Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
2. pro 2009

a v noci neplace hladem, spis chce jen dudlat

pikusa
2. pro 2009

Say....to Mates má spíš hlad.....vždy prostě saje jako o život....a přes den omu jídlu tolik nedá...
a stále vede MM nad vším...

sayast
2. pro 2009

me julca taky nechce jist. tak jen kojim. zatim to vypada ze ji to staci.

xzaje01
2. pro 2009

Ahoj holky, koukam, ze vse pri starem. Deti nespi, neji, ale jsou krasne a zdrave - coz je hlavni! 😉

Ja jsem vcera objevila prvni zuby, vubec jsem to necekala - protoze obcas kontroluju dasne a nic tam nemel, az vcera se zakousnul a pekne to rizlo! 😀 Tak nam zpetne doslo, ze to nocni buzeni s teplotou o vikendu nebylo rymou, ale zubama. Jo a taky jsem vcera zcela ukoncila kojeni - prsa se mi vubec nenalily, takze uz tam asi nic moc nebylo. Uff 😅

sklenicka24
2. pro 2009

X:: ale i tak jsi vydržela dlouho. Stejně jako já 😉

Normálně Vojtula dnes vydržel bez jídla 12 h. Usnul v 19 a ráno v 7 jsem ho musela budit. Sice jsme nahazovali dudla, ale i tak... je to super.

sklenicka24
2. pro 2009

Say: no ty jsou božíííííííííííííí, myslím ty fotečky. Julíííííííííííí je kouzelnááááááááááááááááááá, miluji ty jejjí kukadla 😅

sklenicka24
2. pro 2009

Jo náš malý mi začal bojkotovat příkrmy k obědu. Ale moje jídlo sní, fakt to nechápu. Přitom mám to samé, neslané nemastné, jen to nemám umixované 😒 😒 😒

leonik
2. pro 2009

Ahojky, tak se dneska zase přidávám k nespavcům 😒 Noc šílená. Už jsem tak vyčerpaná, že musel k malýmu v noci vstávat manžel, a to šel ráno do práce na půl 7 😖 Takže say, asi tak jak u vás 😅 To má manžel dobrý, že se v práci nenadře 😅 Ten můj chodí sedřenej, a teď bude chodit ještě dýl večer domů, páč obkládá u mamky kuchyň 😒 No a v půl 7 ráno vstáváme 😝 Teď tu noc Vojta naspává, už spí 3 hodiny 🙄To u něj není zvykem 😕

x: jé, vy už máte taky zuby 🙂 My jsme tady nejstarší a taky snad poslední, kdo ty zuby ještě nemá 😅 Tak hlavně, že malej nekojení zvládá v pohodě 🙂

skleni: tak to je zas dobrý, když ti Vojtík už papá kousky, ne? No je ještě malej, my jsme zkoušeli s kouskama myslím v 8. měs., ale kdybys mu to zkusila namačkat jen vidličkou, místo mixování, to by ti taky mohl sníst, ne? 🙂

sklenicka24
2. pro 2009

Leo: no asi jo. Ale je zajímavé, že jakmile mu dám jablíčko nebo něco jiného, tak je to špatné, ale mám yjídlo je ok??

marcelapetrikova
2. pro 2009

skleni tak to teda hlasitě záááááááááávidíííííím taky chci budit malou ráno na jídlo
já jsem dneska koupila mléko v rosmanu to bybdreem či jak se to píše tak to prubnu

sklenicka24
2. pro 2009

Marcel: no hlavně, aby jí sedlo. Já to střídám, teď pije to z DM babylove, a na štěstí pohoda.... Je to šikula. Dnes se vzbudil kolem páté a od té doby ječí a ječí....

Držím pěstičky.... 🙂

marcelapetrikova
2. pro 2009

skleni díky mám z toho strach aby třeba neblinkala nebo tak něco 😒 😒

sklenicka24
2. pro 2009

neboj.... uvidíš, určo to bude v pohodě 😉 🙂

pikusa
2. pro 2009

Jééé já chci taky spát celou noc...
nebo aspoň tak 5 hodin v kuse.....
Zítra jdeme na 8mi měsíční,tak jsem zvědavá na váhu 😀

sklenicka24
2. pro 2009

Pik: tak to jsem také zvědavá,... tak pa zítra 🙂

pikusa
2. pro 2009

Skleni...já taky 😀 😀

marcelapetrikova
2. pro 2009

hmm tak láhev nenene bud byla unavená a nebo jí nechutnalo 😲 ale cicin to jooo to si princezna dala a do hodiny byla vzhuru na přídavek ještě jí zkusím dát ráno až bude v lepším rozmaru 😒 😉 a nebo jí to přisladím glukopurem 😅

pikusa
3. pro 2009

Ahojík...tak my zase srašíme od půl 6....
ale kojo v noci jen 3krát 😀

sayast
3. pro 2009

ahojky holky 🙂
tak jsem se konecne vyspala .-). sice parkrat byla julca vzhuru,ale vzdy jsem ji ze spani dala prso a klidne spala dal. tak ani nevim kolikrat to bylo 😀

pikusa
3. pro 2009

Say...to se mi taky stává 😀
a kolikrát se prober,malej spí u mě,já prso venku a ani nevím,jestli se najedl 😀

sayast
3. pro 2009

pik,ja si taky vzdycky rikam jak musim vypadat eroticky kdyz spim a prsa mi cuci ven 😅 😀 😀 😀
hlavne nevim co ja budu delat az nebudu kojit 😅
a to ze by se julca nenajedla se nebojim, to by se ozvala 😀. uz je pekne mazana a pomalu me k tomu ani nepotrebuje 😀. kdyz nemam podprsenku zaplou,tak si ten predni dil sama odenda a prisaje se. zavislak no 😀 😀 😀 😀 😀

holky,zitra jdeme na tu neurologii. zaciam z toho mit hrozny strach. takovy blby pocit,nevim jak to popsat ☹. mam strach aby mi treba nevynadala ze jsme tam meli byt davno, jestli jsem neco nezanedbala... taky vojtovka pry takhle s velkyma detma je strasne narocna. jsem z toho takova smutna ☹. ve spolecnem terminu kam chodim, tak se jim deti uz stavi a nase julca se neumi ani otocit 😢 😢 😢

sklenicka24
3. pro 2009

Say: neboj, jistě to bude vše ok, co by tam také hledali na tak krásné slečince. Hlavu vzhůru. 😀

Pik: tak jak??? už máte míry?? 🙂

sklenicka24
3. pro 2009

JInak dnešní noc nic moc. Pořád kníkal... vrněl... není ve své kůži... i dnes dopol... má brouček nějaké trápení.

sklenicka24
3. pro 2009

JO Say, my také nic neumíme. Jen se otočit na bříško,jen na jednu stranu a pak u toho šíleně řvát. Moje mudr mi řekla, že ho mám nechat, že to chce prý svůj čas 🙂 😉

pikusa
3. pro 2009

Say neboj...ted tam šla kamarádka s roční holčičkou...to bude dobré
A míry tady.......1016 gr.a 72cm....
takže nabral jen 20 gramů 😀

sklenicka24
3. pro 2009

Týýýýý joooooooo, no boží.. to jsem zvědavá, kolik budeme mít my, ale jedno je jisté, určitě vás trumfneme 😀 😀 😀

pikusa
3. pro 2009

Myslíš???my do 8 přibírali kilo a něco za měsíc...a pak se to zpomalillo 😀

sklenicka24
3. pro 2009

Pik: uvidíme, ale měl vlastně 9 kg v půl roce, tak si myslím,ž e víc jak 10 tam bude. 😀 😀 😀

sayast
3. pro 2009

pik,krasny miry 😉

sklenicka24
3. pro 2009

Say: v kolik tam zítra jdete???