Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
9. srp 2010

Jooo jasně,když pojedete na výlet,dej vědět..... 🙂
a odtud je to kousek do toho LBC a můžete do babylonu....
takhle tam řádil matyáš

xkacatkox
11. srp 2010

řádil tam dobře, když pojedeme ozvu se, ještě plavete, už máš to PP pliko?

pikusa
11. srp 2010

No jasně že mám 🙂
a už neplaveme....jak to přišlo,tak t odešlo...

xkacatkox
11. srp 2010

moooc krásné fotečky, hezký kočík, jak se řídí, jsi spokojená?

pikusa
11. srp 2010

No musela jsem si zvyknout.....sporták Peg perego je lepší 😀
ale jinak pohoda..... 😉

pikusa
22. srp 2010

kde jste holky?

xkacatkox
22. srp 2010

@pikusa je to tu mrtvé co?? 🙂 já zítra odpolko razím na kožní, a pak si s Matýskem uděláme výlet do města, stavím se u holek v práci, Matýsek nám nic nového nepředvedl 🙂 ještě nelezeme ano nechodíme, zuba máme stále jednoho a baštíme dobře, ještě kojím, přes den 2 krát a v noci jak kdy tak1-2krát, někam bych vyrazila ale nevím kam, příští týden asi pojedeme na pot a pak sestřička má malá má narozky, bude prča, jak se vede vám?

pikusa
23. srp 2010

u nás vše v pořádku...
Ted vyrostli další 2 zuby,ale celkem v poho.....
na pout bych jela taky....mám poutě ráda.my byli na dostizích a v zoo...

xkacatkox
23. srp 2010

@pikusa tak to máte také super program, tak dneska nám vyrostl druhý zoubek, na koniky půjdeme v září, musíme Matýska vyvětrat mezi děti, má je tak rád a kolem nás žádné nejsou

pikusa
23. srp 2010

Tak my ted zubů máme 8 🙂

xkacatkox
23. srp 2010

@pikusa téda, vy jste ale zubatý, vás asi nedoženeme 😀

pikusa
23. srp 2010

No ale taky jsme měli 1.zub až v 10ti měsících 🙂

xkacatkox
23. srp 2010

@pikusa kdypak jste lezli, my pořád nic, jsme u plazení, i když pro mě je to asi dobře 😀

pikusa
23. srp 2010

Hele,kolem8- 9 měsíce se začal plazit...ke konci 9.začal po kolenou lézt...takže vydrž....houpe se někdy na kolínkách??

xkacatkox
23. srp 2010

@pikusa na kolínkách se houpem , a dneska se sám poprvé posadill, tak uvidíme, zda to nebyl jen omyl 😀

pikusa
24. srp 2010

Tak počkej,za chvíli to přijde a poleze jako drak 😀
má to s naším Matesem tak nějak nastejno 😀

xkacatkox
24. srp 2010

no uvidíme, dneska se tváří, že neví jak to udělat aby se sám posadil, a přitom mu to včera tak šlo, pořád se mazlikujeme, pomazlit, pokrát a tak dokola, je to prča 🙂

pikusa
24. srp 2010

Jéé tak mates není mazlící,na klíně mi sedět nevydrží...občas se přitulí,ale tak na vteřinu a zase maže pryč 😝

xkacatkox
24. srp 2010

@pikusa no tak on má toho hodně na práci, udělat pořádný nepořádek, tamto porovnat, ono mi to také skončí až se začne pohybovat, ale Matýsek je mazel od narození, uvidíme, třeba bude další mražáček větší mazel 🙂

pikusa
24. srp 2010

no mates právě mazlící ani nebyl.... 😒 a víš,že ani bordel nedělá????spíš pořád chodí sem a tam.....
a miluje dveře,vše co jde zavírat a otevírat,klíče...s těma vydrží u dveří i půl hodiny a pak tkaničky a boty....vždycky je vyndá,já je vrátím,on zase vynadá 🙂

xkacatkox
24. srp 2010

@pikusa tak to je super, to aby si koupila nějaké ty botky na tkaničky 🙂 je to ale technický tip, kéž by bal Máťa trochu podobný, člověk b nemusel pořád uklízet, my ted mám specialitu pohazovat věci po místosti, tuhle hodil kelímek z obýváku až do kuchyně přímo na mě, když jsem dávala prádlo na sušák, asi chtěl hrát vybíjenou 😀

pikusa
24. srp 2010

Má dvoje boty s tkanička,a a s těma si vyhraje 😀
neříkám,že nekramaří,ale jeho hračky,to mi nevadí,když vařím,na zemi vaří i on--má hrnce a misky a vaří 😀

teriskaa
31. srp 2010

Zdravííím holky..jsem tu na Vás nějak zapomněla... dnes jsme byli u doktorky..máme asi 75 cm a 11, 5 kg.. 🙂 no a už asi měsíc sedíme.. i lezeme a stavíme se 😀 se nějak Nikouš rozjel..

jak se máááte?

pikusa
31. srp 2010

@teriskaa ahooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀
no super míry 😀 a šikulka to je,co už všechno umí 😉

teriskaa
31. srp 2010

pikus: jak se máte kočkooo? 🙂

pikusa
31. srp 2010

@teriskaa dobrý......mme se fajn 🙂 s matesem je čím dál tím lepší domluva,je s ním sranda a je to miláček.....
🙂

xkacatkox
1. zář 2010

@pikusa také se těším, až se začneme domlouvat, příští týden jedeme na kontrolu, tak si myslím, že se Mudře nevejde na váhu, poklad můj, už si sedáme a lezeme po prdelce, no prča, někdo má prodřená kolena my budeme mít zadek, už umí spinkat celou noc, přišlo to samo, tak si to užívám, a přes den chce holt maximální věnování 😀

teriskaa
1. zář 2010

to já se snad nikdy nedočkám,aby spal celou noc

xkacatkox
1. zář 2010

@teriskaa ale dočkáš, v pubetě určitě joooo 😀

pikusa
1. zář 2010

Tak Mates taky nespí celou noc.....budí se a častooooooooo dospává u nás v posteli 😝