Puberťáci

ewule24
7. lis 2009

Ahoj holky,máteli doma díte které se dostává do puberty nebo už je v pubertě pište sem!!

peroli
14. lis 2009

Lenko.. ale věříš že to fakt zabralo? 😀 To co "uklízela" tejden 🙄 najednou měla během asi hoďky dvou na svým místě 😉
ty dveře jsem ji vysadila i proto, že si myslím, že i soukromí je něco, co si musí zasloužit, a taky jsem jí to řekla 😉
ale jsem teda žabař... kamoška mi jednou říkala, že její známá řešila u syna neuklízení nádobí tak, že mu to prostě začala servírovat na noviny 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 a prý to taky myslím pomohlo 😉 😀
akorát by mě zajímalo, jak to dělala s polívkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
14. lis 2009

no tak to by mě taky zajímalo 😀 třeba do igelitu 😕 😕 😀 😀
věřím že dveře zabraly na soukromí oni si ted strašně zakládají.naše dddddddítka mají na dveřích i pravidla vstupu 😉 😝

lenkavano
14. lis 2009

koukala jsem na tvá albíčka,máš krásné děti Linda bude klukům motat hlavy.už má tatka pořízenou vzduchovku?
tady už se mísí vůně z koupele a pi.ifuky to je zase příprava. 😝 😝 jeětě nagelovat vlasy....

peroli
14. lis 2009

óóóóóó děkuji 😵 😵 😀
ona Linda když chce, tak nesobecky musím uznat že dovede vypadat moc hezky, jenom se občas zapomene učesat 😝 (přitom když se učeše tak má tak nádherný vlasy že jí to až závidím 😅 ) nebo svoji oblíbenou mikinu je schopna nosit třeba i několik dní 🙄 atd... takže buď i ráda, za ten "smrádek" z koupelny, za ten gel atak.. jak vidíš tak já zase řeším opačnej problém.. ne, že by byla vyloženě šmudla, to fakt ne, ale občas to opravdu má na háku 😖 🙄

jinak - v nějaké diskuzi jsem tě už zaregistrovala a já jsem zase strašně zakoukaná do tvé malé berušky 😵 😵 😵 ta je tak kouzelná 😵 😵 😵 a i Klárka je kočka 😉 počkej až povyroste, taky to s ní asi nebudeš mít lehký 😅 😉 😉

ewule24
autor
14. lis 2009

tak to taky řeším ale u toho staršího 😀

peroli
14. lis 2009

Evi odkaď z B jsi?

ewule24
autor
14. lis 2009

ze Znojma ty?

lenkavano
14. lis 2009

no jo Lenča je jak andílek ,ale s ďáblíčkem v těle 😀 😀 😀 😀 ale že je kouzelná nám říká každý 😉

peroli
14. lis 2009

ahááá, tak já přímo z Brna... 😅 😉 v pasovce máš Brno tak jsem myslela že seš taky "naše" 😀 😀

peroli
14. lis 2009

Leni, to ty kudrlinky... ty kudrlinky 😵 😵 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

ewule24
autor
14. lis 2009

=).........peroli:jak zvádáš miminko a puberťačku? 🙂

peroli
14. lis 2009

Ewi, naprosto v pohodě... Linda je až na ty svoje občasný pubošký záchvaty 😝 celkem pohodářka 😉
vždycky jsem si přála mít děti tak 3-4 roky od sebe... no, osud tomu chtěl jinak a je mezi nimi 11,5... ale musím říct, že to má i spoustu výhod.. normálně si z Lindy chůvu nedělám, protože to nedělá dobrotu když starší sourozenec MUSÍ hlídat mladší, ale když opravdu nutně potřebuju, tak chvilku pohlídá, zaskočí... navíc, ji to baví, takže kolikrát si Fifíška sama veme k sobě do pokoje a hraje si s ním 😉 😵
když už to u mě dopadlo tak jak to dopadlo, tak moje největší obavy byly hlavně z toho, jestli si s takovým věkovým rozdílem budou rozumět... ☹ ale myslím, že to hodně záleží na rodičích... moje nej kamoška má bráchu o 10-12 let mladšího a mají naprosto fantastickej vztah... a Linda s Fifíškem jsou zatím na dobré cestě (hlavně Linda se na bráškiu strašně těšila, takže i to pomohlo)
plánujem ještě i třetí takže to ještě možná poznám i z té druhé stránky 😅 😵 😵 😀 😀 😀 😉

ewule24
autor
14. lis 2009

Tak to máš dobrý,,,třetí bych si už netroufla kluci jsou od sebe 4 roky a sou jako kamoši,vubec se neberou jako bracha s brachou pořád se jen háadají bijou,navzájem se provokují,a třetí pubertu bych nezvládla stačí mi Peťa pak a ještě to pomalu přichází s Míšou tak nevím no......a mít děti 16 let rozdíl to teda ne 😅

lenkavano
14. lis 2009

ewi já mám 2děti 16let od sebe a není to špatný 😉

ewule24
autor
14. lis 2009

Leni,tak to seš dobrá,,,,já bych to nezvládla16 let od sebe bych nedala 😅 i když od těch odrostlích pubošů bych měla klid,ale asi už nestačijou mi ti dva moji puboši.....s těma su spokojená sice někdy se něco stane ale vše zvladame až na to že se kluci hadaji ☹ 😉

peroli
14. lis 2009

Ewi, kdyby to ale náhodou přišlo, tak se vsaď že zvládla 😉

ewule24
autor
14. lis 2009

Bych musela zvládnout,ale já už nechcu stačijou mi fakt ti dvda hoši moji 😉

lenkavano
14. lis 2009

ewi určitě bys to zvládla.ale mi to kdyžtak zachráníme za tebe 😉 😀 😀 😀

peroli
14. lis 2009

Leni, tak to ty už máš splněno několikrát... 😀 😀 😀 jakej je teď průměr..? 1,2 nebo 1,6..? no jak říkám, několikrát 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ewule24
autor
14. lis 2009

😀 😀 😀 😀 😀

ewule24
autor
14. lis 2009

A co ta vaša a kluci?? 😉

lenkavano
14. lis 2009

ewi no o těch dvou prvních už jsem psala a ti dva mladší no to ještě nevím co z nich poroste za osobnosti 😀 😀 Kuba je trochu svéhlavička ale taky mazel no Lenča no uvidíme 😝
peroli já ten průměr raději počítat nebudu 😀 😀 😀

ewule24
autor
18. lis 2009

😀 😀 🙂 tak to máš dobry....takže máš 4 děti??

lenkavano
18. lis 2009

ahoj ewi jo čtyři a zrovna ted mě pěkně zlobí.a co Péta v poho?

ewule24
autor
19. lis 2009

Péťa v poho,,,je teďkaa klidnej 😀 už z baraku do školy vychazí o pů osmý 😀 .Co Bob??

lenkavano
19. lis 2009

jo taky docela v poho.tuhle mi řek"mami čum"když mi něco ukazoval,ale jinak v poho 😝 😝 😝

ewule24
autor
23. lis 2009

🙂 takový fráze slyším doma často....

rkk
29. lis 2009

Ahoj holky řešim uplně stejne problemy puberta to je věc 😨 Mam 9ti letou holku a přijde mi to hrozně brzo na pubertu.Jenže je to s ni hrozny odmlouva je drza a uražliva už nevim co s ni.Je ve znameni Lva takže kralovna jak ma byt 😠 lankovano jak jsi psala že ti odpovida tyjoooooo a to je dobryyyyyy tak mi tam mame ještě častou odpověd ježišiiiiiiiii 🙄 Fakt hruza

lenkavano
29. lis 2009

vítej rkk 😉 no dneska se mladá zase předvedla,kvůli tomu že musela uklízet pokoj tak se mě zeptala co bude dneska zase hnusného k obědu.pak se mi sice omluvila ,ale já z toho byla úplně v šoku.potom měla boule za ušima.ale mě to zkazilo náladu na celý den.jako nevím jaká bude ve 14 no mě to taky příjde,že začíná dost brzy.navíc se docela pohoršila ve škole.

rkk
1. pro 2009

ahojda no školu take řešime je hrozně nesoustředěna a všechno honem honem jen aby už byla nějaka zabava 😠 .Hrozny jak se ty děti dneska nuděj člověk aby jim vymyšlel zabavu.Mluvi semnou jak s nějakou kamaradkou už mě važně štve.A to uklizeni pokoje to je taky věc 😠 .Bordelařka je hrozna a když ma uklizet tak slyšim milion prupovidek.Co s nima budeme dělat? 😕