Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

martaska78
8. únor 2011

Tak to vám závidím, ta naše treperenda je takovej nejedlík, malou lahvičku jíme nadvakrát. 😖 . No snad to bude lepší. 😵

vysocanka
8. únor 2011

Holky my zase mame problem ze malej nechce dudlika vubec a nemuzu temer na krok z baraku kdyz to prezenu protoze i kdyz si mliko odstrikam on to proste z flasky pit nebude... ani omylem. rve jak tur a ne a ne :( nemate s tim nekdo taky zkusenost..? ani strikackou to nechce a lzickou uz vubec ne...

pikusa
8. únor 2011

@vysocanka neporadím..co jiného dudla???jiný typ????
My zase máme problém,jak se dudle zbavit...na spaní ho musí mít

vysocanka
8. únor 2011

hele PIKUS vyzkousela jsem jich asi deset druhu a nechce :( mohla bych si otevrit dudlikovej kramek

martaska78
8. únor 2011

Synek byl úplně stejný, jak zjistil, že z toho nic neteče, tak ho se řevem vyplivl. Malá dudlíkovala, tak jsem byla ráda, ale to už taky skončilo. Asi je moc uvědomělá a jak ji vyrostl první zub, tak na něj prdí 😀 . Taky by se mi hodilo, kdyby ho ještě alespoň někdy chtěla. Myslím, že pokud není dudlíkatej, tak se to jen tak nenaučí, mě se to teda nepovedlo, ale budu držet pěsti.

adelinka
8. únor 2011

ahojkÿ
tak ja jsem doma od mamky 😢
musim vyridit resty tak se nedalo 😔

taky jsem konecne dodelala snurky na privesky fimo..kdo chce kukne na FB 😀

decka me jeste nespi tak tady mam veselo 😀 a uz me brni noha od vozeni kosiku u pc 😀 😀
teda tady se to rozjelo 😀

vysocanka
9. únor 2011

Holky mam taky facebook, jestli nekdo ma zajem pisnete mi vas odkaz do IP pridam si vas. P.

ratatooy
9. únor 2011

@pikusa mi přikrmujeme protože jsem vůbec nekojila je na UM od narození tak proto,ale chutná mu to jen asi bude mít chudák trochu zácpu,nemáš nějakej tip na to?

pikusa
9. únor 2011

@ratatooy aha,tak to jo.....hlavně že dlabe vid 😉
@adelinka jdu se podívat na FB 😉
@vysocanka mám........písnu to klidně sem--Petra Zvolánková..město Mimoň

pikusa
9. únor 2011

@ratatooy a na zácpu švestkovou štávičku trošku...

ratatooy
9. únor 2011

jo tu kupujeme včera ji měl ale ředím i z vodou aby to nebylo tak sladký

ratatooy
9. únor 2011

@pikusa je tak to já si tě taky na fb přidám můžu?

pikusa
9. únor 2011

@ratatooy jasně....
jen holky prosím,vždy mě upozorněte..já pak nevím,kdo to je
jak jsi křestním???mám tam ted 3 žádosti a nevím,kdo to je 😀

ratatooy
9. únor 2011

@pikusa já jsem miluše manová

ratatooy
9. únor 2011

holky mi máme takový nějaký kňučící období ale už aspoň měsíc nezažili jste to někdo,jestli je to zubama nebo co?

pikusa
9. únor 2011

@ratatooy hotovo 🙂 a jukla jsem na malého....
jen já tam moc nechodím..... 😒 🙂

pikusa
9. únor 2011

@ratatooy no matesovi vylezl zub až v 10.měsíci první.....
snad to přejde vás zase

vysocanka
9. únor 2011

@pikusa TAKY JSEM TI POSLALA ZADOST JMENUJI SE PAVLA D...... 😎

pikusa
9. únor 2011

@vysocanka jojo 😉

vysocanka
9. únor 2011

ZA CHVILI VYRAZIME NA KYCLE PAN DOKTOR JE PRY VYSAZENY NA CVALIKATY NOZICKY TAK DOUFAM ZE SE TAM S NIM NEZHADAM...

pikusa
9. únor 2011

@vysocanka tak náš dr.na kyčle matese vždy chválil---prý konečně pořádné mimčo 😀
a jadýrka měl v půl roce 😉

vysocanka
9. únor 2011

@pikusa tak nas svete div se taky pochvalil naznak jadýrek je ale jeste to neni uplne vončo takze dalsi kontrola nas ceka v zari...

adelinka
9. únor 2011

vysocanka..jsem adéla zásmětová na fb 😀

adelinka
9. únor 2011

ratatoo..si te pridam ju 😀

pikusa
9. únor 2011

@vysocanka no vidíš---v záží už tam budou 🙂

xkacatkox
9. únor 2011

@vysocanka tak to je fajn, my měli také jadérka v půl roce

vysocanka
11. únor 2011

@pikusa TO JE BOBANEK SIKOVNEJ!!!

ratatooy
11. únor 2011

ahoj maminy