Čo s deťmi, keď neposlúchajú?

kika123321123321
4. pro 2012

Ahoj, Ja mám dvojčatá kluka a holku ale ted je im 13 a v posledném čase se nustále hádejí, kdiš nina žíka tak tak samo žíka opak, a my žijeme v byytovke, to je nejhorší že každej sen si zavolají domú kámoše a robí blbosti, napr.: vyhadzují vajíčka z okna na okolo idúcich, a kdyš bydlíme na posledném patže, tak tí lidé ani neuví komu se mají stežovat, a pokrykují na ulicu ruzne blbosti napr.: máš heské kozy,... to na okoloidúcich a to všechno a vc delají vždy kdyš nejsem doma, a ulívají se zo školy,.....................nevím si dať z nima rady, proto jsem prišla tady či nebudetemi nekdo viedet pomoci. Už sem z nich zoufalá. 😔 😢 😒 ☹ a každej den se na ne susedi stežují.

kkristal
5. pro 2012

Moje zatím poslouchají. Mám 13 letou holku a 11 letého kluka. Když se mi něco nelíbí stačí promluva a je zase všechno jak má být. Hlavně u nás funguje- jak ty se mnou, já s tebou.... A můžete mi věřit, že to je peklo a já neustoupím!
Tohle pochopili rychle a není zatím problém.

kika123321123321
autor
8. pro 2012

dekuji, zkusím to 🙂
@kkristal

lucisa
19. pro 2012

@kika123321123321 no nevím, hrozně ráda bych uvěřila, že jsi skutečná a máš skutečný problém, ale bohužel.... Spíš se ona puberťačka tahle baví, co? 😕