Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sklenicka24
21. pro 2009

Pik: to je kráááásné, tobě a celé rodině přejeme krásné Vánoce a Štastný nový rok.

HOLKY VÁÁÁÁM VŠEM, HLAVNĚ, AŤ JE VŠE V KLIDU A V POHODĚ. 😀 😀 😀 😀

pikusa
21. pro 2009

Skleni....děkujeme 😉

sayast
22. pro 2009

pik,nadherny 😵

taky vsem prejem krasny vanocni svatky a ten nejlepsi Novy rok 🙂

leonik
23. pro 2009

Ahoj holky, nestíhám dočítat, jen vám chci popřád Veselé Vánoce a hodně štěstí a zdraví v Novém roce 😵 😵

jen jsem zkoukla odkaz od pik, máte krásný přáníčko 😵

Teď už zas letíím, čeká mě ještě dělání vánočky a musím uvařit brambory na salát 🙂

sayast
24. pro 2009

krasne Vanoce!!! 😵

sklenicka24
24. pro 2009

KRÁSNÉ VÁNOCE TETKY KONÍKOVKY 😵

helulicek
24. pro 2009

Šťastné a veselé Vánoce!!! 😵 😵 😵

sklenicka24
25. pro 2009

Ahojky, tak jakpak jste to dnes prožili??? a co prckové?? 😵

pikusa
25. pro 2009

Ahoj holky....
tak je to za námi....matýska to stejně nezajímalo....jen balící papír měl úspěch 😀
Jinak jsem nas.....foták mi stávkuje,hlásí mi chybu karty a fotky nejdou stáhnout.

sklenicka24
26. pro 2009

PiK: jj, u nás také. S foťákem mě to mrzí, my zase áme pos.... kameru ☹

pikusa
26. pro 2009

No vidíš....já kameru zas nenabila tak byla kaput a já nic nenatočila....
holt jsem pako......
a zkusím s tím někam dojít,jestli se to nedá zachránit.

leonik
26. pro 2009

Ahojky holky 🙂 Tak my jsme ty vánoce spíš přežili než si je užili 😀 Lea štědrej den proležela v horečce, Vojta byl neskutečně protivnej, takže všechno bylo narychlo- večeře, dárky a pak spát 😝 😀Jak jsme šli ke stromku, tak se Lea trochu probrala, a pak zas rychle do postele, jak jí bylo blbě, Vojta byl z novejch dárků a stromku tak vyvalenej, že to prořval 😅 No a my jsme večer s manžem padli na gauč k televizi a byli jsme rádi že už to všechno za náma 😝 A tak jsme si říkali, že snad to bude ten příští rok lepší 😀 😀

Fotky a video máme taky nepovedený, takže holky nejste samy 😖

pikusa
26. pro 2009

Tak Leonik....vítej v klubu 😀
no a do příštího roku přejeme jen to nejlepší 😀

sklenicka24
27. pro 2009

Leo: to je mi líto, tak se brzy uzdravte. S těmi fotkami se netrapte... já jich mám asi 10, hodím do alba 😉

Hele stejně je to na nic. Měsíc se snažíš, nakupuješ, gruntuješ, pečeš... pak stačí 30 minuta je po 😕 😅

sklenicka24
27. pro 2009

NOkočky, kde se touláte???

pikusa
28. pro 2009

Ahojík holky......
já se netoulám 🙂 Matesovi asi rostou zuby,v noci je 10krát vzhůru....tak uvidíme,kdy a jestli zoubky vykouknou...

sayast
28. pro 2009

ahojky holky,
tak jsme zpatky doma a jsem za to neskutecne rada 🙂. sedacku jsme tedy ozkouseli,je super 🙂.
pik,to znam,hlavne at se vam to zlepsi,nam uz to spani tak zustalo ☹
leo,at se brzy uzdravite 😉

leonik
28. pro 2009

ahoj holky 🙂 Lea už je zdravá. Vždycky má dva dny horečku a pak jí nic není 😕 A to už druhej tejden 😒

pik: jejda, vy si užíváte 😒 Tak snad zoubky brzo vylezou 🙂

say: kde jste byli, asi mně něco uniklo 😀 Tak to je dobře, že sedačka se osvědčila 😉

pikusa
28. pro 2009

Say....ahoj doma 😀
tak dnes jsem si pomalu ani nemohla dojít na WC....hned řev,ale jakej 😲
no a jak dorazil večer tatík,maminka zapomenuta..... 😠 😝

sayast
28. pro 2009

byli jsme u manzelovo prarodicu asi 150 km od domova. jsem stastna za doma 😀. byli jsme ve dvou mistnostech a jen s nima 😝 . spat jsme teda chodili do samostatny mistnosti. ale uz mi to lezlo krkem. zadne pohodli,soukromi,klid. babca mi do vseho kecala 🙄 . jeste je to na vesnici,chtela jsem tam juli koupit ze zkusime k snidani na chleba lucinu,tak se me v obchode ptali co to je 😀. taky jsem zhyckana z panelaku,byla tam na me zima. ani jsme nekoupali,v koupelne sice telo,ale nechtela jsem vyhecovanou julcu vzit na chodbu kde bylo pak tak cca 15 stupnu,mela jsem strach aby mi to neodmarodila.
to je divny ty vase teploty 😕

leonik
28. pro 2009

pik: já jsem dneska byla na nákupech, hlídal manža, dojedu večer dom a Vojta mě vidí a volá táta, táta 😀 😀 😀

say: aha, tak vy jste vejletovali 😅 to je jasný, doma je doma 😉 Já dávám Lei homeopatika když vidím že na ni něco leze, tak nevím, asi na ni dobře zabírají, že se ta nemoc nestačí rozjet 😒

leonik
28. pro 2009

kdepak se dneska toulá sklenička? 😀

pikusa
28. pro 2009

Leonik,jaký máš homeopatika?????
Já jedu zítra se ségrou na nákupy,ale hlídat bude babí

leonik
28. pro 2009

dávám jí oscilococcinum, preventivně jednou za tejden a když vypadá, že na ni leze nemoc, tak po 2-3 dny jí dám půlku tubičky ráno a večer 😉 Nikam nejezdi, všude mraky lidí 😝 😀 😀 Jako kdyby bylo před vánocema 😀

pikusa
28. pro 2009

Jooo tak to oscilocosi 😀 je dobré....to jsem používala i já....
no jedeme si se ségrou navzájem koupit dárek 😀

leonik
28. pro 2009

čekali jste na výprodeje? 😀 Jsem se dneska akorát tak naštvala 😝 Koupila jsem ségře před vánocema mikinu, dneska ji měli o víc jak 100 levnější 😝

pikusa
28. pro 2009

No ani ne....ale navzájem si koupíme nové nádobí 😀 myslím talíže a misky a nějak jsme si nikde nevybrali...tak zítra jukneme---no a když jsou ty slevy 😀

momin
28. pro 2009

Holky mate tu prcky v podobnem veku..... kolik vam vazi ? ?

sayast
28. pro 2009

momin,julca cca 12 kg

pikusa
28. pro 2009

Momin....na 8mi měsících 10.16.......