Co koupit 14leté holce k Vánocům?

verie
11. pro 2017

Zdravim ,holky poradte co koupit 14 lete svagrove k vanocum ☹ nelici se ( jak nektere dnesni holky) , postavu ma buclatou ,vubec nevim co takovym holkam se kupuje.

krystalka
11. pro 2017

@verie - tak to asi záleží, co ji baví, nebo co má ráda....knížky, hudbu, nebo jestli třeba ráda něco tvoří, nebo naopak využije něco na sport...oblečení a šminky si asi každý raději vybírá spíš sám....poptala bych se v rodině, někoho, kdo ji lépe zná, aby dal tip 🙂

mievsa
11. pro 2017

Mám 14 letou. Potěší ji oblečení, diář, bezdrátové sluchátka, knížka o oblíbené skupině, přenosný repráček, šála nebo tunel a naší zrovna klidně plyšák nebo teplá deka😀

tifanyt
11. pro 2017

@verie
A za kolik peněz si představujete?

maagda
11. pro 2017

@verie A co tak koupit dárkovou kartu v určitém obchodě, kde dobijete určitou částku a ona si pak může koupit oblečení nebo spodní prádlo.

luckylee
11. pro 2017

Taky bych to videla na darkovou kartu.Zalezi na kolik penez to vidis ale kdyz si bude moct neco koupit sama,bude to nejlepsi.

annasmyckova
11. pro 2017

naše 14 letá chce chlupatý polštářek a powerbanku. Ještě dostane taštičku na hygienické potřeby a nějaké oblečení -potřebuje ponožky a mikinu, babičky dávají kosmetiku a blbiny na vyrábění. Ještě dostane spolu se sestrami do pokojíčka zrcadlo

verie
autor
11. pro 2017

@mievsa díky ta sala neni spatny napad 🙂 knizku dostala za vysvedceni v cervnu ,tak to nechcu opakovat. ta darkova karta neni spatna diky 🙂

verie
autor
11. pro 2017

jinak chodi ke konim ..ale na drahe darky ma zase rodice ,mame sami 6 mesicni miminko takze spis neco do 500 kc

janawaes
11. pro 2017

@verie Taky jsem pro darkovou kartu do oblibeneho obchodu a taky treba flashku, dneska jsou pekne ozdobne, treba s oblibenou postavickou. Teda pokud by ji vyuzila. Nebo neco k tem konim? Nejake vybaveni a tak.

lvicek2000
11. pro 2017

mám 14letou neteř-k svátku jsem jí ted kupovala tunel -šálu a takové heboučké papučkoponožky na doma a byla nadšená a k Vánocům dostane dárkovou kartu do obchodního centra a vybere si sama.

olga_
11. pro 2017

Dávala jsem teda 12leté neteři holčičí odpoledne v nákupním centru. Vybrala si pár kousků oblečení, stříbrný řetízek s přívěskem. Část jsem jí zaplatila já, část si platila z peněz, které dostala při této příležitosti k útratě od svých rodičů a od babiček. Nakonec jsme si zašly na pokec "na kafe" a bylo to boží. Záleží, jaký máte spolu vztah. Myslím, že by 14letou potěšil i poukaz do kina na film podle jejího výběru, na který by mohla jít třeba s kámoškou, nebo byste mohly spolu.

bayt
11. pro 2017

@verie Já bych se zeptala rodičů, co by bylo to pravé. A taky si říkám, že by ji třeba potěšila i "jen" ta pětistovka v přáníčku :D

babanci
12. pro 2017

Knihu. Nebo thajskou olejovou masáž nebo heboučké fusky. Vstupenku do Jump parku. To jsou tipy, co mi dala moje trochu mladší vnučka.🙂

verie
autor
12. pro 2017

@bayt to prave nechci penize ji davat, a ma jen mamku a ta me rekne penize,jenze ty penize strci mamce.

verie
autor
12. pro 2017

Ten jump park je super napad a kino to je super diky !!