Vítání občánků. Jak jste to tam přežily s prckem?

agatka77
11. kvě 2008

ahoj, napište prosím kdo jste je absolvovaly,jak jste to tam s prckem přežily.měli jste mimi v autosedačce,šátku,nebo na ruce a jak to probíhalo? díky 🙂 .Jdeme tento čtvrtek 🙂

agatka77
autor
17. kvě 2008

Ted momentalne nestiham myt lahvicky,cca 7x150ml comfortu.ale vzdy uz s revem

kacamar
17. kvě 2008

Baru 😀 😀 😀 no lepší než kdyby jíst nechtěl... aspoň to bude pořádnej kus chlapa a ne nějaká chcíplotina 😀

agatka77
autor
17. kvě 2008

To kazdopadne.vypada jako kdyz mu je pul roku.uvidime ve stredu u doktorky.a nechces kvuli tomu vitani obcanku radej zavolat na magistrat?(nebo kam?)

kacamar
17. kvě 2008

baru a kolik vážil když se narodil??
já nevim s tím voláním. Nechci vypadat jako nenažranec. Ale zase na druhou stránku, proč bysme o to měli přijít že??

agatka77
autor
17. kvě 2008

Vazil 3,60,meril 51cm.ted meri 65,hrozne vytahl a vahove neodpovida tabulce na plechovce ani omylem.jenze ja uz trosku tapu.driv vydrzel ty 3 hodky,ted proste nevim.myslim,ze nebudes sama,kdo bude volat,to neres

kacamar
17. kvě 2008

juuuuuuuu, ten vyrost. To Viki měla 52cm a teď má jen nějakých 58 ☹ ☹ Tak se bojim, aby z ní nebyl liliput 😀

pavlinka3
17. kvě 2008

kačí jen si tam zavolej....mamka když se tam byla ptát, tak ta úřednice říkala, že to má nastarosti nějaká agentura a že jim jenom dodá seznam pozvaných....no a kdybych na něm prý nebyla, tak si na mě vzala telefon a že mi kdyžtak zavolá - určo nebudeš vypadat jako nenažranec....však na to máš nárok, tak vo co de

kacamar
17. kvě 2008

pavlí, a nemůžeš mi sehnat číslo?? nebo kam přesně mám zavolat... Dík.

agatka77
autor
17. kvě 2008

Liliput rozhodne nebude,vzdyt je to holcicka!a urco tam zavolej

pavlinka3
17. kvě 2008

kačí je to na matriku na magistrátu (vchod z Lidického náměstí) číslo dveří 288 a 289 paní Jarošová (příjemná paní, s tou mamka mluvila) nebo paní Čáslavová (ta je přímo vedoucí matriky)