Jak je to s konsolidací půjček, když je manžel OSVČ?

misickaf
14. led 2013

Manžel musí doložit daňové přiznání? asi jo že? Ale přiznává minimum kvůli daním právě 😒

lostakova
14. led 2013

@misickaf Nejspíš ano. Každá banka si podmínky konsolidace půjček specifikuje sama, takže se nedočkáš jednoznačné odpovědi. Tam, kde chtějí doložit příjmy, to po vás ale budou chtít.

favofrenki
14. led 2013

Ano bude muset, například v České spořitelně se dokládají dvě daňová přiznání.

spagatice
14. led 2013

Být vámi, tak tu poslední větu rychle smažu 😖

szjarm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anettta3
16. črc 2013
Uživatel anettta3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anettta3.

Záleží od toho jaká společnost ti to bude konsolidovat. Banky požadují i daňové přiznání, nebankovky zřejme ne, aspon po mně nechteli, když jsem žádala o konsolidaci online přes www.onlinerefinancovani.cz

pavelo
1. únor 2014

U bank nemá smysl žádat. Všechny počítají měsíční příjem osvč jako základ daně mínus daň / 12. V jedné nejmenované nebankovce (abych nedělal reklamu) jsem jako riskař zavedl výpočet příjmů osvč s přihlédnutím k tomu, jestli si osoba stanovuje výdaje paušálem nebo případně pracuje na švarcsystém. Tyto půjčky jsou bez ručení nemovitostí. Potom je mnoho nebankovek, které půjčí a příjem je nezajímá. Tam ovšem musíte ručit nemovitostí. Cena peněz je i zde relativně vysoká. Osobně bych doporučoval snažit se půjčku vyřešit po známosti a nabídnout podíl na zisku nebo si raději vůbec nepůjčovat. Záleží na účelu půjčky.