Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

leonik
15. srp 2009

lus: to jí nějak mockrát za den 😅 Zajímavý, že mu odpoledne stačí každý tři hodiny po 100ml 😒 Tím pádem má asi hlad v noci, když vypije večer tak málo 😒 Kaši na noc jsi nezkoušela?

lusinda77
15. srp 2009

jí šestkrát denně, a ty dvě stovky jí v noci právě. kaši jsem zkoušela ale nijak to s nímnepohlo 🙂

lusinda77
15. srp 2009

přes den si celkem drží ty čtyři hodiny pak se nají tak ve dvanáct normálně a paknajednou po třech hodinách někdy i dřív ale dá sijen poloviční dávku

leonik
15. srp 2009

aha 😅 já jsem se nemohla nějak dopočítat 😅 a když mu uděláš víc mlíka, tak toho víc nechce, že mu to stačí? 🙂 Já jsem teda ráda, že našemu Vojtovi stačí na noc mlíko, vypije 233ml večer a pak se budí až k ránu. Na to jak je velkej, se divím, že mu to stačí 🙂

lusinda77
15. srp 2009

já dělámmlíko z 220 ml vody,protože nikdy nevímkolik si dá,většinou mi tamminimálně 40ml nechá, celou dávku vypije tak jednou za den. i v nocimu dělám celý dávky, ale vypije prostě jen pulku 😉 někdy se vzbudíuž za dvě hodiny a dá si zas trochu.zkoušela ¨jsem mu dát napít, ale to nezabralo

leonik
15. srp 2009

a co dáváš za mlíko, není možný, že by mu třeba nechutnalo?

lusinda77
15. srp 2009

hipp a dávám ho pořád a nikdy nebyl problém

sklenicka24
16. srp 2009

ahooooooooooooooooooj kočky

Leo: jj, Dandula měl 4:300 a protože byl kleštěmi, tak měli strach, aby se to neopakovalo. No né oni ale my. Byl úplně fialovej, když ho vyndali, samá modřina od těch kleští. Ale změnilo se vedení zdejší nemocnice a ten primář, co tam je, je spíš pro kleště než pro sekci, tak jsem měla po ptákách, ale teď jsem opravdu ráda, že to tak je. 😉

sklenicka24
16. srp 2009

Jnak Lus: taky si myslím, že se této váze přiblížíme 😀 😀 😀 😀 Ale neřeším to, hlavně,že mu chutná. My jsme tedy kojení, ikdyž na to nevypadáme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikusa
18. srp 2009

Tak musím říct,že jsem opět ráda,za velké miminko...
malej včera horečka a hicoval jako kamínka....ještě že je kluk,jako buk a ne žádný drobínek a zvládá to v pohodě.......

julie123
18. srp 2009

Tak my byli dnes v poradne a mame 8,66kg a 68cm!! Presne za tyden budem mit 5m 🙂 😵

zzuzca
18. srp 2009

ahoj holky, idem sem po radu aj ked na 100 % sem moj prispevok asi nepatri... kolko vam zjedia mimi na obed?

my sme zaviedli od ukonceneho 6.mesiaca prikrmy....zelenina, neskor k tomu maso, vacsinou varim... celu velku sklenicku mi zjedol snad na 5ty den dnes som schvalne vazila kolko zjedol.. 280 g !!!!! nie je to na ledva 8mesacne babo az moc? vaha spred mesiaca vyse 9 kg na olovrant davam ovocie a to zas nechce, ale nemyslim ze preto ze by bol nasyteny este z obeda...proste mu to nejak nejde... inak len kojime. diky

sayast
18. srp 2009

zzuzca:ja ti neporadim,my jeste nedavame prikrmy 🙂. tak snad nekdo jiny 🙂. ale zda se mi to dost 😅

juli,ty jo, to jste kousci 😀. ale my porad mame vic ☹. na 5-ti mesicni 9 540 g ☹. a co jsme merili delku doma metrem,tak 67,5 cm. nevim po kom ta nase holka je 😀

pik,uz je vam dobre?

leonik
18. srp 2009

Ahoj holky 🙂
pikusa: copak malýho trápí, nějaká viróza, nebo jste po očkování? 😒

julie: pěkná váha 🙂

sayast: tak to jste přerostli i nás v 5.m 😅 BuĎ ráda, že tak hezky přibírá, lepší jak kdyby strádala 😉

zzuzca: ahoj 🙂 to je Kubík pěknej jedlík, myslím, že je to dost 😅 Náš Vojta sní nejvíc 190ml 😅

pikusa
18. srp 2009

No malej bud v neděli ofouknul venku a nebo se nám chystají ven zoubky...nevím....
ted odpoledne jsem ho měřila a už je bez teploty,ale není to on....nechce mlíčko moc a to u něj neznám 😀 u buřtíka... 😀
Zzuzca...taky neporadím,jen kojíme zatím

sklenicka24
18. srp 2009

Pik: no tak vám přeji, ať jste brzy v pořádku

ZuZ: my asi také neporadíme, jsme kojeni

Tak ve čtvrtek jdeme na to očkování, už teď mám osypky. Držte nám pěstičky

xzaje01
18. srp 2009

sklenicka:
my jdeme na ockovani ted v pondeli, taky se uz predem bojim ☹

zzuzca: neporadim - zatim pouze kojim, ale asi bych to zkusila konzultovat s pediatrem + vytrvale zkouset to ovoce 😉 Nakonec hlady ho nechat nemuzes.. Hodne stesti!

lusinda77
19. srp 2009

Ahoj holky, tak dneska jsme byli u doktorky na druhé hexe a máme 9740g a 70 cm v pěti měsících. Byla jsem z toho zoufalá , doktorka mi ale dala naše dítě do grafu a není to o tom , že by byl tlustej , ale je prý i velkej, tak se tím nemám zneklidňovat. Prej to prostě bude kus pořádnýho chlapa. Tak mi trochu uklidnila 🙂

pikusa
19. srp 2009

Ahojík...tak teplota je pryč 🙂
Lusindo....tak hlavně,že se vejde do tabulky 🙂
A my zítra poprvé deme ven ve sportáku..........zkouška 🙂
Jo jen Synflorix jsme kvuli těm teplotkám ze zítra přesunuli na pondělí.....volala jsem sestřičce.

leonik
19. srp 2009

Čauky 🙂
lus: to je pořádnej kousek 😅

pikusa: vy máte peg perego jsem koukala. Vypadá prostorně, ten hlubokej 🙂 Už se ti tam malej nevleze? 🙂

pikusa
19. srp 2009

Leonik...jojo ještě jo....toto je zkouška a já jsem otočila boudičku,takže na něj vidím....
a je jako v hlubokém 😀
http://nd02.blog.cz/650/388/254fc3ac8d_52233516...
http://nd02.blog.cz/101/424/baf2350326_52233363...

leonik
19. srp 2009

pikusa: to jde takhle otočit ta bouda? 😕 😅 Myslela jsem že ten sporťák je jen po směru jízdy 🙂 Akorát ho pak nepřivážeš, ne, když bude větší. Nebo to taky nějak jde? 😅 Jinak vypadá hodně prostorně ten sporťák 🙂

sklenicka24
19. srp 2009

Lusi: no kráááásný, to je macík, hlavně, že je zdravoučkej a nic mu nechybí 😉 😉 😉

my jdeme zítra, tak se bojím bojím, snad to přežije lépe než minule

leonik
19. srp 2009

skleni: psaly jsme zároveň 😅 Na co jdete, na hexu nebo synflorix? 🙂

pikusa
19. srp 2009

Leonik...na to přišly holky peregačky 🙂 já to mám tady z netu.... 😀
jinak v návodech to nikde nezjistíš....a jde to jen,když je mimi v lehu.....pak se to musí otočit normálně....po směru.
tak ted jak budou vedra to tak nechám a pak se uvidí 🙂 třeba vrátíme korbičku

sklenicka24
19. srp 2009

Leo: na hesu a prevenar 🙂

pikusa
19. srp 2009

Tak my měli jít zítra na Synflorix,ale kvůli těm teplotkám nejdeme....až v pondělí

leonik
19. srp 2009

skleni: vy jdete zaráz? Já jsem to radši nechala rozvrhnout, bála jsem se reakce po těch očkování 😒

pikusa: tak když to máš tak hezky do lehu ten kočár, tak proč nejezdit se sporťákem 😉To je dobrý, když někdo přijde na takový fígl 😉

pikusa
19. srp 2009

my taky hexu a Synflorix dáváme zvlášt....
Leonik....jen tam ted nejde nánožník....ale je teploučko,tak to ted nevadí...kdyžtak budu vozit dečku 😉

sklenicka24
20. srp 2009

Ahooooooooooooooojky

tak máme po. Vojtík to zvládl v pohodě. Ty druhé dávky se prý snášejí už lépe, tak jsem zvědavá 😕 😕 😕

Pi: suepr kočárek, je moc pěknej.