Moje dcera a její láska

modrapa
8. lis 2016

Mojí dceři je 13. nevypadá na moc velkou pubertačku, ale o to se nejedná. je od 1. třídy zamilovaná do jednoho kluka (je v 7. třídě) Je do něj zamilovaná až po hlavu. Navíc jí v tom ,,brání,, jedna taková holka, která má mamku učitelku (všichni známe učitelského spratka). moje dcera je vždy smutná, když vidí jak si její idol a ta holka povídají a smějí se spolu. Já toho kluka znám, a pravda je, že je hodnej, milej a hezkej. nevím co jí mám poradit. předem děkuji

zarecna
8. lis 2016

Preboha nic ...ved to je typicka taka detska laska, to skonci, ekd pojdu na SS...tu nie je co riesit, ani nic. Och mat tak tieto problemy.

modrapa
autor
8. lis 2016

@zarecna nevim jestli to přestane, protože naše rodiny jsou sousedi bydlíme v jedný ulici . on se sem přestěhoval, když byli ve 3. třídě.

nininka23
8. lis 2016

@modrapa no pokud se smeje a baví s jinou, tak mu evidentně společnost druhé slečny nevadí....Mimochodem, já jsem taky "učitelský spratek" a až doteď jsem žila v tom, že jsem byla stejná jako děti rodičů jiných profesí 😉

zarecna
8. lis 2016

@modrapa Ma 13 ver m, to prejde, ani neviem, kde je chalan, co sa mi tri roky pacil v 13. Vobec to neries, nie je co.

vrabcak0007
8. lis 2016

upřímně netuším, jaká je pro nás podtstaná v téhle věci informace o jakémkoliv spratkovi...ten "spratek" přeci nemůže za to, že tvoje dcera je nesmělá a stydlivá...takže jí buď můžeš poradit, a´t se kousne a "zabojuje" - nemusí mu hned vyznávat lásku,ale být víc v jeho přítomnosti, třeba jak kamarádka na nějakém kroužku nebo ve skupině a taky se občas "nějaků projevit, aby si jí víc všímal a mohlo se pak kamarádství změnit v něco jiného..takové to sedávej panenko v koutě jí asi bude k ničemu...a pakliže to nesvede, tak ať na něj zapomene...ale to jí asi dojde časem...

modrapa
autor
8. lis 2016

@nininka23 jasně to chápu. každý je jiný. nemyslela jsem, že všichni, kdo mají rodiče učitele, tak jsou učitelští spratci. ona je opravdu spratekv šichni učitelé ji zkoro vždy vyhoví. třeba nechce jít na zkoušení, tak nejde-

vrabcak0007
8. lis 2016

@zarecna a to já zase vím, co dělá a jak se má moje láska ze ZŠ 😉 a ostatní lásky taky... 😀

modrapa
autor
8. lis 2016

@vrabcak0007 to už jsem jí říkal. ta holka není ale sama je to taková partička drsnejch holek který jsou ty hlavní ze třídy a co řeknou to platí. upřímně já se nedivím, že je nesmělá

luciina
8. lis 2016

@modrapa je hezký, že se spolu o tom bavíte. Přeci jen je to takový "telecím věk a holky neví co si se svými city podít. Možná to nemá nyní budoucnost, ale třeba až se potkají později. 😉 Asi bych se jí snažila opatrně říct, že mu jsou teď přednější kamarádi, holky z jeho blízkého okolí/třídy. Že na velkou lásku má čas a ať není smutná. A že jsi ráda, že Ti to řekla a kdyby ji to dál trápilo ať určitě zase přijde. Snad to přejde až odejde na SŠ.

vrabcak0007
8. lis 2016

@modrapa no tak by měla tvoje dcera vyniknout v něčem, v čem si jí ten kluk všimne...nemusí bejt hned nutně nejdrsnější ze třídy, ale nějak vyčnívat by měla nebo být prostě akčnější, jinak bude mít smůlu...zabojovat se musí i o prince, vždycky se najde nějaká čarodějnice, která by ho ráda dostala 😀 pusť dcerce Pomádu s Travoltou.. 😉 a má aspoň nějakou kámošku k ruce?? ve dvou se to lépe táhne a mohly by se podporovat 🙂

modrapa
autor
8. lis 2016

děkuju moc za rady 😀
dám vědět jak to dopadlo

modrapa
autor
9. lis 2016

dcerka se mi dneska svěřila, že pomohla svému idolovi s matematikou. a on jí potom nabídl, aby byli spolu ve skupině. nabídl to i její kamarádce. dcerka říkala, že když tam nebyla ta ,,čarodějnice,, tak byl jak vyměněný . a pak si domluvili, že ho bude doučovat matematiku každý pondělí 😀