Puberťáci

ewule24
7. lis 2009

Ahoj holky,máteli doma díte které se dostává do puberty nebo už je v pubertě pište sem!!

lenkavano
7. lis 2009

ahoj ewule mám doma 16letého puboše a 9letou předpubošku. 😝

ewule24
autor
7. lis 2009

lenkavano,já mám taky doma 16-letého puberťáka a 12 leteho puberťáka.......jak to zvládáš??

lenkavano
8. lis 2009

ahoj ewi 😉 no zatím to zv 😉 ládám celkem dob 😉 ře,ikdyž občas nějakej výkyv nastane,ale celkem si rozumíme,žádné práskání dveří u nás není,Bob je celkem rozumný.ale trochu mě ničí jeho ustavičné hlášky a hlavně věta ,kterou řekne asi stokrát za den"to je neuvěřitelný" 😝 myslím,že horší pubertu bude mít Klára,protože ta co už ted občas předvede,tak to mi zůstává rozum stát. 😒
a jak to vypadá u vás?co kluci?

ewule24
autor
8. lis 2009

tak zatím to vzládáme,kluci jsou v pohodě,ale ten starší to je dílo jeho partičce se nevyhnu,bitka občas nastane ale vyřeší se to,ale na nervy mi leze ta jeho partička,to každej den vypadne ven hned co příjde ze školy a vrací se večer a vůbec se neučí.U toho mladšího to je v ppohodě to zvládám ten nevyvádí nic hrozného jak ten starší,ten mladší je většinou doma nebo u jeho sestřenky tak to zvládáme zatím v pohodě ale u toho staršího to je katastrofa!

lenkavano
9. lis 2009

No nás partička minula,doufám,že to tak i zůstane.má jednoho suprkámoše na život a na smrt.a na které škole ho máš?já chtěla aby dojížděl domů,abych ho měla pod kontrolou.internátům nevěřím. 😉

ewule24
autor
9. lis 2009

Tak to máš dobré já ho mám ještě v 9-ce je v září,školu zatím vybranou nemá tak uvidíme no...

lenkavano
9. lis 2009

tak to jo.oni to nechávají na poslední chvíli,my měli tři školy vybrané,ale někteří jeho spolužáci ještě před odesláním přihlášek vůbec nevěděli kam půjdou.zaráželo to i učitele.byl to docela záhul,pořád jsme probírali co by bylo lepší a pak zase to čekání na to jestli ho přijmou nebo ne a nakonec jestli to bylo dobré rozhodnutí.zatím to vypadá,že jo.ale kdo ví co bude dál.

ewule24
autor
9. lis 2009

jono.uvidím my se o tom doma moc nebyvíme ale když jsem se ho ptala tak mi řekl že neví.a nehádají se vaše děti??

j.a.n.u.s.
9. lis 2009

Holky, sorry, ze vam tu lezu-ale smekam pred vama...a tak nejak potichu doufam, ze my tu pubertu preletime tak nejak v rychlosti a s klidem.

Takze jestli nevadi, budu chodit k vam na cumendu a koukat jak to zvladate... 🙂

Si rikam, jak vypadala puberta u me-tak mam docela obavy, ze kdyby to bylo u maly jen z poloviny-tak mam zahul! Chudak moje mama...

Co vy? Vzpominate si na vasi pubertu?

ewule24
autor
9. lis 2009

Nene nevadí.....Jani a ty máš děti v jakem věku¨'??

kubaka
9. lis 2009

jéé téma pro mě - náš chlap byl rok jako mimo, lezl mi na nervy, takový pasivně agresivní, všechno odmítal, nekomunikoval, načuřele seděl a mlčel.. ALe má velmi křehkou náturu, takže žádné scény se nekonají. Te´d přešel na šestiletý gympl a během třech měsíců nějak vykvetl - nebo že by ta puberta došla do jiné fáze? Mluví, směje se... Dokonce koupil malému bráchovi dárek za celé své naspořené kapesné. 😅 Byla jsem úplně v šoku. Nejdřív všechno pro sebe a teď "hnulo se ve mě svědomí" S maličkým si teda vyhrajou ohromně.
Má ta puberta nějaké fáze, nebo stupně? Fyzicky už je úplně chlap se vším všudy 😝 😀 , zmutoval -hlas teda, partičky nemá, drží se doma, je to dítě domácí, nějaké slušné kámoše má a navštěvují se. Holky nedokáže ani oslovit, takže tady nic. 🙂
Co mám ještě tak čekat?

ewule24
autor
9. lis 2009

Tak vypadá že můj syn jako jedinej má partičku......no ale co s ním nadělám,kdybych mu zakazala se s nima stýkat,a on by mě do konce svyho života nenaviděl a stejně by mě neposlechl si myslím.Teď se nás ptal jestli by mohl jít v pátek na diskotéku,zakázali jsme mu to skrz známky tak uvidím jak to dopadne.

lenkavano
10. lis 2009

ewule já raději nic nezakazuju,spíš se snažím být jako kamarádka,ale s hranicema,za které nejdu.já nevím on bob není ani vzpurnej takže neřešíme vyloženě konflikty,ani nikde moc nelítá a když plánuje být dýl venku tak se přijde ještě zeptat.tam mě spíš vytáčí jen ty hlášky ale jinak to jde.na diskotéku jede v sobotu taky ale já ho musím málem nutit,jezdí málo.já byla na zábavě každý víkend.taky se mi se vším svěřuje,máme přísného tatku tak tam to trochu vázne a tak se vším chodí za mnou.
ewi pokud nejsou v partičce drogy nebo něco nekalého tak bych mu ji nezakazovala. 😉

ewule24
autor
10. lis 2009

lenkavano,my jsme se dohodli že mu to zakážeme protože každej pátek chodí na diskotéku s tou jeho partou někdy se ožerou a pak on není k zastavní,v jeho partě dorgy nejsou,ale přece jen nemuže byt s nimi denodeně od rána až do večera,uvidíme ten pátek.A co on a holky??

lenkavano
11. lis 2009

ewi tak to je jasný tak často bych to taky nestrpěla.náš si dá na dýze tak 4pivka nebo nějaké míchanice,ale domů chodí střízlivej.jinak co se týče holek tak si píše s hodněma přes pc a měl nějakou Fialku,ale zrovna včera mi říkal,že se rozešli.tak nevím.ale takových lásek ještě bude vid? 😉 😝 a tvůj má nějakou holčinu? 😎

ewule24
autor
11. lis 2009

Jono....ten náš hošánek měl holčinu ze Slovenska,jnže nedavno se rozešli nemělo to cenu.Lásku přes internet už taky zažil ale trvalo jim to jen 2 dny 😀 ....já nejsem příznivcem těch internetových vztahů,nemá to cenu.Ale jeho bratranek mi říkal že kouká po nějaky sedmačce tak uvidím no 😀

lenkavano
11. lis 2009

no on si přes pc píše jen tak jako s kámoškama.těch má docela dost.ale lásku ne.včera mě ale vytočil,byla jsem tady na koníku a on něco chtěl a já mu říkám vydrž dopíšu a jdu a on ,že kvůli konovi na ně,děti,nemám čas.tak jsem mu řekla,že on se s kamarádama ve škole a mimo ní určitě pobavil.no chvíli byl bod mrazu.ale přišel první. 😝

ewule24
autor
11. lis 2009

🙂 ......on na pc moc nebývá jen když má něco somluvenyho nebo musí udělat ukol,většinou je venku tak mám od něj aspoň chvíli klid,hlavně od těch jeho pitomejch hlášek....když slyším od jeho spolužaku co dělá ve škole tak je mi zle,ale přece i my jsme byli takový 😝

lenkavano
11. lis 2009

no to byli,ale mě příjde,že oni jsou ted hodně napřed,jako Bob je celkem v poho,ale víc se bojím puberty uKláry,už ted mi odmlouvá,věčně má hubuu nafučenou no hrůza.je úplně jiná než byl v jejím věku Bob.už ted z ní mám někdy v kýblu.a co ten tvůj provádí ve školičce? 😀 😀 Bob třeba v 8.třídě snědl před tabulí na protest učiteli kouli zmuchlaného papíru.nechtěla jsem tomu věřit,ale fakt to udělal. 😝 😝

ewule24
autor
11. lis 2009

😀 😀 Ten náš Péťa toje dílo o přestávce šli žeprej na chodbu jedn si s toupl a Peťa se kolem něj začal točit 😀 Uviděli to učitelé co měli dozor tak tam snimi probirali že si to mají nechat na venek 😀 nosíjou se na zdech,provokují učitelé 😀 to je hrozny pak jenom vydím poznámky typu:Váš syn byl drzý na mě a neuposlechl mé pokyny!takový poznámky dostáva 3x do tydne

lenkavano
11. lis 2009

tak to ještě jde,to jsou takový vylomeniny.koukám,že učitelé u vás máte stejné jako tady.Bob jednou dostal mimo jiných nepodstatných takyže má bordel v lavici a manža už se naštval a odepsal ji ,že neuklízí ani doma.chápu poznámky vyloženě o drzosti nebo zlobení ,ale co někdy nosil 😒 a to nejsem z těch co by se za každou cenu stáli za svým dítětem.

ewule24
autor
12. lis 2009

jono.....to Peťa dostal poznamku že ležel na lavici ne vyloženě na lavici a poližil si hlavu na lavaci....já to nechápu ,příde mi že učitelé se nudí a vyhledávájí jen chyby aby mohli dát poznámku...

lenkavano
12. lis 2009

tak to je fakt síla.nejhorší je že jak měli 5poznámek za pololetí tak už měli důtku.tak to nastřádal celkem rychle.s takovjma pitomostma.

ewule24
autor
12. lis 2009

Jono to se nastřádá rychle,já takový ty pitomosti celkem přehlídnu,stejně s tím nic neudělám,ale zatím válčí celkem dobře.

lenkavano
12. lis 2009

ted na střední je to bez problémů.oni už tam ti učitelé jsou takoví jiní jednají s nimi jako s dospělými ale tak tam mají pár vyvrhelů.navíc je to dost přísná škola,leccos se tam prostě netoleruje.

ewule24
autor
13. lis 2009

uvidíme jak to pude u nas

lenkavano
14. lis 2009

ahoj ewule tak nevím nevím jestli pojede dnes Bob na disco Kuba mu totiž při blbnutí rozsekl autem rty tak to má pěkně napuchlé.a není s ním řeč.
co vy pustili jste nakonec Pétu nebo ne?

ewule24
autor
14. lis 2009

Wow,chudák tak to není dobrý.......Peťa byl včera už v 5 hodin překvapivě doma kdoví co se stalo na diskotéku sme mu jit zakazali a respekotval to byl celej večer na PC....tak nevím co se s ním děje je teď takovej milej a hodnej 😉

peroli
14. lis 2009

já mám doma 12-letou a občas je to teda už na ťafku 🙄 😀 😀 ale zatím to ještě jde... jen je v poslední době čím dál tím víc taková urážlivější 🙄 🙄 a bordelářka jak svi**a.. ale to občas řeším tak, že když už je to teda fakt na hraně, tak ji vysadím dveře 😝 😀

lenkavano
14. lis 2009

ahoj holky 😉
ewi no tak vidíš máte určitě taky vztah v pohodě jinak by trucoval 😉 Bob nakonec jede klapačka mu splaskla.ted se chystá do vany.
peroli tak to jsem se nasmála těm vysazeným dveřím.Klára taky nechce uklízet,strašně zlenivěla.pořád poslouchám "tyjooooo"nebo" no to je doooobrýýýý"myslím že ta bude mít horší pubertu než Bob.urážlivá je taky a občas se pokusí mi i něco nakecat.