Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
21. čer 2010

aha, to mi má drahá polovička neřekla, asi nechtěl šlapat, já mu to ale osladím 😀

pikusa
21. čer 2010

No to jo.......jen mu to oslaď....ty autem,on pěšky 😀

xkacatkox
21. čer 2010

🙂 @pikusa však jo, prosím tě a co Babylon, dá se tam být s 8mm prckem, nebo máme raději kočíkovat na Ještěd 🙂

pikusa
21. čer 2010

Babylon.....tak tam s prckem ani moc ne.....já tam s matesem taky nejela,je to pro větš děti.....
jedině do Aquaparku se vykoupat.
Nebo pošli manžu na ještěd a my si dáme kafe někde 😀
A kousek za Libercem---Jablonec nad Nisou je krásná přehrada,ta se dá celá obejt,krásná prochajda.

xkacatkox
22. čer 2010

🙂 to by bylo fajn, no uvidíme jak to vše dopadne, Matýsek tedka tak zlobí, že nemám na dovču nějak ani pomyšlení, tak doufám, že se chlapec polepší 🙂

irenka
22. čer 2010

Ahojky holky,

moc vás zdravím.
To je super že máte srazík a navíc ještě v Liberci nebo na Ještědu.
Liberec mám moc ráda, jezdíme tam poblíž do jedné roubené chaloupky ke kamarádům.
A na Ještědu jsme měli posvatební víkend.... zítra to budou přešně 4roky... toto letí...

Málem jsem nedojela domu, Matýsek chytil histerickej záchvat v kočárku a začíná to s ním být neunosné. Tak jsem ho chvíli nesla, ale to nešlo.... no tak poté co jsem ho uložila zpět do kočáru abychom mohli nastoupit do busu tak spustil znova... teda jak my přežijeme než si bude moct sednout do sportáku to teda fakt nevím.... ☹(((

pikusa
22. čer 2010

Tanka...super....
a sedátko do vany---to je bezva věc vid 🙂

xkacatkox
23. čer 2010

tanka, to sedátko je prčovní, přemýšlým zda nekoupíme 😉 , fotečky jsou krásné

pikusa
23. čer 2010

Kacatko,je to dobrá věc,najdi z druhé ruky,to bude stačit,pokud do něj půjdeš.....

xkacatkox
23. čer 2010

@pikusa kouknu se na mimibazar, snad se něco bude líbit

pikusa
23. čer 2010

Jasně 🙂
takhlke když jsme sami doma,koupu se s ním....vylezu,on sedí v sedátku,já se zatím utřu a obléknu a pak jdu na něj 😀

xkacatkox
23. čer 2010

to je fakt, to by bylo fajné, to by Mates čuměl 🙂

xkacatkox
23. čer 2010

Pikusko, koukala jsem na to sedátko a ono je do 13kg, má cenu ho kupovat, když náš obřík, má 11?aby se v něm dvakrát nekoupal a konec ☹

pikusa
23. čer 2010

Kacatko.....tak to neřeším,ani nevím,do kolika je naše.....však to je taky trošku orientační.....a mates už 13 má a sedí v něm.....

xkacatkox
23. čer 2010

no já si také říkala, v týdnu pojedeme reklamovat C-lift od kočárku, tak se tam kouknu, vím, že to tam prodávali, tak třeba koupíme, máme u nich 10%slevu, že jsme tam kupovali kočík, na MMb jsme nenašla.už se těším až se bude koupat v sedátku.

pikusa
23. čer 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35084354&tab=0
😀
a jestli máš slevu,kup,však ho zase můžeš pak prodat

pikusa
23. čer 2010

tak ten poslední odkaz neeeee to je omyl 😝

evena
23. čer 2010

ahoj holky
jdu vás pozdravit 😉
pěkné fotky holky 😉 😉
pikuš jj sedátko do vany super věc, život bez něj si neumím představit 😀
v PO sme byli v poradně, přibraůla opět 200 g / měcíc a vážíme v 9 měs. 8.700 g, už sem asi moc nezapadáme jak se jí váha hodně zbrzdila ... ale v mé domovské diskusi sme bezkonkurenčně nejtěžší 🙂 🙂

evena
23. čer 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/evena/album/...
tady je naše sedátko, nejde moc vidět ale je to to samé jako pikuš dávala odkaz, sem ujetá ns růžové věci a dalo mi dost práce najít růžové, ale super cena, použité (jako nové, to se snad ani zničit nedá) za 300 i s poštou 😀

pikusa
24. čer 2010

Tak naše sedátko 🙂

tanka72
28. čer 2010

Sedatko je super.

Jsme na dovolené na Slovensku!!!!!!!!

tanka72
28. čer 2010

@tanka72 chtela jsem napsat že Maty je super 😀 😀 😀

pikusa
28. čer 2010

Tanka,to je jedno 😀
a dovča???,se máte 😉

tanka72
6. črc 2010

Ahoj už jsme doma a peru a peru,jinak bylo moc fajn a Matěj se krásně plazí a zkouší lézt po čtyřech,tak to jde!!!!!

xkacatkox
6. črc 2010

jéé, to jste moc šikovní, my zatím jen jakési pokusy, ale zatím nelezeme, asi se chudák neunese 😀 zítra jedeme k Mudře, tak su zvědavá, na tu váhu, mynža má také dovču, tak podnikáme výlety do okolí, přemýšlím zda navštívit Zoo v Liberci nebo ve Dvoře KR., která je lepčí

pikusa
6. črc 2010

Kacatko,mates se začal plazit v 9ti měsících,v 9ti a půl lezl po kolenou
a dvůr králové je určitě lepší 😉

xkacatkox
6. črc 2010

@pikusa aha, tak já mu tu lenost matýskovi prominu 😀 díky za rady, navštívíme Dvůr KR.,dneska jsme byli v ikei, a když jsme tam viděli ty maličké děti a už to chodilo, no komické, a my se nosily, jsem v tom chlapa nechala vymíchat, pořád bojkotuje nosítko, které jsme si mimochodem koupila, tak at si ho o dovolené pěkně potahá 😀