulíruješ z tý chřipajzny 😉

pikusa
12. lis 2009

Ahojík....
Say....všechno bude dobrý....uvidíš 🙂 malá poroste,bude s ní legrace a on bude ještě moooc hrdý otec
Jinak já jsem nastydlá už týden,male taky tak jsem dnes vyrazila k dr. a má to i na průduškách....máme sirup a v pondělí zase na poslech...

sayast
12. lis 2009

juj,pik,byt nemocna a jeste se starat o nemocny mimco ☹. at jste brzo zdravi 😉

nasla jsem druhy zub 😀 😀 😀 😀

jituskak
12. lis 2009

ahojky holky, tak jsme doma z půlroční poradny. váží 10130g. masakr, co?

sayast
12. lis 2009

jitus, dobry 😀

rkk
12. lis 2009

Ahojda holky tak jak to tady čtu tak nejsme jediny 😅
Mala važi ve čtyřech měsicich osm kilo 😝 Myslim že na tom budeme stejně až se vratime
v pul roce z poradny 😀
jituskak mam na tebe dotaz kojiš?My stale ano a bez přikrmu.
Bojim se že mala bude obr manžel měři 2m ☹ A ja nejsem taky žadnej trpaslik 1,75

sayast
13. lis 2009

rkk,krasna vaha 😀. myslim ze vedes 😅

pikusa
13. lis 2009

Ahojík....
RKK---neboj,holt máš taky obříka,hlavně že je Kristýnka zdravá ne???A jen kojená je,tak nenaděláš nic...
já kojila jen asi do 6ti a půl měsíce,pak teprve dostal první příkrm...
A ted máme 10 kilo....
Jitusak....dobrý 😀 😀
Holky,já jsem se s tím dřív tak nějak trápila trošku,že je velikej a hlavně každej okolo to říkal
a coooooooo je můj a já ho miluju a je zdravej a nemáme problémy s jídlem,co by za to jiné maminky daly.

sayast
13. lis 2009

hm,tak to me poslednich 14 dnu jist nechce temer nic. dostanu do ni max. par lzic 😒 . tak asi zhubne 😅😀

ja jen kojila do 6M a 1T. a poslednich 14 dnu zas jen kojim. nic jinyho mi nechce.
dnes delam kvetakovou polevku s vlockama,tak jsem zvedava jestli ji bude chutnat 😅

pikusa
13. lis 2009

say.....asi drží dietu 😀 😀

xzaje01
13. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet mezi zivymi - tedy castecne, aspon mi uz neni tak zle, nemam teplotu. Chripky by meli zakazat! 😀
Say, nevim, jak to u vas doma je, ale to je docela bezne, ze v 1. roce ditete maji partneri krizi. Nedelala bych tedko zavery a pockala si jeste, jak se situace a manzel vyvrbi. Drzim palce!!!!!!!

Jinak jsme byli dnes u Dr. a vaha v 6,5m slabych 9,1kg. Uz na vas, holky, nemam. Ale do jine diskuze se mi nechce, budete me tady muset obcas strpet! 😵

joplin
13. lis 2009

Ahojte holky,

už jsem tu dlouho nebyla 🙂, příští týden bude mít naše El 4 měsíce - a jdeme na kontrolu...tak poreferuju, jak jsme se zvětšily 🙂 (ve 3 měsících 6 a půl kila, 63 cm)......no myslím, že znateně (koukněte do alba)...včera jsem sbalila tašku plnou veciček, co do nich ta naše holčička už nevleze.....a že je toho požehnaně 🙂
Taže zatím páček pá 😲
P.S.. moje kamarádka má synáčka, co měl v 5ti měsících 11kg 😉 😉

misakri
13. lis 2009

krásný večer holky..
tak jsme dnes byli u dr a zvážili jsme ho a má 9,1kg.. takže od pondělí přibral 230g.. 😉

když si to ale vemu jako celek.. tak ve 4měs měl 8,9kg a teď v 5,5měs má 9,1kg.. takže přírustek jen 200g.. to jde, ne? 😉

misakri
13. lis 2009

nečetla jsem nic dozadu, ale vidím, že xzaje psala něco o krizi.. můžu potvrdit!!!!, že po narození potomka se dostaví 😝 😒 .. u nás masakr..

teď u druhého je to lepší.. tak nějak se to srovnává samo.. 😉
ale po narození mišky to bylo skoro na rozvod.. 😝 😝 😝

sayast
13. lis 2009

mis, jakto ze tak malo?
x, my te tu chcem i kdyz mas drobka 😀
no jo,julca drzi dietku 😀. ne,asi to bylo zubama. na kvetakove polivce s vlockama si pochutnala,pritom to nebylo vubec dobry 😅

leonik
14. lis 2009

Ahoj holky 🙂

jitus: teda to je váha 😨 😅 A to jsem si myslela, jak mám doma velký mimi 😀 Kdoví čím ho krmíš 😀 😀

joplin: pěkný fotečky 🙂

say: nevím, jaká je u vás doma situace, ale věř, že u nás taky byla krize s narozením prvního dítěte, a teď s druhým je to občas ještě horší 😝 Je to prostě náročný starat se o mimčo, v našem případě o dvě děcka a pak už není čas na nic. Hlavně proto, že večer padám únavou a nejradši bych už nic nedělala a to mě většinou čeká úklid apod. 😝 Ale myslím si, že až děti trochu odrostou, snad se to zlepší, že už bude snad víc času a ne jen celodenní péče a běhání kolem nich. No, zatím v to doufám, že to jednou bude lepší 😅

misakri: ty píšeš teda pravej opak 😅 U nás je to spíš s druhým děckem horší 😅 😝Asi jak u koho 😅

pikusa
14. lis 2009

Tak my máme často doma holky z P.manželství a tak jsou tady děti 3 😲
a že toho mívám večer taky někdy dost,to teda mám....

jituskak
14. lis 2009

ahojky holky, nevím, kdo se ptal na kojení. nekojím. od 6. týdne jsme na nutroši a od 5. měsíce na mléku hami. od 4. měsíce normálně na příkrmech. ještě se mi nestalo, že by mi něco nesnědl😀 já mám otázku. jakou budete kupovat autosedačku? 9-18, nebo 9-36? a typ? já to teď řeším, koupíme to na vánoce a fakt nevím. aby mi tam vlezl. líbí se mi romer king plus, ale nevím, na jak dlouho mi tam vejde. je to dost peněz.

sayast
14. lis 2009

jitus,my 9-25 kg

leo,tak snad uz to u vas bude brzo dobry. my ted pohoda jak jsme si to vyrikali 🙂

pikusa
14. lis 2009

Tak my 9-18 nebo 9-25
do 9-36 bych nešla....čím víc váhové rozpětí,tím to ztrácí na bezpečnosti.....

leonik
14. lis 2009

jitus: Vojta má po Lei autosedajdu, kupovali jsme Romer King Plus, 9-18kg, stála nás před 2 rokama 5400,- 😝 Teď je levnější, stojí pod 5. tis 🙂 Pak jsme kupovali pro leu ještě jednu sedačku 15-36kg, taky Romer, ta je s tím podsedákem. Vojty v tý větší vozíme už od 9 měs, vajíčko mu bylo už malý 😅 Jsme s tím romerem spokojení, vyšly dobře i v testech 🙂

pik: tři děcka si nedovedu představit doma 😅Stačí mně ty naše dvě 😅

say: no tak to je dobrý, že jste to doma vyřešili 🙂

sayast
14. lis 2009

snad to vydrzi 🙂

pikusa
14. lis 2009

Leonik....no jinak to nejde,holt jsem si našla chlapa s dětma....ale jsou v poho....jen teda jsou tady dooost často a to mě někdy se.....a unavuje

jajkax
16. lis 2009

Dneska jsem vážila malou .Má 4,5 měsíce a navážila jsem 6,9Kg.Je to v normě?Kája je veliká má už 70 cm.Ale doktorce se už minule zdálo že má nějak hodně tak nevím 😒 Mě se nezdá

sayast
16. lis 2009

jajko,nase julca mela ve 4.M 8690 g a dr na to nic nerikala 😉. jen ze hezky pribira 😉

jajkax
16. lis 2009

Sayast:No mě se právě taky nezdá že bych měla nějakýho obra.Na třech a půl měsících měla 6,3 takže přibrala za měsíc 600g.Tak to snad bude v normě ne?Ona je spíš bych řekla docela dlouhá.Jenže minule tam snáma byla stejně stará holčička a ta měla 5kg,(jenže na výšku 59cm-jak jsme odposlechli)po ní jsme vážili karolínku tak se zdála asi jako sumo 🙂