Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
31. črc 2010

@tanka72 tak já k němu jdu tak 2krát.....a po půlnoci jde stejně k nám 😀

tanka72
31. črc 2010

@pikusa To já neumim s dětmi spát 😀 😀

pikusa
31. črc 2010

Však já se dnes v noci taky od nich stěhovala......ale jak spíme jen já a mates,tak to jde....občas dostanu kopanec,ale jinak v poho 😀

xkacatkox
31. črc 2010

@tanka72 děkuji za info, tak já se porouhlédnu, kde tu máme nějakou homeopatku 🙂 i když dneska vstával jendou za noc, tak uvidíme

tanka72
31. črc 2010

@xkacatkox tak to spal dnes hezky 😀 ,však uvidíš a VELKA GRATULACE k zoubku!!!!!!! 😀 😀

xkacatkox
31. črc 2010

@tanka72 no hlavně aby mu to vydrželo 🙂 doktorů se bojí, tak třeba se zalekl 😀

tanka72
3. srp 2010

@xkacatkox ted se už ale zase budí často tak nevím počkám až vybereme tu desetidenní kůru a zavolám té homeopatce že to nezabírá,tak uvidím,bereme to tři dny::: 😒

xkacatkox
3. srp 2010

@tanka72 téda, to je telepatie, zrovna jsem ti chtěla napsat jak válčíte, mi vstáváme 2-3krát za noc, s menšíma obmě nama, tak snad se vám to srovná, pak už jen čekat na nové pokojíčky 😀

tanka72
3. srp 2010

@xkacatkox tak gratulujeme k devíti měsícům,no fakt jsem na ta homeo zvědavá,když prý špatně spí už dlouho tak to prý nejde spravit tak rychle tak uvidíme,a taky se těšíme na nové pokojíčky. 😀

evena
3. srp 2010

ahoj 😉 jdu vás pozdravit a kouknout se jak válčíte 🙂
měla sem jít na 10 ti měsíční prohlídku, ale nějak se nám to odložilo, máme to blbý že je u nás jen v PO na dvě hodiny, měla dovolenou, teď zase sem v PO nemohla já, na příští PO mám domluvené nastřelování naušnic tak zas nepůjdem ... já se toho nastřelování tak bojím, že jí to bude bolet ☹ ale zase bude určitě kočka 😵 sehlala sem si paní která příjde domů je nastřelit tak aspoň že jí nemusím nikam tahat 🙂
jak se tu bavíte o tom spaní, to by mě kleplo kdyby se Mája vzbouzela v noci 😀

evena
3. srp 2010

@tanka72 hoď pak fotku pokojíčků 😵 my sme teda Máje udělali pokojíček tak nahrubo než se narodila (vymalovali, koupili nábytek a koberec) a teď chceme k jednomu roku jí to vyzdobit po zdech obrázkama a nastěhovat jí tam ty její krámy který má po obýváku ... už jich nějak přibívá a zakopává se o ně 😝 😀

tanka72
3. srp 2010

@evena ještě nejsou hotové tak nemám ani fotky,snad budou v září,tak jsem samo že dám fotky,taky se těším,ty jo tak kdy půjdete do té poradny,jo a nastřelování se neboj je to rychlovka a Natálka u toho skoro ani neplakala tak nebooj,to bude v poho!!!

xkacatkox
4. srp 2010

@tanka72 děkujeme za gratulaci, no tak uvidíte jak vám to zabere 🙂 my dnes chrupkali do 8:30, sice od 5 s mamkou v postýlece, ale super 🙂 tatínek ráno vstával do práce, a zděšen že není Matýsek v postýlce a on u mě pod peřinou 🙂 , za noc vstáváme 2 krát,což si pochvaluji, lepší než po hodině, že bych měla něldy takové štěstí, že by spal celou noc, tomu nevěřím, snad až ukončíme ve dvou letech kojení tak možná 🙂

@evena neboj se nastrřelování, já to viděla několikrát u Mudry a řeknu ti, že z 5 holčiček, brečela jen jedna, até zrovna rostli zoubky, tak byla nevrlá už od dveří ale do dvou minut bylo ticho, raději bych si to nechala nastřelit u mudry

pikusa
4. srp 2010

Holky,Mates se teda taky budí....včera jsem u něj byla asi 3krát a pak kolen 2 šel stejně k nám 😀

evena
4. srp 2010

ahoj

tak Mája se vzbouzí jen když sou ta vedra, tak se vzbudí jednou a v posteli u nás hned usne u prsa takže to mám dobrý 🙂

@xkacatkox dr u nás to nedělá, tohle co mám domluvené je nějaká sestra která se tím živí a jezdí po těch bytech nestřelovat, kontakt na ní mi dali přímo v porodnici že je prej dobrá 🙂

pikusa
4. srp 2010

Mates u nás taky hned usne...takže spí do rána pak s námi a je to 😀

xkacatkox
4. srp 2010

@evena tak to pak jo, když je to sestřička

@pikusa však co by, alespon se trochu vyspíme 🙂

pikusa
4. srp 2010

Ale mě to dělá taaaakkk dobře,když spolu spinkáme....jen ten jeho budíček...dnes v 5.15 mě drtí.....ale vydržel ještě jen tak ležet asi půl hodiny 😀

xkacatkox
4. srp 2010

@pikusa mě také, tulení je fajn

pikusa
4. srp 2010

jo to ano....
koukáš na primu???

xkacatkox
4. srp 2010

nekoukám, co tam, jo tohle, asi bych se na to měla kouknout

pikusa
4. srp 2010

😠 jsem nas....na ty rodiče.....a tak mě to i rozesmutnilo...před vlastním dítětem říct---neměla jsem mít děti????????????? 😠

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa no byla to síla, tak sakra vím, že dítě mi změní život od základů, ale v dobrém, posune nás to jinam, taky toho mám někdy plné zuby, jsme unavená, ale v životě bych neřekla, že jsem ho neměla mít,někdy mě mrzí, že jsem pořád unavená, a nevěnuji se manželovi tak jak bych si přála, ale snad se to zlepší, bude muset 😀 moc našeho bobečka miluji, dneska s náma zase chrupkal v postýlce, začínám být matka, co to vyžaduje 🙂 odejde tatka a dítě jde ke mě, chrupkali jsme do 9, to jsme rekordmani, co 😀 ,

pikusa
5. srp 2010

Tak já si Matese brala asi o půlnoci 🙂
jen jsme teda vstávali v půl 7....
pak jsem o tom dlouho přemýšlela....no byl to dokument,asi holt vybrali jen to nejhorší....
jen mi vadila ta ženská,co říkala před svým synem,že nikdy neměla mít děti.....Jinak pocity jako ony máme asi všechny,jen je neprezentujeme takhle....ale stejně se mi to nelíbilo

evena
5. srp 2010

ahoj 😉

tak to byla síla ten dokument 😕 ☹ jasně, takové pocity máme asi všechny, občas, ale říkat to takto před dětmi, chovat se k nim tak hnusně, neviděla sem prvních 10 min, ale to co sem viděla sem spíš nepochopila, žádná své dítě nepohladila, nepochovala, jen s něma mluvili jak s onucena a ty hlášky před nima, děs ... chudáci děti ☹ NIKDY bych neřekla že lituju že mám dítě, proboha proč ty děti chtěli?? 😕

pikusa
5. srp 2010

even....jo to mi na tom vadilo.....dost.....
žádná láska z nich nevyzařovala

xkacatkox
5. srp 2010

to jo, byli jako stroje, jen negativní emoce, jinak nic, jak to někdo může říct před prckem, nevím jak by bylo mě, kdyby mi tohle máma řekla ☹

pikusa
5. srp 2010

No právě.....
ale konec to aspon malinko zachránil....když řekly,že je milují a neměnily by.........
za chvíli jdu pracovat 😝 😀

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa ty už chodíš do práce?

pikusa
5. srp 2010

Neee
ale máme hospodu v pronájmu a servírka marodí,tak včera byl chla a dnes jdu já 🙂