Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
12. led 2011

@xkacatkox je parádní...... 😀

adelinka
12. led 2011

ahojky
jen hlasim ze ziju 😀
dneska jsem byla na kontrolu nozicek a vse je ok 😵
zitra mame kontrolu v 6ti tydnech tak jsem zvedava na miry 😵
tak se zase loucim
dobrou noc 😵
jdu kuknou na kocik 😵

adelinka
12. led 2011

krasny..kolik stal

pikusa
12. led 2011

@adelinka teda už 6 týdnů????
to letí 😲

xkacatkox
12. led 2011

@adelinka tak jsme nám pak dej vědět krásné míry Elenky, kočík včetně pláštěnky 7tis 🙂 jde na něj nacvaknout i autosedačka vajíčko, korbička z F6 a nebo korbička F4, takže za tu cenu multifukční

pikusa
12. led 2011

@xkacatkox je fakt parádní 😵

xkacatkox
13. led 2011

@pikusa to ano, jsme spokojení, vyzkoušeli jsme tam i peg perega, ale cenově a funkčně byl pro nás tento fyvoritem, ložisková kolečka, snad nám bude dlouho sloužit, já mám vždycky štestí, že něco reklamuji.jaký byl výlet

pikusa
13. led 2011

@xkacatkox no mě se teda moc líbí.....
no cesta tam hnus---lilo a tma,jela jsem hodinu a půl......
vzali krev a tase dom 😀 to už byla hodinka a kousek.no a ve čtvrtek za týden zase jedu----UTZ A konzultace

xkacatkox
13. led 2011

@pikusa tak mě dnes někdo naštval a pobavil, kámoška měla plnou hubu keců, že když mám jeden kočár tak drahý gesslein F6(cenově asi jako peg perego co máš ty v komletu)tak proč si kupuji gofky, prý ona by si tak drahý kočár v životě nekoupila, no ty kecy, to je snad každého věc jaký kdo si koupím, je za 30tis nebo za 10? 😒 , no prý jedne kočár a dost, tak my vychválila x lander, no ještě se jí to ani nenarodilo a už rozumuje

pikusa
13. led 2011

@xkacatkox hele,závidí 😀
ale je pravda,že se mi pak do golfek taky nechtělo dávat tolik peněz.....tak jsem Pliko vzala použité....
a to mi chlap doma povolil i nové 😀

xkacatkox
13. led 2011

@pikusa no u nás taky chlap řekl at si vezmu klidně nový

pikusa
13. led 2011

@xkacatkox když mě bylo líto dát tolik peněz...... 😀

adelinka
13. led 2011

ahojky
tak dneska kontrola v 6ti tydnech..Elenka ma 5350 a 60cm 😀
no jdu udelat jednohubky pro navstevu 😝 tak se mejte
vecer snad neco doctu 😅 😕

pikusa
13. led 2011

@adelinka velká holka 😉

xkacatkox
13. led 2011

@pikusa no já taky sháněla použitý ale je to novinka roku 2010 a moc lidí na prodej to nemělo, pouze v barvách které mě se nelíbily (čistě hnědá, a nebo červený, a černý ty se nám nelíbily, neladil by mi s taškou od gesleinu F6, a někde to neměli ani o moc levnější,jeden např o 200Kč, nebo 400Kč, tak to si pochopitelně koupím nový 😀 , no docela mě holky zklamala, víš jako mě přijde divné někoho ostrře slovně napadat, že si koupí něco nové a nezůstal u jednoho kočáru, jí přeji at jí X lader vydrží a nepotřebuje golfák, sama mám známou co měla kočárků 5 a vživotě mě nenapadlo jí to vyčítat, holt si užila výběr 😉

xkacatkox
13. led 2011

@adelinka tak to ani není moc velká 🙂

adelinka
13. led 2011

xkacatko..ja mela u petana 4 kocarky 😀 3kom.doma a 3komb.u mamky a pak sportak a pak golfky 😀 😀 jsem uchylna 😀 2 kocarky jsem mela nove a 2 z bazarku 😵
ted jsem si koupila jen hluboky a na leto pekny sportacek si koupim..uz nikdy 3komb.pac se to u nas nevyuzilo..dotko moc rostlo.. 😀

pikusa
14. led 2011

Holky....já mít ty kočárky kam dávat,taky asi jedu 😀
ale tím,že ho máme doma v panelákové chodbě to nejde 😒

adelinka
14. led 2011

ahojky
tak u nas rano nic moc..petan ma 38.2 ale jinak je cilej tak snad to bude dobre a nechytne to mala..u nas ted radi takove dvoudenni teploty....

pikusa
14. led 2011

@adelinka jeee to je nemilé.....snad to bude brzo pryč

xkacatkox
14. led 2011

@pikusa to jsme ráda, že jsme na tom stejně, až budeme mít podkroví tak se třeba rozšoupnu,at se závistivci picnou, pokud bude někdy druhé 😀

pikusa
14. led 2011

@xkacatkox jasně 😀
ale já si na další nechám starej,jen s jinou korbičkou 🙂
takže vlastně bude novej ne???? 😀

xkacatkox
14. led 2011

@pikusa no tak to je jako novej, to já budu mít na další kompletně starej a za 4 roky už to bude stařeček 😀 jakou máš vyhlídlou?četla jsme jinde jak čekáš na KET tak snad to bude hnedka

pikusa
15. led 2011

@xkacatkox no ještě nevím,kamarádka má stejnej kočárek jako já a holčička půjde za chvíli do sportáku a má barvu Kiwi....zakovou zelenou,tak asi tuto....
a nebo ještě uvidím 🙂
Já myslela,že jsem tady o KET psala------Ne??????
a ano chystám se 😉

xkacatkox
15. led 2011

@pikusa jo to psala, ale ještě jsme něco četla na peg peregu, tak jsme myslela, zda jste se někam neposunuli, jo ta kiwi je hezká

pikusa
15. led 2011

@xkacatkox nene jen jsem byla na horm.profilu a ta týden se uvidí,kdy to bude 🙂

adelinka
17. led 2011

ahojky
zdravim po vikendu..
ja jsem od včera opet u mamky 😀
taky jsem elence vcera koupila kocarek at porad nemusim neco prevazet k mamce..nez pobalim decka,sedacky,hadry a kocar tak je to na cely den 😀

ted jdu ke kamosce na kaficko... 😵

pikusa
17. led 2011

Adelinko a jaká kočárek Elinka dostala??? 🙂

adelinka
19. led 2011

ahojky
jak se mate devcata..
ja porad vegetim u mamky..tak chodim po kamoskach a ani na PC neni cas 😵

mala se me ohazela tak strasne ze vypada jak 15ti leta puboska 😢

tak pa pa 😵

pikus..babypoint V3 cerveny k mamce za 1000 aj sportak..ale vypada jak nepouzity 😵