• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se do hypotéky přičíst můj příjem z práce na dohodu?

6. srpna 2014 
Zdravím. Snad mi poradí někdo zkušený. Určitě bych se na to zeptala fin.poradkyně,ale leží mi to v hlavě a zajímá mě odpověď. žádáme o hypotéku, my dva spolu dosáhnem na požadovanou sumu. On podniká, ja na rodičovské.. konec 5/2015 . Můj příjem pro hypo berou 6100 z rodičovského. A otázka je, když bych nastoupila do zaměstnání (kde jsem na dobu neurčitou) např. na dohodu o provedení práce ( 300h/rok),- mám možnost hlídání , ZDA, by se tento vydělaný příjem dal přičíst k dosavadnímu mému příjmu těch 6100 do hypo? děkuji za info :slight_smile:
24. črc 2014 ve 23:42  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikcza No, jistě to nevím, ale myslím, že dohodu by jako příjem nebrali, ale pokud by ses vrátila do práce třeba na částečný úvazek, tak to jo.
25. črc 2014 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dohodu o provedení práce jako příjem neberou a dohodu o pracovní činnosti většina bank taky nebere, což jsem teda nečekala. Vím to, protože jsme teď řešili refinancování a říkala nám to naše poradkyně i ve 2 bankách nám přímo osobně.
@nikcza
25. črc 2014 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
DPČ uznava napr. ČSOB a HB, DPP ne..
@nikcza
6. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek