Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa téda, to jste dobří, a tak snad to dobře vynáší, se odreaguješ, co?

pikusa
5. srp 2010

Docela to vynáší...no jak kdy....
Pepa chodí do práce,toto máme k tomu...
a ano,odreaguju,ale jdu tam poprvé 😀 ale v hospodě jsem dělala dlouho,tak snad to zmáknu 😀
a sama jsem chtěla jít,právě že se odreaguju

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa to jste teda akční, tak hlevně, že to sype korunky a můžete Matýska rozmazlovat 😀 , určitě to zvládneš, jsi šikulka, koukám, že jsi toho dělala dost, ve škole, hospoda 🙂

pikusa
5. srp 2010

Hospodu jsem dělala zároven se školou 😀
v týdnu učení,víkendy hospoda 😀
A holt má chlap 3 děti,musí se snažit 😝

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa jo to pak jo, to se musí snažit, já ymslela, že máte jen Matýska 🙂 a příští rok mražáčka 🙂

pikusa
5. srp 2010

Matese máme spolu,jinak má 2 holky z manželství.......6 a 12 let
a už jsem v robotě 😀

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa aha, tak to jo, chudák, musí makat jak barevnej (i když ty moc zrovna nemakají, že 😀 )ale co, hlavně, že se máte rádi, můžu se zeptat, stýkáte se s jeho holčinama, a nebo jen posílá výživné, já jen, že jsem z prvního manželství a můj biootec se mi poprvé ukázal ve 23letch, kdy mu skončila vyživovací povinnost, dostudovala jsem výšku 🙂 to musel mít ohromnou radu, naposledy mě viděl, když mě byl rok, tak mě to zajímá

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa a co robota?jak to jde?

pikusa
5. srp 2010

tak směna zkončena pepa byl s dětma v liberci,mates najednou ubrečenej,¨tak jeli dom....je to kolem hodpody.Sáhla jsem na matese a hořel....má 39 po odečtu....
dostal čípek a spinká....

pikusa
5. srp 2010

Takže myslím,že to je reakce na priorix

pikusa
5. srp 2010

A holky????tak ty jsou tady ob týden na 5 dní 😒 😝

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa jejda, chudáček, tak snad to rychle odezní, Nurofen a hajat 🙂 kde máte tu hospodu, možná pojedeme do Liberce, tak že by jsme vám udělali tržbu 😀

pikusa
5. srp 2010

Kacatko,to je asi 20 km od Liberce...tak asi neeeeeeeeee 😀
jinak teplota 38,zase spinká

tanka72
5. srp 2010

@pikusa teda co to čtu,chudák malej tak jestli je to po očkování tak ještě dobrý,ale jestli je nemocnej,tak držím palečky at se brzičko uzdraví,bobek... ☹

pikusa
5. srp 2010

Tanka...byli jsme minulý pátek a prý reakce za týden..teploty a že se může i osypat....

xkacatkox
5. srp 2010

@pikusa tak to asi ne 🙂

pikusa
5. srp 2010

kacatko,ale škoda 😝

xkacatkox
6. srp 2010

@pikusa to jo, no třeba to nakonec dopadne, bůh ví, přes které kotáry pojedeme, nemáme dálniční známku, a spát máme někde v Mimoni, tak snad ze mě nebude mimoň 😀

pikusa
6. srp 2010

Hahahahahaaaa v Mimoni bydlím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xkacatkox
6. srp 2010

@pikusa cožeeee, to jako fakt, já myslela, žeje to díra světa 😀

pikusa
6. srp 2010

😀 😀 je to díra a v ní já 😀 😀 😀 😀 😀

xkacatkox
6. srp 2010

tak to se možná ppotkáme, máme jet další víkend, záleží na počásku a přezpávat budeme u Tomáše Pekárka, neznáš?

pikusa
7. srp 2010

Kacatko,nic mi to neříká,ale klidně ti písnu číslo a můžeme se sejít...tak když budeš chtít,napiš IP ju??
a víš,kde ten Tomáš bydlí??

xkacatkox
7. srp 2010

@pikusa to já vůbec nevím, je to bývalý spolužák manži, tak nemám tucha, on to má spíše jako chatu či chalupu, předělává to, ale je tam spíše jen o víkendech či prázdninách (pan učitel), chceme jet do liberecké zoo, a tam přespat, aby jsme nemuseli jet hned zpět, vůbec nevím, jak to ještě bude

pikusa
7. srp 2010

Pan učitel????a já jako učitelka ho nezmám????no neznám......
tak jak chceš.....písnu ti do SZ moje číslo a uvidíš ju??? 🙂

xkacatkox
8. srp 2010

ahoj, tak jsem chudinku Minoň urazila, prý tam je i tesco, omlouvám se Tomáš má chatu prý 100m od Mimoně, teda, to jsem zvědavá kde nakonec skončíme, on učí na nějaké výšce, technický směr, prosím tě jak se jmenuje ta vaša hospůdka,nění to nějaká vinárna či co, pamatuji si , že se o tom kdysi bavili, doufám, že neplavete, mám o vás obavy

pikusa
9. srp 2010

😀 @xkacatkox my tu hospodu máme asi 15km od Mimoně....
a máme i Penny 😀 😀
my jsme v poho,neplaveme.....ale akhle to u nás včera vypadalo

xkacatkox
9. srp 2010

🙂 @pikusa tak to je fajn, mi na chatu nepojede, už je pod vodou, tak snad nám to vyjde jindy, nevíš třčeba o nějakém penzuonku, kde se dá ubytovat s prckem, tam někde u vás?

pikusa
9. srp 2010

Tak přímo u nás toto
http://www.vinarnam.cz/

xkacatkox
9. srp 2010

@pikusa děkuji, tak až tam u vás opadne voda, možná uděláme výlet, včera jsme byli na pouti a Matýskovi se tam tak líbilo, jsme se divila aj palcama u noh 🙂 letos nás to ještě nic nestálo, ale příští rok chce jít tatínek na autíčka, slintali tam u toho s Matýskem, jak dva bernardýni 😀 , tak za 14 vyrazíme zase na pot, at se prcek pobaví