Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
4. čer 2010

http://www.youtube.com/user/pikusa111
ještě dnešní oběd... 🙂

nis
4. čer 2010

pikusa sikovnej kluk, pripojuju se k gratulacim-jede na dve lzice, jo u jidla se nesmi ztracet cas 😉

pikusa
5. čer 2010

nis,ta druhá byla moje....já ho jednou krmím a on druhou jako by jí 😀 ale nešlo mi natáčet s lžičkou v ruce 😀

pikusa
7. čer 2010

Holky....váha na 14ti měsících....12.79 😀

tanka72
7. čer 2010

Piku gratulka k váze,ještě že Matýsek už chodí!!! 😀

pikusa
7. čer 2010

To ano...aspon nějaká úleva 😀

tanka72
9. čer 2010

Ahoj holky 😵
Tak na severu děsné vedro ale pořád lepší než deště!!!
Včera jsme byli celé odpol ve městě,dali jsme si zmzku,obídek 😀,aspon jsem nemusela vařit,teda těm malým jo,ale nám dospělákům ne.Dala jsem si salát s kuřecím,to já můžu,mnám 😀.
Jinak máme na vojtovce už tři cviky a udržet toho obříka v poloze je často nad mé síly 😖.
Jsem zvědavá jak dlouho budeme cvičit,na Matějovi jsou vidět docela pokroky tak snad ne moc dlouho,protože nějak nestíhám lítat venku a k tomu cvičit 😠.
Jinak se blíží narozky toho mýho nejstaršího,bude mu 18 let.A Natálka ted bude mít tři roky,tak jen kupuju dárky,to zase bude mega oslava,uděláme to asi dohromady 😀 😀 😀
Tak pá....

pikusa
9. čer 2010

tanka,budeš mít doma dospěláka 🙂
a ty jsi na severu????a kde,jestli se můžu ptát??

tanka72
9. čer 2010

Piku my jsme z Krnova.
Jj bude ofoko dospělej ale má k tomu chlapec ještě daleko,taky se ještě učí a pak chce jít na nádstavbu,takže doma bude určo ještě aspon tři roky, 😎

pikusa
9. čer 2010

Tak máš aspon doma chlapa 😀

nis
11. čer 2010

Dobré ráno, tak máme za sebou tříměsíční prohlídku a 63cm 7,6kg. 😀

irenka
11. čer 2010

Dobré ráno,

konečně je hezky co? Ale ty vedra.... tak rychle to přijít nemuselo.

NIS: ty bláho.... tak to je síla.... to se fakt proneseš.
My jdeme na prohlídku příští týden a rovnou mi ho oočkují...

Můžete mi poradit jak v tomhle horku s miminkem? Matýsek spát nechce, nechce ani venku ani doma... a v kočárku mi přijde že je dost horko....

Co děláte? Jak mimčo trochu ochladit?

pikusa
11. čer 2010

Nis,super,Mates měl 7.70 😀
Irenko,už nemám miminko,takže je v bazénku.....
asi otírat vhkou plínkou...popř mokrou plínku na kočár,kolem postýlky....

irenka
11. čer 2010

Pikuso:
díky za radu, taky už jsem o té plíně uvažovala a taky mu dám asi jednu mokrou do ruky, aby mohl žužlat... máme období že se snaží všechno sníst! 🙂

pikusa
11. čer 2010

iren,jasan,at si žužlá....a klidně navlhčit klobouček.....
A jinak loni v létě jsem matese už smočila v bazénku s teplejší vodou....je dubnový a v červenci se koupal 🙂

nis
11. čer 2010

irenka doma mame nastesti chladek ale i tak koupeme nozicky a rucicky. Na prochazky chodime az vecer.Radovan je stejne otraveny, ono to bude i tim vcerejsim ockovanim.

pikusa
12. čer 2010

Náš buřtík loni v bazénku 🙂

xkacatkox
12. čer 2010

pikusko, to jste ale fešáci, také se chystáme Matýskovi napustit bazenek, jinak ten náš obřík má v necelých 8mm, cca 11kg, to je solidní 🙂 tak musíme koupit novou autosedačku do vajíčka se nám nevejde, přečuhuje nám hlavička
mi máme bezva kočík, máme moskitiéru jako boudu, takže nám to tam luftuje, jen na vrchu je látka tak to stíní, je to supr, pokud by to někoho zajímalo, pošlu foto

pikusa
12. čer 2010

kačatko,jasan,že chceme fotku 🙂
a jooo jak kouká hlavička,chce to novou sedačku...

xkacatkox
12. čer 2010

🙂 zítra se chystáme na ozkoušení autosedačky aby mu seděla, a pak koupíme, jakou máte vy pikusko, já jsem se rozhodla pro Maxi Cosi tobi, šlo mě o to aby byla polohovatelná,fotku dám zítra, musím vyfotit 🙂

pikusa
12. čer 2010

Jo určitě vyzkoušt s malým....já chtěla romerku a mates v ní hned po posazení řval.....prostě v ní nchtěl být...ten "polštář"kolem hlavy mu vadil...tak máme Chicco Key...

xkacatkox
14. čer 2010

tak jsme vyzkoušeli, a máme dilema zda Maxi Cosi Tobi nebo Prori, tobinka mě přijde lepší na posez a pohodlí, Matýsek v ní byl spokojen, co mě u ní mrzí tak je , že se nedá toliko polohovat jako Priorka, ale zase prošla dobře v testech, v Romerce se mu nelíbilo vůbec, také protestoval, ale velice mě překvapila paní prodavačka, která nám tvrdila, že do roka máemé vydržet, že přečuhování do úrovně očí nevadí, a že je tam celý skříplý také neva, je holt veliký, prý to vydrží 🙂 čuměla jsme jak puk, koukali jsme i na concord a ten teda nic moc, co se týče polohování

nemáte někdo zkušenosti, nebo známé?co mají Maxi cosi, zajímali by mě jak pozit. tak negativa

irenka
14. čer 2010

Ahojky holky,

tak máme za sebou 3měsíční prohlídku a taky očkování. Chudáček můj malej.
Měříme 62cm a vážíme 6.690g.

Koukám, že řešíte sedačky.
Já ted zase řeším jiný kočárek, ten co máme tak mu odešli brzdy, tak mě to štve. ☹
Měli jsme terénní do lesa a co přejede kořeny.
Doma jsme se šíleně pohádali protože jsem chtěla Jané trojkolku... ale je moc drahá.
Tak budeme mít zase něco jinýho. Ach jo.

pikusa
14. čer 2010

Irenko...a jane z druhé ruky????

xkacatkox
14. čer 2010

irenko nedej se, s kočíkem jezdíš hlavně ty, a kdyby něco, tak si to vydělte dvěma, na druhé dítko, trojkolka je fakt super, než jsme narazily na Gesslein F6 tak jsme uvažovali o ní nebo o ped peregu co má pikuska

sedačku bohužel musím řešit Matýsek má 11kg a 8mm, je to můjmalej obřik 😀

pikusa
14. čer 2010

Irenko,tak tak ted sporták a pak se dokoupí jen korbička na další,takže to podej manžovi jako úsporu 😀

irenka
14. čer 2010

Když my dost bojujeme s penězma.
Sedačku máme po jednom dítku za 400kč a je super, bohužel kočár nevydržel.
Už máme objednanej jinej, je podobnej Inglesine.

Mě spíš fascinuje, že jsou ty kočárky tak šíleně drahý.
přitom výrobní cena je úplně jinná...

Pikusko : úspora mi u manžela nevyšla... 😝 🙂

pikusa
15. čer 2010

Iren,to je škoda,že úspora nevyšla.....
já zase pořád zvažuju golkfky,ale nevím jaké 😀

pikusa
15. čer 2010

golfky jsem chtěla napsat 😀

tanka72
15. čer 2010

Ahojik 😀
Irenko to je škoda že ten kočárek nemůžeš mít,jané je moc hezkejjá jsem na kočárky ujetá,vždycky koukám jaký má která mamča krásnej kočár,ale ted jsem spokojená s tím peregem je moc krásnej a pohodlnej 😀 😀

Piku golfáč mám ale je to dost nepohodlné vozítko obzvlášt pro větší děti 🙂 ,to je jen na takové rchlé převážení,já mám nejradši velkej kočár kde se všechno vejde!!! 😀