• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začátky lezení miminka. Kdy vám začalo lozit?

24. prosince 2007 
To je dobrý nápad!!! :slight_smile: Díky moc! Asi se hnedka vrhnu na výrobu :slight_smile: On je Matějíček z toho dost nešťastný, když mu to klouže :frowning2:
19. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, nase mala (prs sedm mesicu) neleze, moc se ji nelibi na brisku..dr. rikala, ze je v poradku, ze u kazdeho mimina je to jine, ze se nemam plasit...pry mimina "opozdenejsi" ve fyzickem vyvoji zato rychleji mluvi :slight_smile:))
19. pro 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se zacali po celem byte plazit v sedmi mesicich dodnes se stale plazime a perujeme ma kolenou.Sama si jeste nesedne a neumi se moc ani otocit z briska na zada :confused: Mudra mi to oduvodnila tim ze kdyz se ji libi na brisku tak nema potrebu se otacet na zada :wink: Proste na tom brise je skoro cely den :sweat_smile:
Alcatko:Napsala jsi to dobre nema cenu nejak moc deti srovnavat,kazde je original a bude to delat jak mu to vyhovuje :wink:
Malysi:Tak o takovych navlecich jsem jeste neslysela :confused:
19. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca, u vas je to presne naopak..mala z briska na zada ano, ale naopak ani tuk...
19. pro 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hellena:To je zajimave jak kazde dite je jine.Oni se to nekdy nauci :wink:
19. pro 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Nic si z toho nedělej. Náš Filipek se začal plazit v půl roce, ale takovým stylem, že za sebou tahal nohy, vůbec je nepoužíval. Když mu bylo 9 měsícu tak neuměl vůbec nic, ani sedět ani lézt. Doktorka nás už chtěla poslat k neurologovi, ale ja jsem tam nešla a udělala jsem dobře. Malý se pak během 10 dnů naučil sam sedět, lézt a dokonce se začal taky stavět na nohy a chodil kolem nábytku. Fakt se naučil všechno během 10 dnů. Na dítě se opravdu nemá spěchat, každé je individuální. :sunglasses:
20. pro 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsme včera byly u naší dět. Mudry na kontrole v 8. měsících a já jí říkala o tom,že barčí nechce lézt ,plazit,sedět takže prej za měsíc uvidíme,říkala přesně to co vy každě dítě je jiné a naše barčí je fakt dost dlouhá a prej to tělo chudinka ještě nemůže unýst.Nojo má být po kom. :slight_smile:
Ale musím jí pochválit snaží se a moc. :dizzy_face:
21. pro 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před nedávnem jsem tu psala, že našemu Ádovi bude 9 měsíců a neleze nic a během 3 dnů si sednul, začal lézt a teď se staví i na nožičky a to ve mě hlodalo, že není něco v pořádku. Vše je ok akorát je línější a opatrnej.
21. pro 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky naše Denis se taky ještě nepalzí,nesedí,jen válí sudy,ale snaží se taky moc a když jí to nejde ,tak se chudika strašně rozčiluje,takže jsem taky zvědavá,kdy se bude aspoň plazit.je na ní vidět,že by chtěla,ale sakliš pořád to nejde :grinning: :wink:
21. pro 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim prvni lez!!! Konecne leze! A jeste k tomu si vcera poprve sama sedla...ma tezkou dupu, ale podarilo se to...muj nejhezci darek k vanocum 2007...

neni kam spechat! Sama si rekne kdy a jak...
24. pro 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek