Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
11. pro 2010

@xkacatkox nooo tak ten vypadá dobře 🙂

xkacatkox
11. pro 2010

@pikusa no mě hlavně chytlo to skládání, váha a spojená rukojet, už se těším až skončí zima a objednám ho 🙂 teda pokud Matýskovi bude dobře sedět,,ten náš kluk jeden línej, všichni ho honily, až na mě, aby chodil až mu to znechutily a nechodí vůbec (za ruce ano, ale pro ně vůbec), a když mu chci nandat bačkůrky, tak řve a leze honem pryč, já toho taťku přerazím, a pomalu je to na mě, že nechodí a pořádně nemluví, přitom se fakt snažím, no nic, pro dnešek jdu spát, Matýsek na mě čeká v postýlce,nějak to na mě padlo,dneska mě chlap jen buzeroval, až na vyjímky 🙂 tak mám nějakou smutnou náladu

pikusa
12. pro 2010

@xkacatkox hle,na chození má ještě čas.....
bačkůrky Mates doma nenosil skoro vůbec.....a c¨hlap?????at si trhne nohou......... 😝
a nebud smutná 😉

xkacatkox
12. pro 2010

@pikusa jojo, už mě to přešlo, dopekla jsme cukroví druhou várku, první jsme snědli 😀 až bude Matýsek chodit tak bude, mě to takto neva, aspon ho tolik nehoním

pikusa
12. pro 2010

@xkacatkox tak hlavně,že tě to přešlo.....
a cukroví????já nemám nic 😝

xkacatkox
12. pro 2010

@pikusa bud ráda, aspon máš klud, my minulý rok kupovali a něco napekla prababička, a bylo to zlaté svaté, ale nějak mě to chytlo, jde mi to lépe jak buchty 😀 buchty raději nepeču

pikusa
12. pro 2010

@xkacatkox no mamka mi dá,já budu dělat rafaelo koule,ale později,at mi je hned doma nesežerou 😀
a stejně to nikdo tady nejí moc.....takže není potřeba
ale příští rok budu péct už s matesem 🙂

xkacatkox
12. pro 2010

@pikusa já ještě muísm udělat vosí hnízda, ty máme rádi, a mě už se tak něja moc nechce, tak třeba o víkendu 😀 mylsím dalším, no jestli bude takto sněhu tak povalím objednat ten kočár, mě to skládání tak nebaví 😝

pikusa
12. pro 2010

@xkacatkox a kolik ten kočárek stojí????nějak jsem to tam nevyčetla

xkacatkox
12. pro 2010

@pikusa tam neměli cenu napsanou, ale asi 7000, stím, že my u nich kupovali první kočár tak nám dají slevu asi by vyšel za 6tis včetně pláštěnky, na netu se pohybuje za 6500cca, i na mmb za použitý, byt jen krátce

pikusa
12. pro 2010

Tak to jde......to je dobrá cena

xkacatkox
12. pro 2010

🙂 @pikusa no uvidíme co nám nakonec řeknou, byla jsem tam před půl rokem 🙂 a hlevně jak se v to, bude Matýskovi sedět

adeladl
12. pro 2010

Ahoj holky 🙂, jsem tu prvně.. mám měsíční mimi, které už třetí týden přibýrá 500 g týdně.. teď má 4,7... Podle doktorky je to fakt hodně, ale že to mám nechat být, když je plně kojený.. Měla jste některá taky tak velké přírůstky? A kdy se to začne zpomalovat? Takovýmhle tempem bude mít ve třech měsících 9 kilo (to doufám ne.. )

pikusa
12. pro 2010

@adeladl pokud jen kojíš,nedá s přece nic dělat---prso mu nevezmeš..... 😉

adeladl
12. pro 2010

no to bych ani nechtěla.. on je při kojení tak spokojený 🙂 a ty máš taky velké mimčo? jak jste nabírali na váze v šestinedělí, nepamatuješ si to?

xkacatkox
12. pro 2010

@adeladl my měli také obříka, zpomalovat se to začalo až 9mm, u nás, také byl plně kojený, nijak to neřeš, bere si jen to co potřebuje, pak se vytáhne a že byl kus chlapa nikdo nepozná

pikusa
12. pro 2010

@adeladl no jasně že pamatuju....
z porodky s porodní váhou----3.44 kg
po týdnu-----3.61 kg
6,týdnů.......5.59
2 měsíce......6.62
3 měsíce......7.70
4 měsíce....8.80.....
stačí zatím???? 😀

adelinka
13. pro 2010

ahojky holky
tak ja jsem se po sobote uklidnila
vcera jsem tady mela za odmenu kadernici tak vypadam konecne jako clovek 😀 jen me to tak promelirovala ze jsem skoro blondyna 😕 😅

xkacatko..kocarek super a v te ruzove...kolik stoji??

adel..nas petan se narodil mel 4250 a co mesic to kilo a 4cm..to podotykam ze prvnich 9 tydnu do operace zvracel a jeste dokazal mesicne kilo nabrat

pikusa
13. pro 2010

@adelinka jééé tak aspon,že máš radost z nové hlavy
já jdu zítra

xkacatkox
13. pro 2010

@adelinka no kočárek bude asi v zelené, mám ještě namyšlenou jinou kombinaci, ale vyberu dle jejich vzorníku, pokud to půjde, první kočár jsme si taky barevně vymyslela sama, také mám novou hlavu, v sobotu se na mě vrhla, mám to extra krátké a růžový a blond melír, suuuuuper

@adeladl
porodní váha:3470
za týden 3750
v 6tt,5250
v 9tt 6,010
4m 7,040
6mm 8980
12mm 11,460
napsala jsme jen ty hlavná, chodily jsme docela často, tak bych se upsala, takže neboj, nejsi sama

pikusa
13. pro 2010

@xkacatkox růžové????? chceme fotku 😀
já zítra chci jen barvu,ani nechci asi melír,ani stříhat.....to pak pořeším na jaře,co se mnou dál 😀

xkacatkox
13. pro 2010

@pikusa máš FCB?

pikusa
13. pro 2010

@xkacatkox mám.....Petra Zvolánková.....najdi si mě....

xkacatkox
13. pro 2010

@pikusa jdu na to

xkacatkox
13. pro 2010

je tam jedna svatební a až bude manža doma nafotít a přidám další,ju,představ si to promelírované po celé hlavě, a krátké jako Linda Wassermanová, ta vizážistka

pikusa
13. pro 2010

@xkacatkox tak už koukám....a super...na té svatební,jako blond s růžovou----dobrý
ale na FB jsem krapet laik,nebere mě a neba moc tam nechodím.....

xkacatkox
13. pro 2010

@pikusa no mě taky moc ne, zaragistrovala jsme se kvůli spolužákům,ale tak nějak se mi podaří dát tam pár fotek 😀 ale než mi to šlo, to byl boj 😀 jo a kočáár bude, tatínkovi zítra přijde výplata, tak ho asi pojedeme objednat nebo až v lednu, ale bude, joooooooooooooooooooooooooo 😉

pikusa
13. pro 2010

@xkacatkox tak super s kočárkem 🙂
na FB nechápu srdíčka a vše kolem toho....mám tam fotky,kouknu občas na jiný a tot vše

xkacatkox
13. pro 2010

@pikusa asi tak, jsme na tom stejně

pikusa
13. pro 2010

@xkacatkox tak aspon že tak a nebudeme si navzájem posílat srdíčka 😀