Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
24. lis 2009

Say...do té doby si odděláme záda 😲
Já jdu na masáž ,dostaka jsem to k narozeninám.....jdu na lávové kameny,tak mi to třeba trošku uleví 🙂

sayast
24. lis 2009

je,pik,ty se mas 😵 . ja jdu v patek,poprve v zivote 😅. ale jen na nejakou obyc 🙂
pro me je nejhorsi to, ze uz ji dlouho neunesu ☹

pikusa
24. lis 2009

Say..taky ho dlouho neunesu...a nejhorší to zvedání od někud a přenášení někam...........

sayast
24. lis 2009

presne. nam se kocar nevejde do vytahu a bydlime az v 6.p. musim rict ze mam co delat kdyz nesu jeste fusak. a zimni bundy o sebe klouzou 😒 . takze radsi beru golfky, i kdyz nejsou tak pohodlne jako kocar,ale ty se mi aspon vejdou do vytahu.

rkk
24. lis 2009

Ahoj say tak dnes jsme byly na kontrole a važime 8710g 😀 taky parada.Takže holky zada to odnesou než začnou šmajdat 😖

sayast
24. lis 2009

my meli v 5.-ti M. 9860 g 😀. tak to je na tom kristynka jeste dobre 😀
ja se musim smat kdyz si moje znamy stezujou nebo i moje mamka to rikala jak je boli zada. napr. ja mela v roce 8 kg a uz chodila po svych. nechapu na co si mamka stezovala 😀.

pikusa
25. lis 2009

RKK....taky jsme měli víc... 😀
Já se do výtahu vejdu,takže s kočárem jezdím až domů...mám ho v chodbě.Takže aspon tak si ulevím...

sayast
25. lis 2009

pik,me to jeste ted tak mrzi ze jsem si to neohlidala,ale me to nenapadlo 😒

mame za sebou hroznou noc 🙄 . usnula ve 20 hod,ale do 23 hod byla 8x vzhuru s placem. pak uz jsem to nevydrzela,chtela ji dat nutrilon, tak to jsem samozrejme neuspela a princezna usnula az v 1 rano 🙄 . pak uz to docela slo.
ja nevim jak bych do ni nutrilon dostala, kdyby mi odmitla prso 😕

pikusa
25. lis 2009

Say....to já si to měřila a ve stejném baráku jak my bydlí mamina se stejným kočárkem,tak jsem jí vyzpovídala 🙂
Jinak holky.....jste ve sportáku????mě se totiž pořád vejde do hlubokého...to jsem se asi ve 4 měsících děsila,že se mi tam skoro nevejde,sice je obřík,ale žádný dlouhán....
Say.....myslím,že dostala....třeba jen vyměnit dudel na lahvičce za jiný????

sklenicka24
25. lis 2009

Say: nutrilon je hořký, zkus Sunar, ten je sladší. Ale pokud se ti takhle budí, tak jí to opravdu nestačí..... akorád budeš čím dál víc unavená.

Pik: máš pravdu, my jsme měli tři typy, na konec nám sedl MAM se sametovou úpravou savičky. Je stejně stlačená jako bradavka při kojení.

sayast
25. lis 2009

holky,my mame flasek,kazda ma jinou savicku a ta ji proste nevezme 😝 .ani na caj, vodu, stavu, na nic.
jeste mam doma hami mleko, to je lepsi?
ja nevim,myslim ze hlad nema. prijde mi ze spis dudla. a ta noc predtim byla docela dobra. napadlo me,jestli ji neleze dalsi zub 😒

a jezdime stale v hluboke 🙂

sayast
25. lis 2009

ja uz jsem byla v noci nestastna rikala si ze ji odstavim,ale netusim teda jak 😖

sayast
25. lis 2009

a podporu v manzelovi nemam zadnou. ze by mi treba rekl ze to bude dobry, to ne 🙄

julie123
25. lis 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ....... tak nam se rust lehce zbrzdil, nastesti 🙂 mame 8mes a jeste jsme pod 10ti kilama 😀 😵

Say, jak se mas? Co doma? Doufam, ze lepsi!!!!! 🙂

julie123
25. lis 2009

Say my dodnes kojime co 2hod!!!!!!! Odmita mi prikrmy ☹ ... takze te fakt chapu ☹

sklenicka24
25. lis 2009

Sax: neboj, kdyby měla hlad, tak si jí vezne. Hami je také dobré.....

pikusa
25. lis 2009

Say....zase se to srovná uvidíš 🙂
no a tvůj muž.....to je smutný..

sklenicka24
25. lis 2009

Say: pořád se to nezlepšilo????

sayast
25. lis 2009

juli,tak kojim stejne 😒 . ted uz mi teda zase nejaky jidla zacina jist,ale na frekvenci kojeni se to nezmenilo a flasku ani pitko do ni nedostanu 😖
jinak je na case zes zase tady 😉. co novy bydlenicko? a co Kubik? jeste tak place? a vsechno nej k mesicninam 😉
zastavili jste se vahove pekne 🙂

u nas to lepsi je,ale jen do te chvile nez po nem neco chci 😝

sklenicka24
25. lis 2009

Už máte vymyšlené dárečky????

sayast
25. lis 2009

ja vybiram odsud pro juli:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=436003
ale chci tu mluvici knizku a mluvici hrnec. a pak nevim co jeste. nechci toho zas tak moc. hlavne aby to vyuzila

pro edu hru na PS3,pro brachu a svagra nejaky balicek kosmeticky,pro mamky a babi fotky julci od fotografa+nejakou zvetsit,zaramovat a nejake malickosti

sklenicka24
25. lis 2009

Say: moje řeč, žádné přehánění

joplin
25. lis 2009

Ahojte,

takže referuji naše dcerka v 4 -řech měsících a týdnu váží 7130g a měří 64cm.......čekala jsem, že to bude víc 🙂.....

sklenicka24
25. lis 2009

Jop: pááááááánečku, krásná váha, ej to šikulka

pikusa
25. lis 2009

Joplin....krásná váha 🙂
mates dostane od FP ten projektor hrací,od segry ten CD přehrávač....a to odstrkovadlo lva....
Say....Mates si ted s tou hrací knížkou vyhraje....sice je ještě na něj těžká,ale zajímá ho dost 😀

sayast
25. lis 2009

ja se na to moc tesim,ted nema skoro zadny hracky,jen nejaky kolecka po me jeste 😅, a pak chrastici krouzky od FP. ode me by k vanocum 2 tak drahy darky nedostala,ale jedno koupi tchyne. ja si to jen vybrala 😀.

jopli,krasny miry 😉

pikusa
25. lis 2009

No já to taky rozdělila....já projektor,sestra CD a naši to odstrkovadlo 😀

sklenicka24
26. lis 2009

HOlky tak to je super, že se tak dohodnete. S mojí ségrou se také radíme, mému taťkovi je to jedno, co si řeknu, to koupí, samo nééé drahé. Ale tchýňojc kupují kraviny. Vůbec se nás neptají, co by se hodilo či tak

sayast
26. lis 2009

skleni,moje tchyne by taky byla schopna ji nakoupit 5 plysaku od vietnamcu, tak jsem ji rekla ze to bud koupim s ni nebo at mi da penize a ja to koupim za ni,ale ze nechci kraviny 😀

dneska jsme byli nakupovat,mam radost 😵

leonik
26. lis 2009

Ahojky holky, nakukuju po dlouhý době, byli jsme v nemocnici ☹ Nestíhám dočítat, jen jsem si všimla odkazu od say: od tý samý paní jsem nedávno koupila usínáčka dina, a cd přehrávač 😉 Akorát mně naštvala tím, že u toho usínáčka měla jinou cenu, než mně pak naúčtovala, tak jsem jí psala, že ho za tu cenu nechci, pokud mně ho nedá za cenu kterou tam měla 😝 No musela jsem jí napsat ještě jednou, a ozvala se někdy za dva dny, už jsem měla strach že jsem naletěla 😖 Ale nakonec dobrý, poslala ty hračky ještě dřív, než jí dorazily peníze 😉

snad vás někdy dočtu, teď nějak nestíhám 😒