Jaký je Váš názor na Home Credit?

missymici
6. bře 2013

Zdravím všechny ....
Chtěla bych vědet jaky je váš názor,nebo spíš zkušenost s půjčkou od Home Creditu?

Děkuji

aklin
27. lis 2016

Home credit? jeden velký zloděj. Lepší zajít do banky.

marunka84
28. lis 2016
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

za mne určitě NE, NE a NE. Jsou to pěkní zloději...raději vemte normální půjčku v bance a nebo žádnou - nevyplatí se to

sarkar
28. lis 2016

Kdysi jsme od nich půjčku měli, resp. jsme brali něco na splátky. Možná i víckrát než jednou. Jednalo se ale o velice krátkodobou půjčkou, v tom druhém případě to určitě bylo i bez navýšení, to bylo na nějakou pohovku a měli jsme jí během pár měsíců splacenou.
Za mě vše v pořádku. O výši případných úroků nemluvím, jen píšu, že žádné extra naschvály jsme od nich neměli.

klanova2
17. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, já mám tu nejlepší zkušenost s https://www.emmascredit.cz. Ocitla jsem se totiž v situaci, kdy jsem nevěděla jak dál. Mohu všem jen doporučit.

mandragorra
21. únor 2017

ja od nich mela kreditni kartu na 30 tis., bylo mi receno ze je naporad. Vse jsem radne splacela jak jsem mela. Pak jsem prisla o praci a byla asi pul roku na UP mezitim volala pani z call centra aby si overila moje udaje, tak jsem ji rekla ze jsem ted momentalne bez prace, najednou otocila zacala na me jecet ze proc jsem to nenahlasila a okamzite mi kartu zablokovali, ikdyz jsem ji mela podle nich naporad, no naporad ji mam ale nefunguje 🙂)). Jeste me servala ze porad vybiram a splacim a vybiram a splacim, tak jsem ji rekla, ze od toho ta karta snad je a ze nechapu proc na me jeci kdyz to splacim. Kartu mam uz zaplacenou a jsem za to rada. Pani rekla ze az budu pracovat ze mi ji zase odblokuji, uz jsem to nechtela. Vlastne jsem docela rada ze to blokli, alespon ji mam uz zaplacenou a mam klid. Jinak hrozne jednani s klientama co radne splaci.

anettta3
11. dub 2017
Uživatel anettta3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anettta3.

Za mě také Home credit rozhodně ne, už jen když si ho člověk porovná např. s Cetelemem, tak z toho vyjde dost, že nevýhodně https://www.hyperfinance.cz/pujcky/porovnani-pujcek/?produkty=72;117;

petruseka
28. črc 2017

@marunka84 ale když není zbytí, co dělat? asi jsi nebyla v situaci kdy ti nechtěli půjčit. Já jsem byla tak na dně, že jsem musela jít k Proficredit, taky nebankovka. Naštěstí jsem z toho venku ale už bych se zadlužit nechtěla.

pida1x
5. říj 2017

Ahoj všichni, jaké máte zkušenosti s nebankovními společnostmi? Je nějaká, kterou byste mi doporučili? Předem díky 🙂

cizinkaa
5. říj 2017

Lichva

keerka
5. říj 2017

@pida1x Žádnou! Je to všechno strašně drahý. Zaplatíš třeba dvakrát tolik než sis půjčila. Když už se musíš zadlužit, jdi do banky. A pořádně si to všechno rozmysli a propočítej!

pida1x
5. říj 2017

@keerka koukal jsem tady na recenzi Home Creditu http://nasetreno.cz/home-credit-pujcka/ a příjde mi, že mají docela dobré podmínky, dost podobné co dávají v Air bank. Tak nevím jestli raději zkusit bankovní půjčku, ale tam nemám jistotu, že mi kvůli příjmu dají.

potalo
12. pro 2017
Uživatel potalo je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od potalo.

Mně se Home Credit moc nevyplatil.. Když jsem hledala půjčku, narazila jsem na https://www.hyperfinance.cz/pujcky/, kde jsem si vybrala podle toho, která byla nejlevnější.

terezs2716
12. pro 2017

Dělala jsem jednu dobu u insolvenčního správce a dobrých 70% dlužníků bylo u Home Creditu...čím to? ;)

dasaneumann
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baboonek
19. led 2018
Uživatel baboonek je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od baboonek.

Pro mě je důležitá důvěryhodnost. Podle průzkumu z toho Home Credit nevyšel vůbec špatně https://edufi.cz/am/clanky/nevite-kterym-poskytovatelum-pujcek-verit-nezavisle-pruzkumy-vam-poradi/, je na třetím místě.

biedronka10
19. led 2018

Nikdy, nikdy a nikdy bych si nepujcila od zadne takove spolecnosri. Kdyz uz tak jedine od banky. Kamaradka si pujcila v nouzi od teto spolecnosti, nepromyslela dobre splatky a sve moznosti a uz se to s ni veze...nasi taky, jednou potrebovali kvuli pracce, protoze elektro s Homem melo sml. Kdyz to splatili tak jim opet posilali nejake kreditky a volali atd.....my se s manzelem necem takovemu vyhybame a odmitame dokud to pujde k nasemu zivotu veskere uvery a dluhy, ac zijem skromne a vsechno lepime v domacnosti pokud zrovna kacka je.

jananerova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz