Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
15. čer 2010

Tanka a jaký máš????
já bych ho chtěla taky jen na "někdy" jinak samo PP je super....
ale zase s golfkama asi počkám....
líbí se mi samo PP pliko a pak chipolino pooky...

tanka72
15. čer 2010

@pikusa mám Baby point,takové obyčejné,ale mají velkou boudu,nánožník a jsou polohovatelná zádíčka i nožičky,jen je fakt úzkej!!A PP Pliko je výborná volba,ale golfáč je golfáč 😖.

irenka
15. čer 2010

@pikusa NO úspora nevyšla, tak zase budeme mít v domečku lepší okna, když nebude novej kočárek 🙂 😉

irenka
15. čer 2010

@tanka72 Ty jsi jako já, já taky stále okukuju jiné kočárky a koukám v čem se jezdí... 🙂

Jinak místo golfáče máme po mojí sestře (tedy mojí neteři) HAuck tříkolku, ale to až bude Matýsek sedět.

A taky je nová řada X-Lander, jsou to golfáče nevím cenu ale prý jsou odlehčené a mají cca do 5ti kil.

nis
15. čer 2010

Zdravim, my vsechno podedili krome kocarku mame roan-maritu a je OK zvlada i lesni cesty 😀 oproti ostatnim i docela levny 7700 jsme za nej dali. Krasne to v nem houpe takze oboustranna spokojenost. Akorat nam zacina byt kratka korbicka... 😒 , překvapive

irenka
15. čer 2010

@nis Se nediv že vám je malá korbička... taky nás to čeká. Budu mít asi podobný kočárek jako máš ty. Nevím značku ale viděla jsem foto ve tvém albíku. Je houpací vid? A je na něj nástavba korba pro sedící dítko?
Těším se na něj,přivezou jej příští úterý.

Holky, nepamatujete si jak jste to měli s kojením? Mě připadá, že mi přestává stačit mlíkoo pro mrnouse...

xkacatkox
15. čer 2010

neboj, může to být laktační krize, máte 3mm, to tak bývá,pokud prospíváte, máte cca 8počuraných plínek, a dítko není apatické, popř.nechce za půl hodky znova 🙂 , přikládej dle chuti, udělěj si meltu, zvyš u sebe příjem tekutin (já osobně vypuji za den cca 5l), a nestesuj se ono se to zase srovná, a pokud bys jo pro to chtěla hodně udělat, tak si nařid budika a koj v noci, i když dítko spí, a nebo můžeš odstříkat, nejlépe kolem 2-3hodiny ranní, to se vyplavuje nejvíce prolaktinu, může to trvat tak týden(ale nemusí, každý z nás je jiný) a srovná se to

nis
15. čer 2010

@irenka na sedii ditko to ma sportaka, paradne polohovatelny jak zada tak pod nozickama, vcera jsme hodo toho cvicne ulozili ale jsou tam velky popruhy tak zustavame u korbicky-zatim to jde. Ta má taky polohovatelny zada ale to nejspis nevyuzijem. Ja jsem spokojena Radovanek taky., tak snad budete i vy 😉

S kojenim ted valcime mlika sice dost ale maly poradne nepije. Z tech veder je nervni a ockovani mu taky nepridalo...

pikusa
15. čer 2010

Ienko,s kojením????do 6ti a půl měsíce jen mlíčko 🙂 možná máte růstový spurtík,ono se to zase upraví,uvidíš 🙂
A já ve vedrech dávala vodu...
Nis....super "moto"urychlovač času....a ještě na druhou-........

nis
15. čer 2010

pikusa je to sok jak to leti...a to me varovali

pikusa
15. čer 2010

strašně....nikdy to tak neutíkalo.....nedávno jsem řešila,že se mimi nedaří,pak centrum ar a matesivi je 14 měsíců....

xkacatkox
15. čer 2010

to jo, běží to strašně rychle, než se nadějeme už budou naši cvrčci ve školce 🙂 a mi pošupajdíme do práce ☹

nis
15. čer 2010

@pikusa pred rokem //... a od porodu je to fakt fofr

pikusa
15. čer 2010

Já doufám,že tak za půl roku pojedeme pro mrazáčka 😀

xkacatkox
15. čer 2010

jééé, to je hezké---mrazáček 🙂 to máte fajn, my musíme ještě dodělat baráček, respektivě podkroví a pak teprve další mimčo, tak si myslím, že mě ten nástup do práce vyjde 😒 tak aspon budu mít nějakou mateřskou pak 🙂

budete pikusko kupovat nový kočík na další mimčo nebo si necháváte ten co máte

evena
15. čer 2010

ahoj holky, jdu vás pozdravit 🙂 jenom sem vás tak proletěla, dočítat se mi nechce, hodně ste toho nakecaly 🙂 konečně je venku zase krásně ... malá miluje vodu tak toho využíváme a pořád se koupeme, a když to nejde venku tak je s tatínkem hodinu ve vaně a řádí 🙂
nis nj mě to taky hrozně letí, ještě nedávno sem měla takové malé miminko a teď už jí říkáme velká slečna 🙂
irenka je to růstový spurt 🙂 taky sme si jich užili, je to docela záhul, pořád byla u prsa 😀
příští týden jdem v Po do poradny, zase se nemůžu dočkat, se vždycky těším jak malá a počítám dny 😀

evena
15. čer 2010

pikuš to je dobře že máme mrazáčky 😉

evena
15. čer 2010

jé chtěla sem napsat že máš mrazáčky, ne máme ... já žádné nemám 😀

pikusa
15. čer 2010

xkacatko.....mě bude letos 36,takže už moc času nemám....
A kočárek.....prodala jsem korbičku a pokud sporták vydrží,koupím jen novou korbu.

xkacatkox
15. čer 2010

aha, tak to jo, budu držet palce s mrazáčkama 🙂 to máš dobré s prodejem kočárku, bude nový a hezký

pikusa
15. čer 2010

kacatko.....tak za půl roku to možná zkusíme 😉 teda my zkoušíme zatím doma,ale nic.....
a snad podvozek kočárku vydrží 😀

irenka
15. čer 2010

Dobrý večer holky,

právě jsme přijeli z tréninku.

Musím vám napsat že jsem asi tupoun ale co je to mrazáček? Myslíte další mimi?

Musím se vám přiznat že s druhým dítkem otálet také nechci.. ale kdy začít?

To kojení snad zvládneme, přijde mi, že Matýsek pije nějak často a já nestíhám doplnovat.. Ale snad se to srovná, piju hodně, snažím se dost jíst jogurty a sýry atd atd a taky Gravimilk.

Kacatko, my letos budeme stavět ze dřeva a manžel doufá, že už na podzim budeme stěhovat.... tak ho při tom nechávám, třebas topůjde fakt rychle.

pikusa
15. čer 2010

Irenko....my byli na umělém a máme v centru zamražená embrya....mrazáčky 🙂

irenka
15. čer 2010

@pikusa Já jsem si to myslela.
Takto budu moooc držet palečky.
🙂

pikusa
15. čer 2010

Díky 😉

xkacatkox
16. čer 2010

tak at vám na další vydrží podvozek, a když ne, tak holt bude mít nové miminko,nový kočárek, mi si také říkáme zda tento si necháme nebo prodáme, teda pokud se sám neporouchá, ale než mi budeme mít potomka, tak to krapet potrvá, s podkrovím do vypadá bledě, no alespon, že ten spodek máme, sice ještě by to chtěla všade nové dveře včetně vchodových, no jo penízky se kutálejí, ale jak s manžou říkáme, hlavně musí být pro Matýska

pikusa
16. čer 2010

Jasně,když ne,dostane nový kočárek...jen teda vůbec netuším,jaký bych si vybrala 😀

xkacatkox
17. čer 2010

@pikusa koukni v albu na náš letní kočík, už jsem ho tam dala 🙂

tanka72
17. čer 2010

@xkacatkox Ahojik teda kočárek krásnej a asi taky drahej vid!A Malej je krásnej a šikovnej a je ho plný kočár!!!

Pikusko to ti budeme pak držet palečky aby se mrazáčci ujali!!!At má Matzášek brzo bratříčka nebo sestřičku!!!!

Irenko vydrž s tím kojením,však ty víš,hlavně často koj a ten gravimilk je prý výborný,dobře že ho piješ.

Kočenky jdeme nakupovat,zítra má můj synátoe 18 let tak bude mega oslava!!!!Už se těším,tak pá pá....

pikusa
17. čer 2010

Kacatko,tak kočárek je super......
holky,já bych zase brala kluka 😀 ale ted ještě neeeee 😀