Insolvence. Co se pro mě změní po nástupu na MD?

verupilnaj91
14. lis 2016

Ahoj maminky.. prosím o radu... bohužel jsem v insolvenci... s tím ze mám určeny splátkový kalendář.. po novém roce bych měla nastoupit na MD, co se pro mě změní? Někdo zkušenost ?.. a další otázka.. tak trosku tapu.. můj partner ví o tom ze dluh mám, a ze ho ještě nějakou dobu musím platit.. ovšem rekla bych ze úplně neví ze jsem pravé v insolvenci.. když jsem mu o tom říkala, tak mi přišlo ze se o tom moc bavit nechce.. ze je zkratka rad ze jsem mu to rekla ale na podrobnosti se mě neptal... tak nevím jestli to mám nějak řešit a nebo to nechat byt ...

adjanni
14. lis 2016

lidi, proboha jak to žijete 😲

duvi21
14. lis 2016

Partneri by mezi sebou meli mit jasno. Ja bych si s nim sedla a vse mu rekla dopodrobna. Nechapu moc, ze se jakoby vyhyba vedet podrobnosti. I kdyz: nekteri lide to delaji, neradi vi neprijemne veci, radsi si jakoby zacpou usi. To pak do budoucna znamena problem. Na prvni otazku odpoved nevim. A nehodnotim. Vim, jak snadno se dnes clovek dostane do prusvihu, system je tak nastaveny.

janea823
14. lis 2016

Nemění se nic, srážky (pokud je lze provést) budou z mateřské..pokud nikoliv a nebude to vycházet minimálně na tech 30%, tak je problem a bude potreba zajistit dalsi příjem...

kacca11
15. lis 2016

Nechapu. Jsi v insolvenci, do toho otehotnis a nakonec to pritel ani poradne nevi? Znate se vubec? Silenost, tohle je vec, kterou jste si meli vysvetlit pred tehotenstvim.

Nevim, zda ti jsou znama pravidla insolvence, ale pokud se nebudou strhavat splatky, je to spatny. Cely ten institut je vubec sileny, lidi si te moznosti ani nevazi 😫