Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
26. únor 2010

Roofie,však Matyášovi ty 2 vyletli taky až ted o víkendu....do té doby nic 😀

roofie
26. únor 2010

Mno, dneska se mi zdálo, že se spodní dásnička trochu zvětšila, pořád si tam šahal, uvidíme...

pikusa
27. únor 2010

Roofie...uvidíš 🙂
mates slintal jako bernardým asi od 5 měsíce....
dásnička naběhnutá asi od 8 měsíce....a zuby pořád nikde...až ted 😀

sayast
27. únor 2010

dobre ranko 🙂
julca chrupka na balkone, tak mam cas 🙂
jen uz nevim na co vse reagovat ☹

roofi, bud rada ze zuby jeste nema 😀. slastna to doba byla 😀. nam zacali rasit az v 7. mesici 😉. ale slintala mnohem dyl predtim a dasnicky taky mela zvetseny jeste nez zacali rasit. ja na zuby nespechala a moc dobre jsem vedela proc 😅 😀. od te doby je po klidnem spani a peknem basteni.

sayast
27. únor 2010

holky,roof, hel, krasny miry 🙂

teri, vitej 🙂

a mam strasnou radost, v utery jdeme prvne na plavani, tak jsem zvedava jak se juli bude libit 🙂

pikusa
27. únor 2010

Say....to jsem na vás zvědavá.....plaváčci 🙂
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Plavanicko--od_5ti...
tady fotky z našeho pavča...
a dnes jedeme do bazénu po obědě,s malým,mou mamkou a ségrou 🙂

sayast
27. únor 2010

to jsou uzasny fotky 😵
julca na plavecaku jeste nebyla. kdyz budeme u nas v malym tak pohoda,ale nevim jestli uz s tema starsima nechodi do velkyho a tam je studena voda 😝 . to by julca asi nedala. no, jsem na to zvedava 🙂

pikusa
27. únor 2010

Say,uvidíš,ale když jdete poprvé,měli by jste být někde se začáteníky....
my se taky nejdřív učili "povel"na který se jde pod vodu...ted už ví,jak ho řeknu,že se bude potápět...

roofie
27. únor 2010

To jo, to jsem ráda, že ještě nemá zoubky, protože noci jsou u nás úžasné, spí od zhruba sedmi, tak do pěti, šesti, někdy i půl osmé, jak se zadaří... Ale třeba i se zoubkama bude spát pěkně, některé děti to prý mají v pohodě. Uvidíme.

Sayst - přestala pěkně jist? To jí to tolik bolelo, nebo spíš u toho dělala "kravinky"? To mi teda nikdo neřekl, před tím mě nikdo nevaroval!!! 😀

teriskaa
27. únor 2010

pikusa: Náádherný fotečky🙂 Koukám, že Matyášek musí mít taky pořád něco v puse..🙂)
Holky,od kdy chodíte na plavání? Já přemýšlím,že bychom začli už od třetího měsíce..ale není to moc brzo?

pikusa
27. únor 2010

Teri....u nás je plavčo od půl roku,my začali na 5ti a půl měsíci...ale všude to je asi jinak.
A fakt doporučuju 🙂
joooo a dnes sem se rozhodla,že už nebudu kojit...mates prostě nechce,nebudu ho nutit....ráno jsem mu dala prso,cucnul si a otočil se a dělala kraviny.Dostal Sunar a vyžahnul to jako nic.....

teriskaa
27. únor 2010

Já už právě někde viděla od tří měsíců a Niky vodu fakt miluje a aspoň by se tam unavil trošku,protože energie má na rozdávání..

sayast
27. únor 2010

teri,julca zacne chodit pristi tyden,takze od 11,5 mesice 🙂

roofie,proste nechce jist. asi ji to tak boli 😒 .

pik,tak nekoj,bud rada ze se tak pekne odstavil 🙂

pikusa
27. únor 2010

U nás k malým jezdí paní domů a má nějaké jako by lekce ve vaně...
ale klidně bych šla od 3.měsíců,jestli to dělají.

pikusa
27. únor 2010

Teri....malej je úžasnej...a moc čokoládovej není vid 🙂
Say...jsem ráda,že sám od sebe...ale je mi to trošku i líto.

teriskaa
27. únor 2010

pikusa: Díííky 🙂 No už mu tmavnou nožičky..oni pořádně ztmavnou až kolem jednoho roku..ale malej bude jen tak lehce opálenej 😀

say: Julča je krasavice.. krásný oči má 😉

pikusa
27. únor 2010

Teri,aha...no neznalost,myslela jsem,že hned jak se narodí.a kde jsi poznala manžela???

teriskaa
27. únor 2010

pikusa: Učila jsem češtinu cizince, pak začala dělat různé projekty,co se týče pomoci Africe, začala tancovat afro tanec.. no a pak najednou zjistila,že mám kolem sebe dost Afričanů.. tak jsem si vybrala toho nejlepšího 😀
ale ne, kdepak.. S Nicolasem jsme se seznámili přes jeho kamarádka, rok spolu kamarádili,oba měli vztah, pak nezávisle na sobě vztah ukončili.. a pak.. 😎 🙂

pikusa
27. únor 2010

A pak svatba a malej 🙂 a ještě co okolí na to???přece jen naše společnost je dosti "jiná"---myslím,co se týče míšených svazků--neptámse nevhod???

teriskaa
27. únor 2010

pikusa: Neptáš.. no jako u všeho.. jak kdo..někdo je příjemný, někdo naopak.. vždycky se najdou blbci, kteří urážej;ale člověk to musí přecházet..to bych se zbláznila.. jen musím Nikyho vychovat k tomu,aby věřil sám v sebe a nenechal si tím moc ublížit..

pikusa
27. únor 2010

Teri...stejně je hlavní,jak jsi s ním spokojená ty....a prcek...ostatní je nedůležité 🙂
A má tady manža práci??A jak mu jde čeština???

sayast
1. bře 2010

dobre ranko 🙂
teri,dekuju za pochvalu ocek ty nasi princezny 🙂
koukala jsem na nica a je kouzelnej 😵 . to jsem nevedela ze tmavnou az kolem roka 😕 . a vy zijete v cechach?

pik,kdo vas na plavcu foti?

tak dneska budu objednavat darek pro julcu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21253907&tab=8

a od ostatnich co dostane korunky,tim se ji zaplati plavani. snad to neni malo. nerada bych ji nejak sidila ☹

pikusa
1. bře 2010

Ahojík....
Say,krásný dáreček 😉
Na palvču nás fotí jeden tatínek,má foták i pod vodu a pak dává fotky na rajce.net a já si stahuju ty ,kde je Mates.
Jinak tak byl už i profi kameraman,budeme mít i video.

sayast
1. bře 2010

tak doufam ze nas taky nekdo vyfoti 🙂. eda pochybuju ze s nama bude chodit 😒

pikusa
1. bře 2010

Say....Pepa taky nebyl ještě ani jednou 😠 však mu za to nadávám 😝

sayast
1. bře 2010

pik,chlapi no. pritom nechci aby chodil pokazdy 😀. stacilo by obcas 🙂

pikusa
1. bře 2010

Say....já jsem jen chtěla,aby ho viděl,jak je šikovnej.....chodíme v úterý ráno a on má vždy jednou za 14 dní volno.....ale stejně pořád někde lítá,takže nebyl.
Už ho nenutím......at si trhne 😝

sayast
1. bře 2010

tak to je to same co u nas. taky budeme chodit utery rano a taky ma jednou za 14 dni volno 😀

musim julcu dnes pochvalit,usnula vcera v 18 hod a spala do pul 7. 😲 . par kojo pauz bylo. ale jak jsem necekala ze tak brzo usne, tak nebyla umyta,najedena-nic 🤐 . kdyz to u ni vubec neni bezne 😅

pikusa
1. bře 2010

say,hezky spinkala 🙂
Mates konečně nevstává v 5 ale v 6.....jen tak od těch půl 5 je ale už u mě 🙂

sayast
1. bře 2010

julca uz spi jen s nama 😝 . bylo to fajn,ale myslim ze to byla nahoda ☹