Puberťáci

ewule24
7. lis 2009

Ahoj holky,máteli doma díte které se dostává do puberty nebo už je v pubertě pište sem!!

ewule24
autor
1. pro 2009

Ahoj holky,,,rkk já to řeším,že buď má mladej zaracha nebo zakaz PC to je pro naše kluky největší trest,když to neuklidí ani druhý den tak jim všechno vychažu doprostředka a začnou uklízet 😠

lenkavano
23. pro 2009

holky tak jak je s těma pubošema?
přišla jsem vám popřát krásné vánoce a štastný nový rok at neskončíme v blázinci 😝 😀 😉 🙂

lenkavano
6. led 2010

ahoj holky co je s vámi?puboši vás neprudí? 🙂

ewule24
autor
12. led 2010

Ahoj Vám taky všem,,kluci sou zatím v pohodě 😀 a co ti vaši?

lenkavano
13. led 2010

ahoj ewi tak my přestupujeme od září na jinou školu. 😝 😉

ewule24
autor
13. led 2010

Jakto? 😲

lenkavano
13. led 2010

je to tam hodně těžké a nebaví ho to.bylo to spíš naše přání než jeho.jde na číšníka kuchaře.

ewule24
autor
13. led 2010

Aha,,no to my zatím sme školu neřešili Peťa je většinou v čudu,, 😎

lenkavano
14. led 2010

ewi jak v čudu,lítá s partou? 😉

ewule24
autor
15. led 2010

Jo,nebo aspoň mi to říká,,myslím že má nějake novej obejv 😉

delikates
27. led 2010

ahojky!
Dcera má teprve 10 ale puberta už jí pomalu začíná je pěkně drzá a to její mamí prosím tě ty tomu nerozumíš-hádáme se kvůli oblečení apod.A uklízení to jí fakt baví jen někdy.Nebo jak se někdy poštuchuje s mladším bráchou-má dva roky to je fakt hrůza 😠 dřív jsem na ně hodně řvala ale ted raději napočítám do desíti a nebo je ignoruju.

lenkavano
28. led 2010

ahoj holky 😉
delikates mám devítiletou dcerku,ale ted v květnu ji bude deset,tak to se mám koukám se na co těšit 😝 😀 Klára zatím jen odmlouvá a věčně se nafukuje,ale ještě to jde.jinak s bráchou se taky pořád poštuchují a je to kolikrát o nervy.ale ten už je teda větší ne ten váš 😉
ewi a co u vás nového?

ewule24
autor
28. led 2010

No,nového nic,,kluci sou zatím v pohodě,,takže žadnej problém s nima nemám,vysvědčení bylo u obou v pohodě tak su spokojená 😀

jaku
29. led 2010

Ahoj holky, tak se taky přidávám.
Mám 10-ti letou puber'tandu a 2-letého kluka. Zdravím Delikates 😉, koukám, že jsme na tom obdobně 🙂.
Teda někdy mi připadá, že ta puberta je naprosto šílená a každý říká "a bude hůř". No zatím nevím, ale to odsekávání a střídání nálad je někdy dost náročný - napřed se nafoukne, pak se hned směje, jednou si připadá děsně dospělá a jindy by nejradši byla jako brácha.

ewule24
autor
24. čer 2010

Ahoj!
Tak co,jak válčíte s "pubošema"??

hankamisa
8. lis 2012

ahoj.náhodou jsem na vás narazila a potřebuji poradit.mám 15letého syna v 9tř.a máme problémy s učením. byli i dříve ale s nástupem puberty jako by to učení a snahu uplně zabalil.v tomto roce kdy se to kvuli přijímačkám moc nehodí má nejhorší známky co kdy měl a hrozí mu propadnutí.je sice výborný sporotvec ale škola ho nebaví.několik let mu říkáme at se učí stále dokola a já už fakt nemůžu. nevím zda do něho stále hučet at se učí,že sport ho do konce života živit nebude nebo ho nechat být at si tu 9tř. zopakuje znovu,když je tak línej. podle učitelů by měl i na střední školu nebo byaspon učnák s maturitou zvládl v pohodě.ale takto neudělá ani tu základku natož učnák..

marton
29. lis 2012

@hankamisa Ahojky,taky jsem náhodou zabrousila do této diskuze a koukám,že je 3 roky stará a tvůj příspěvek po 2 letech 🙂 .Těžko ti asi něco poradit,jestli věříš že ti pomůžou,tak zkus poradnu,ale stejně asi kluk udělá co chce.Buď se dá dohromady a zamaká nebo mu to bude trvat déle.Půjde na učňák a studovat může až mu to v hlavě docvakne.Co je asi nejtěžší,soudě dle sebe,aby se s tím člověk vyrovnal sám.Myslím tím tebe.Mám kluky 13 a 18.Mladší je v osmičce,s tím to jde,i když už to taky není co bývalo 🙂 .Starší je ve třeťáku a jestli dostuduje..... 😠 .Vidím rudě jen o tom píši.

jally
7. pro 2012

Nevím, zda-li to bude stačit, ale mám pubertální sestru, 14 let 😀

jally
7. pro 2012

@ewule24 Mamka, ta hází z okna, zakazuje Pc, bere mobil 😀

miska56
15. kvě 2013

Ahojky já mám celkem 3 kluky néjstarší má 13let,pak 10 a na konec 2roky.Néjvíc nám dává zabrat ten néjstarší a jeho puberta je to hrůza.Doufám,že to brzy přéjde 🙂 M.

kackaje
28. čer 2013

Mám doma 14-ti letou Aninku a 11-ti letého Fílu 🙂

avynka
29. čer 2013

Já mám doma 16ti letého a občas je to fakt o nervy ☹

marton
19. črc 2013

@hankamisa ahoj,tak jak jste vyřešili výběr povolání?Koukala jsem na fotky,syn je dobrej 🙂 .

hankamisa
19. črc 2013

@marton -ahojky 🙂 . no zatím nijak. na začátku července si byl teprve pro vysvědčení,protože byl předtím na olympiádě.do té doby jsme nevěděly jestli ho vůbec pustí ze základky-hrozily mu dvě pětky.tak nakonec ho pustily.takže nastoupí na energetika ale zda to dodělá to se neví.zatím to vidím hodně bledě.na nové škole nás totiž připravovaly na to,že jestli počítáme s tím,že se děti zlepší v učení tak tomu bývá prý naopak a nejhorší je prvák.rozxum k učení nastává až většinou v třetáku.prý bývají horší než předtím. tak nevím,nějak si to neumím přectavit jak může být ještě hůř . ☹

marton
19. črc 2013

@hankamisa tak hlavně že se někde "upíchl" a víc ukáže čas.Jestli takhle sportuje,tak se asi nedá počítat,že by škole moc dal.Kde byl na olympiádě?

hankamisa
19. črc 2013

je mi jasný,že škole moc nedá .vidím jak se to rok od roku horší ale je potřeba aby měl aspon nějaký papír o vyučení.do stáří se sportem živit nebude a se základním vzděláním toho moc nenadělá. na olympiádě byl ve zlíně.

marton
20. črc 2013

@hankamisa a co nějaká škola podporující mladé sportovce?

hankamisa
21. črc 2013

jj v praze ,jenže to je s intrem a tam ho nepustím.potřebuje dohled. nebo pak sportovní gympl to by ale musel mýt lepší známky na obě školy. ☹ a to věděl .

lucisa
11. srp 2014

Ahoj, chodí tady ještě někdo?

hvezdnenebe
22. srp 2014

@lucisa já tady třeba chodím. ale nikdo nepřispívá, tak taky mlčím 🙂