Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

leonik
28. pro 2009

momin: Vojta je teda o něco starší, ale už přes dva měsíce si drží stejnou váhu, kolem 10,5 kg 😅

momin
29. pro 2009

Tak to nejsme zase takovi obri... 🙂 mame taky 10 kg v 9 mesicich. Vsude slycham ze to by mel mit v roce.... 😒 😖

sayast
29. pro 2009

holky,chtekla jsem se zeptat kolik mate cca pocuranych plenek denne. zda se mi ze juli malo cura. ale zadnou tekutinu krome prsa do ni nedostanu ☹. ani po lzickach ☹
jo a v noci vstavame cca 20x. nekecam. jsem ko. i pres den je protivna. nejak uz mam dost. hlavne jsem na to sama. bych z toho brecela 🤐

leonik
29. pro 2009

say: já řeším to samý 😒 Vojta taky nepije. Vždycky si jednou cucne a konec 😝 Takže jsem to vyřešila stříkačkou 😖 ale stejně i s mlíkem za celej den vypije max.500-600ml 🙄 Teď ještě ke všemu toho mlíka už tolik nevypije co dřív. Koukám, manža pořád nepomáhá? 😒 To ten můj je celej tejden doma, tak se snaží mně pomáhat a je to znát 🙂

leonik
29. pro 2009

ještě k těm plínkám-tak 3-4 denně, ale málo načůraný 😖

sayast
29. pro 2009

manza je furt v praci. od rana do noci. takze pomoct ani nemuze ☹
my stale nespime,ch jo

my taky 3-4 plinky denne,ale malo pocurany. kolik vypije nevim jak kojim,ale caj nebo vodu do ni nedostanu ani strikackou,ani lzickou 😖 . kdyz se zadari tak max 10 ml za den ☹. sakra malo. a kojit pres den uz taky moc nechce. docela me to trapi

leonik
29. pro 2009

A nemůže to být taky tím, jak málo pije, že je protivná? A není unavená? Ten náš už spí od půl 7, děsím se noci 🙄 Ani když ji zabavíš by nepila? Já musím na něj dělat blbinky, vydávat různý pazvuky a zabavovat hračkama, a pak jak je zabavenej, tak mu ani nevadí, že mu něco leju do pusy 😅 Jsem ráda že do něj naliju na jedno pití aspoň 30ml. Takhle to dělám po chvílích, celej den 🙄 Teda co to má manža za práci, že je věčně pryč. Vždyť to nemůže vydržet dělat tak dlouho 😖

sayast
30. pro 2009

leo,dela v tipsportu. mel by byt tyden v praci,tyden volno,ale snazi se brat neco navic abysme meli penize. odjizdi v 8 rano a vraci se po pul 10 vecer.
hale,julca kdyz nechce tak proste ne 😅. muzu se tu stavet na hlavu a prd. i kdyz dnes uz jsem do ni 20 ml dostala 😵 . stejne je zajimavy jak se deti s povahou rodi. julca je sva a nikdo a nic s ni nehne uz ted 😅

jAKOU jste meli noc? my zas des. dnes ji dojdu koupit nejaky homeopatika na spani. to uz takhle dal nejde.

pikusa
30. pro 2009

Ahojík holky....
Say,kamarádka taky měla homeopatika na spinkání,teda ne ona,její Kubík 🙂 tak se poptej...
my taky moc nespíme,nad ránem každou půl hodinu vzhůru.....
Mates teda pije,jak vidí čaj,už jásá 🙂
Momin.....tak holt to má dřív tu váhu no a co 😉

sayast
30. pro 2009

dite ma do roka ztrojnasobit svou porodni vahu. kdyby to julca nenahnala ze zacatku, tak nemame sanci 🙂
pik a pomohli jim? my zas byli vic jak 20x vzhuru ☹
s tim cajem mate stesti, co bych za to dala

leonik
30. pro 2009

ahoj holky, u nás noc v poho, Vojta spal od půl 7 do půl 7 🙂 Say, to tě lituju teda, tolikrát za noc vstávat ☹ U nás to takhle bylo ty tři tejdny, jak byl věčně nemocnej, pak se to srovnalo. Ťuk, ťuk teda, abych to zas nezakřikla 😝 Občas má noc, kdy se párkrát vzbudí, dám dudel a stačí mu to. Ty homeopatika bych taky zkusila, už jsem je chtěla zkusit u Lei, ta je nespavec dodneška, a to jí budou za měsíc 4 roky 😝 😝

pik: to se máš, že malej tak hezky pije 😉 Ale co jsem tady četla, s tím pitím má dost dětí problém 😖

sayast
30. pro 2009

tak mi v lekarne rekli ze homeopatika na spani az po roce 😕

leonik
30. pro 2009

say: a nerostou jí další zuby? To je divný, že už tak dlouho špatně spí 😖

sayast
30. pro 2009

zuby jsou mozny,ale natekle dasne nema. i kdyz to nemela jeste ani u jednoho zubu. fakt nevim co ji trapi 😒

pikusa
30. pro 2009

Say....pomohlo jim to...a taky jim řekli,že je to od roka,ale že to můžou dát....
tak to nějak chvíli kamarádka zkoušela a spinkal Kubík líp.
A spinká s tebou nebo sama????
Mates dnes asi od 4 rána se mnou,stejně se budil,ale zub stále venku není ani jeden...

akvy
30. pro 2009

Ahoj holky, naše Míša měla při porodu 4230g a 52cm. Dneska na kontrole v 6-ti týdnech máme 5050g a 57 cm. 🙂 Asi kojím pribiňáčky, protože za 14 dní jsme nabraly 580g. 😀 Dupačky nosíme vel.68, myslela jsem, že naám vydrží na jaro... 😀

akvy
30. pro 2009

Koukala jsem, že tu máte starší miminka, tak doufám, že to neva, že jsem sem vlezla... 😕

milliss
30. pro 2009

Ahojte maminy,jdu za vámi,mě se narodil Honzík,4,60 a 56 cm,v pátek bude mít 6 týdnů,tak jsem zvědavá jak přibral,už se mi nevejde do zavinovačky..akvy--kdy jste se narodily?

pikusa
30. pro 2009

Akvy...Mates na 6ti týdnech 5590g 😀 a pak to bral kilo a něco za měsíc 😀
a klidně vlez 😉 a Milliss taky 😀

sayast
30. pro 2009

vitam nove prichozi 🙂
my v 8. tydnech 5860 g a pribirali jsme kilo a pul mesicne 🙂

pik,postylku jsme zrusili a spi jen s nama 🙂

pikusa
30. pro 2009

Say...aha,tak ty homeopatika zkus.....to neublíží...

sayast
30. pro 2009

tak ja zitra skocim do jine lekarny pokud nebudou mit zavreno 🙂

momin
30. pro 2009

Holky obcas vam sem vlezu ale nejka se mi to nechce cist cele. Jak vam spi ted deti? ja uz padam na hubu....... 😒

sayast
30. pro 2009

momin,my uz nekolik tydnu vstavame cca 20-25x za noc

leonik
30. pro 2009

taky vítám nováčky 🙂

akvy: tak to měla malá jen o 3 dkg víc jak náš Vojta 😀Jinak míry měl stejný 😉

say: to jsem zvědavá, co ti řeknou v jiný lékárně 🙂

momin
30. pro 2009

no tak to mame podobne. kdyz spi hodinu v kuse tak sem stastna!! myslis ze je to zubama nebo cim? 🙄

sayast
30. pro 2009

vubec nevim cim,ale je fakt ze se nam to pokazilo kdyz zuby zacali rust (to bylo nekdy zacatkem listopadu). do te doby jsme vstavali max. 5x

pikusa
30. pro 2009

Momin....malej už mi spal i celou noc.....to byly časy...ted ani náhodou...v 8 šel spinkat a už jsem tam byla....
nad ránem už ho nechávám u sebe,ale stejně se budí...taky si říkám,že zuby....
Say,klidně řekni,že je malé přes rok a já ti ještě ráno zkusím zjistit název toho,co měla ta kamarádka,ale jeli pryč,nemá tam signál na tel,tak neslibuju

kacci
30. pro 2009

ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám dvojčátka, chlapeček je "standard", ale holčička - dneska na půlroční prohlídce 9,27 kg a 69,5 cm☹. Bohužel nekojím, ale UM ji rozhodně nepřežírám..baští tak o 1/4 méně než je doporučená dávka a stejně kyne a kyne..kilo za měsíc minimálně..a furt se to nezastavuje..

akvy
30. pro 2009

Díky za přivítání... 🙂
Rodila jsem 17.11., malá se narodila přirozeně ve 20.43 hod.. 😵