Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

adelinka
26. dub 2011

to je on 😀 😀

pikusa
26. dub 2011

@adelinka joo už jsem ho viděla na FB---super 😵

adelinka
5. kvě 2011

ahojky
jak se mate?
ja jsem doma od mamky..zitra nam dojede tatka domu 😵 😵

jinak s tchyni velmi spatne pac nespolupracuje asi to vzdala vazi 40kilo a pokud nenabere nejde dom uz je v nemocnici 8dni.....

jinak jsem dnesdka byla s malou na ockovani tak je malicko nevrla 😵 ale jinak v poho ona ani neplakala 😵 pak jdeme az na 6ti mesicni tak nevim kolik vazime ale cca 8kilo 😀

xkacatkox
5. kvě 2011

ahojky, tak at se ti tchyně brzy uzdraví 😉 a Elenka očokvání přečká bez nepohody, my jdeme až 18.května na kontrolu v 18mm, to nám to sladili, tak jsem zvědavá kolik budeme mít 😀

pikusa
6. kvě 2011

Ahojík holky.....
tak my byli včera u zápisu do školky.......tak uvidíme jak to bude příští rok

adelinka
8. kvě 2011

ahojky
jsem jen na skok vam poprat pekny svatek 😵

pikusa
8. kvě 2011

tAKY PŘEJU MAMINKÁM KRÁSNÝ SVÁTEK

xkacatkox
8. kvě 2011

tak si tu hezky popřejeme maminy, 😀
@pikusa to to uteklo, už zápis do školky

pikusa
8. kvě 2011

@xkacatkox to ano....
Ale pokud budu doma,určo mi ho nevezmou....je moc dětí

xkacatkox
8. kvě 2011

@pikusa tak pokud by byla doma s dalším svištěm tak je to lepší varianta, jinak kamoška si nechala od zaměstanvatele dát jen razítko, že nasstupuje do práce a hned druhý den jí gyndař vystavoil neschopenku a dítko chodí do školky i na celý den přestože je na MD

pikusa
9. kvě 2011

@xkacatkox no joooo jenže já jsem zaměstanec MŠ A ZŠ tady u nás.....to by asi neprošlo 😀

adelinka
16. kvě 2011

kdo nema facebook tak tady neco dnes vlozeneho z me bizu 😀
http://www.fler.cz/zbozi?uid=104427

irenka
16. kvě 2011

Ahojky holky,
jak se máte? Nemám čas dočítat diskuzi, tak se možná blbě ptám....🙂
U nás frmol jako vždy, ale už jsme začali stavět, díry na základy vyhloubený a do týdne se bude lít beton...
Máme možná březí fenku, příprava představení je ve finále a Matýsek sám chodí...... se nenudíme.... 🙂

@pikusa
Jak je? Už máš konec šestinedělí? Něco nového?

@adelinka
Nádhera, asi si něco objednám... je možné vidět více fotek tvých výtvorů? Fakt krása, já na takovéhle věci jsem a stále pokukuju po nových a nových.... 🙂

adelinka
17. kvě 2011

@irenka mam toho moooooooooooooooooooc bud ti to muzu poslat na email ne mas facebook??sem asi ne je toho moc na fler to dam jen kdyz si vzpomenu 😀

adelinka
17. kvě 2011

@irenka tak jsem neco dam snad se to nekoune nebo to nesmazou

adelinka
17. kvě 2011
irenka
17. kvě 2011

@adelinka
nadherneeeeeeeeeee
NA FB jsemm... 🙂

pikusa
17. kvě 2011

@irenka ahojík....jojo mám,byla jsem v Podolí,mám léky na další stimuläci......ale tuto MS co přijde ještě ne,až tu další začnu

@adelinka to je vše moc krásný.....super
My byli na výletě 5ti denním s holkama a dětma z dubna 2009 a super srazík 😀

adelinka
17. kvě 2011

@irenka tak se kukni na FB adéla zásmětová

irenka
21. kvě 2011

@pikusa
Ahojky, tak moc držím palce at se brzy zadaří.... 🙂

pikusa
22. kvě 2011

@irenka díky 😵 😵

jennyska
8. srp 2011

Pridavama do diskuze @germaine :

Ahoj holky, chci se podělit o rady a zkušenosti vás, co máte doma velká mimi. Při narození jsme měli 3300gr a 52 cm, nyní v deseti týdnech jsme vážili už 6.650gr a měřili 61 cm a pořád přibíráme a přibíráme Štěpík vypadá skoro jako půlroční mimi, tak jsem zvědavá, kdy se kdo začne ptát, proč nedělá to či ono a já budu muset smíchy vysvětlovat. že nám ještě nejsou ani tři měsíce

xkacatkox
8. srp 2011

@jennyska no jo, tak to víš že se tací najdou, však on se ten růst pak zpomalý, tak aspon nebude ve školce nejmenší 🙂

pikusa
8. srp 2011

@jennyska no jo a připrav se i na blbý kecy tipu----co mu dáváš jíst????????
No jo,máš obříka,tak co 😵 hlavně že je zdravej 😀

muffina82
8. srp 2011

my sme si tiež užili 🙂 malý mal pôrodnú váhu skoro 4 kila a na polroka sme mali 10 kg a to bol iba dojčený všetky mudre tety s ulice nám nadávali, že nesmie sladkosti a že je tučný od sunaru 😀 teraz má 4 roky a teda kosť a koža teda nie je ale už vyzerá ako ostatný rovesníci. Staršia dcérka to isté -na rok mala 15 kilo. Chodila ale aj napriek tomu aká bola veľká a bacuľatá chodila sama na 9 mesiacov doktorka nám nadávala vraj nemá ani stáť, že ju máme do postieľky zapínť tak aby sa nemohla postaviť - zmenili sme dktorku 🙂 a teraz má desť je z nej strašne chudá nohatá baba, a pritom sa napcháva v jednom kuse. A najmladšia tiež 5 mesiac 9 kilo a tiež bola iba dojčená. Okolie furt dačo radí, akože máme tučné deti a nemáme ich prekrmovať, ale decká sú zdravé a nebudem riešiť váhu kojeného mimča takže sme sa zhodli že všetky múdretety zo sídliska nám iba závidia 😀 😀 😀

pikusa
8. srp 2011

@muffina82 přesně....Mates na půl roce 9.60 a každej co jí????a já že jen kojím.....tak pak sklapli 😀

muffina82
8. srp 2011

@pikusa ale u nás to je sytém, že Laura kilo hore a ja dva dole :D tak sa nesťažujem. V tehu som pribrala 30 kilo a pol roka po pôrode mám pôvodnu váhu tak sa 😀 vytešujem 😀
ale mám starú susedu čo mi vždy ked ju stretnem kukne do kočíka a opýta sa či malá nemá cukrovkua to isté robila aj pri synovi mám sto chutí ju s tým kočíkom prejsť 😝

pikusa
8. srp 2011

@muffina82 jéé tak to já nějak nehubla 😖
no jo,sousedky a lidi kolem...ty byly trapný kolikrát jsem to pak doma obrečela

stazina1
10. srp 2011

Ahoj dievčatá.
My máme tiež riadneho valibuka.Teda v 3,5 mesiacoch má 68 cm a 8,2 kg.Vyzerá na 8 mesiacov.Doktorka je z neho v šoku,vraj sme rarita-)

pikusa
10. srp 2011

@stazina1 pořádnej chlapák 😵