Vycházky z novorozencem. Na jak dlouho chodíte ven?

gilotek
2. únor 2008

Ahojky, na jak dlouho chodíte s prcka¨ma ven? Malému je skoro měsíc a chodím obden tak na 15 - 20 min. A po procházce mimčo vyndaváte s kočáru s korbičkou ve které leží nebo ve fusaku? Vždycky když ho vyndavám tak se začne probouzet a málokdy pak vydrží dospávat doma 😨

ina.b
2. únor 2008

Když se malá narodila, tak mi sestřička řekla, ať s ní chodim tak na 1 až 2 hodinky denně, pokud není velký mráz (max. - 5°C). Když se vrátíme domu a ještě spinká, tak ji nechám v korbičce, ale rozepnu pytel, sundám botičky, čepičku, rukavičky a nechám ji tam spinkat jen ve svetříku a kalhotech 😉

aponchie
2. únor 2008

chodili sme denne na zhruba 4hodiny dve rano dve odpoledne

bramburka
2. únor 2008

my teda chodili hned, bylo okolo 0 a šli jsme poprvé když jí byl týden na 20 minut, každý den jsme to protahovali, takže za týden klidne na hodinu -3 hodiny, když se začala vrtět, šli jsme dom. Ze začátku jsem jí svlíkala, ted uz jen čepičku, vyndám z fusaku do postýlky a rozepnu kombinezu...

gandy
2. únor 2008

My teda taky chodili od malička tak na hodinu až dvě hodiny. Jelikož dýl bez papání nevydržela. Teď už je to lepší a klíďo na dvě a půl hodiny.. Když přijdeme dom tak většinou je vzhůru. A když ne, tak musím dát kočárek do kočárkárny, takže jí tím zbudím 🙄 . Jak psala ina.b tak mimča můžou jít ven max. do -5 stupňů...

mem
2. únor 2008

ahoj, ja chodila prvni mesic tak na hodku denne, vic jsem nestihala a ze zacatku to stacilo i me fyzicce. Ted uz chodim tak na 2 hodky, ale porad nestiham 2x denne :(. Jinak kocarek musim nechat v prizemi, takze Emu opatrne prendam v komore do autosedacky, odnesu nahoru, opatrne dam na postel a jen rozepnu kombinezu, sudam jednoduche casti jako cepicku, rukavicky apod a necham dospat, coz je tak cca pul hodky, vic nevydrzi. Jo a taky chodim do -5 stupnu

aponchie
3. únor 2008

ja sem chodila pac sem se nudila sama a navic furt mela prdy takze v kocarku spala jak zabita navic sem nadherne zhubla timto chozenim mimcu to urcite nevadi kdyz nemrzne a nerve.jinak sem mela takokocar do vytahuzdrncat schody do patra pac vytah zastavuje v mezipatre 😠 a malou sem nechala v kocare dokud spala jen trochu odkryla nebo okno otevrela zalezi na obdobi jinak taky kdyz sem s ni pohla vzbudila se takze u nas nehejbat! 😀

petraluk
3. únor 2008

My chodili jako novorozený tak kolem půl hodinky a postupně natahovali. 😉 A když příjdem domu a malej ještě spinká, tak mu sundam čepičku a rukavičky, rozepnu pytel a spinkáme dál 🙂

simousek
4. únor 2008

Holky a kam chodíte když bydlíte na vesnici(malé) a pak je jen silnice do dalších vesnic?Po silnici? 😒 Protože po vesnici bysme to měli objetý za půl hodinky 🙂 Nestačí jen dokud nejde mimi nosit ho dát spinkat na terasu?Dík

zdenka26
4. únor 2008

Kdybych bydlela na vesnici tak je na terase nebo na zahradě,když se mi nechce s malým ven dávám ho na balkon(mám tam starý kočár),hlavně že je venku 😉

simousek
4. únor 2008

já jen jestli jsou ty procházky přes týden nutností..taky s i myslím že pokud je venku naterase nebo ho někam vezu, dýchá stejný vzduch.

vendy01
5. únor 2008

Ahoj, tak my jsme ze začátku chodili tak na hodinku denně, byli docela mrazy a teď chodíme 2x denně tak na 1,5h. Záleží na počasí. Malej mně totiž doma jen tak neusne, jen když vytuhne v kočárku po procházce. Pak ho dám buď ven na terasu nabo do chodby a otevřu tam okno. Kdybych ho totiž začala nějak moc svlíkat, tak se hned vzbudí.. 🙂

sarkasa
5. únor 2008

klidně může být na terase, já malýho taky vystrčím ven - teda pokud je hnusně a nedá se nikam jít. jinak chodím tak hoďku a půl

terkajesterka
10. únor 2008

my jsme začali chodit hned po příchodu z porodnice, ze začátku na 15-20 min, od třetího dne na hodinu a teď po šestinedělí jsem s ním klíďo venku i 3 hodiny v kuse.