Jaký je Váš názor na Home Credit?

missymici
6. bře 2013

Zdravím všechny ....
Chtěla bych vědet jaky je váš názor,nebo spíš zkušenost s půjčkou od Home Creditu?

Děkuji

zelvatko
6. bře 2013

radši nepůjčovat.. 🙂 na rychlo jsme potřebovali půjčit 10tis, spláceli jsme to 4měs a pak doplatili zbytek a jednorázová částka byla 95OO 😕 nejvíc mě štve, že potom co mají naše údaje, tak pořád otravují a posílají nějaké kreditky a tak.. jinak když je to nutné, nedá se nic dělat, ale jak píšu na začátku, radši nepůjčovat...

ia.
6. bře 2013

@missymici jsem zaměstnanec konkurenční společnosti CETELEM ČR, a.s.. Všechny tyhle společnosti fungují na bázi spotřebitelských úvěrů. Myslím že pokud si řádně přečteš obchodní podmínky a necháš si vše vysvětlit, určitě nečekej nějaký podvod, je to solidní společnost, samozřejmě se snaží vydělat, takže doporučuju pohlídat si úrok.sazbu a RPSN a propočítat si, kolik přeplatíš atd...

schnek
6. bře 2013

pokud jsi ochotná přistoupit na jejich smlouvu a zvládneš jejich splátky, pak je to v rámci možností v pohodě, ale jak ne, tak jsi v pěkným pytli... skoro každej dlužník, co u mě skončí, HomeCredit má a ty pokuty, naprostá neochota cokoli řešit, nějak se domluvit, za chvíli u nich pak klepe exekutor.... no jako nechtěla bych si u nich půjčit ani za nic.

missymici
autor
6. bře 2013

@zelvatko
@ia.
@schnek njn,... když clovek nutne potřebuje 🙂 a kor mě, když mam prijem 7100 mes. nikdo nepujcí.... Jsou jediny.... doprdopr.... no nevim,vaham...ale spis ne

ffiinnkkaa
6. bře 2013

Tak jak píše @schnek pokud splníš vše a splátky budou dostávat v termínu bude to ok..dokonce tehdy měli i možnost přečasného splacení bez úroků..ale jakmile se něco stane..už to jede ..

No je to nebankovní sektor a tam bych do toho já osobně nešla

ninive211
6. bře 2013

Osobně bych od od Home Creditu a jim podobných institucí nikdy nic nepůjčila!!! A snad nikdo, kdo má všech pět pohromadě a alespoň základní povědomí o finančních produktech. I když splácíš v pohodě a nedostaneš se tak do pasti exekutora, tak v konečném důsledku vše mnohonásobně přeplatíš...a stejně musíš dávat bokem peníze na tu splátku, tak moje filozofie je určitě předem raději počítat vždy s nějakým průserem, že třeba může vyplivnout lednička a i když je penízků málo, tak vždy pár stovek pro sichr dát bokem a na ně fakt nesahat...než být nucena si půjčit od podobných společností a pak stejně hledat zdroje na splátku jejich půjčky. Kdo má peníze na to, aby utáhl splátku půjček na spotřebitelské úvěry za pár tisíc, má i na to, aby si na tyto celkem drobné částky předem naspořil...a když by opravdu nebylo zbytí, nejdřív bych se obrátila třeba na rodinu...na Home Credit - to by mi už hóóódně muselo téct do bot!!

evaviki
6. bře 2013

@missymici hele neblbni.. neni to tak davno ,co si tu zalozila nejaku diskuzi kvuli financnim problemum.. vzit si pujcku od nebankovky je proste zacatek pruseru, hlavne kdyz uz nejake financni problemy mas..

schnek
6. bře 2013

@missymici tak jako když už to musí být, tak radši HC, než třeba Provident, Profidebt a podobný frajeři (bacha na Koblížek!!!! takový šmejdy jsem už dlouho neviděla), ale fakt si to hodně dobře spočítej, že na to budeš mít. Já mám od září šicí stroj na splátky od ESSOXU a je mi celkem neříjemně z představy, že by se stalo něco, že bych nemohla zaplatit... už se nemůžu dočkat, až ho doplatím.

leniiis
6. bře 2013

@missymici a pardon, že se tak směle ptám,ale vy žijete bez tatínka nebo s?..🙂 Snad se neurazíš za moji otázku..🙂

missymici
autor
6. bře 2013

@ninive211 dekujiu,...sice jsem se neptala na názor filozofa jak se spravně šetří ,ale neva... chtěla jsem jen vedet, názory a zkušenosti s touto nebankovkou? Nic víc....

@evaviki jj,vím jak to je,... zkousela jsem banky a nic,tak jedine co by tak nebankovka,...ale to by bylo posledne řešení,... musela bych padnout uplne na hubu,... Nutne potřeuji pujcit,... ale nejde to,tak to nejak musíme překlepnout...

missymici
autor
6. bře 2013

@leniiis
... s.... ale problém je jinde...

leniiis
6. bře 2013

@missymici A myslíš, že to je tak strašný, že by sis musela pujčovat zrovna od takovéto společnosti? 🙂 Já tě nesoudím, to bych si nedovolila, ale jak tu píšou holky, od nich už je to jen kruček k nějakýmu prušvihu..je asi pořádně potřeba si rozmyslet co a jak, protože tady ti jsou fakt dacani....

missymici
autor
6. bře 2013

@leniiis až tak ne,... projizdela jsem ted nebankovky,tak jsem se zepatala tady na názor....jake to mají,atd.... zkušenost nemam tak jsem hledala a ptam se.Vim ze to mají v masakru,...

kalipso
6. bře 2013

@missymici u HC jsme měli půjčku, bez úročnou 4 měsíce, takže z naší strany to bylo v pohodě, nezaplatili jsme ani korunu navíc, jen jsme museli dávat bacha abychom vše jim včas nahlásili a mohli to tedy bezúročně zaplatit, chce si to opravdu dobře prostudovat obchodní podmínky a dodržet je, pak není problém. 🙂

schnek
6. bře 2013

@missymici a nezkoušeli jste GE Money? sice to taky nejsou zrovna dobráci, ale přijde mi to o něco lepší, než nebankovky.

missymici
autor
6. bře 2013

@schnek dnes jsem tam byla,... a ne e... jelikož mam rodicak....

blahova_andrea
6. bře 2013

nejlépe si nepůjčovat. je to bordel a okrádačka všude. když už je fakt potřeba půjčit, tak lépe od někoho z rodiny nebo známých. já takto pomohla. sepsali jsme to jako smlouvu o půjčce, k tomu splátkový kalendář a je klid od všech možných poplatků a úroků, co měsíčně převyšují splátku půjčky. dotyčný se nehnul x let z místa, protože platil stále jen to ostatní a dluhy zůstávaly stejný. fuuuuj!!!

bedrisiivet
6. bře 2013

Být tebou bych to nedělala.... nepomohl by třeba někdo z rodiny?

schnek
6. bře 2013

@missymici hmm, no tak nic. Jestli ti můžu poradit, fakt si rozmysli, u koho si to vezmeš, vyber si z těch trochu slušnějších společností, pročti si podmínky a hlavně si spočti, že budeš mít na splátky. Setkávám se s tím denně - my jsme si vzali půjčku, pak druhou, pak třetí, aby bylo na ty první dvě a pak už to jelo... rodina je finančně odepsaná, když mají štěstí, na 5 let. Fakt to dobře promyslete 😉

j.a.n.i
6. bře 2013

Od homecreditu jsem nikdy nic neměla, od Cetelemu ano a tam naprostá spokojenost. A jen tak mimochodem, fakt si myslíte, že pokud člověk nemá na splácení, tak je to s bankou lepší než se slušnou nebankovní společností? A když se podíváte na úroky, tak ty nebankovky je mnohdy mají slušnější než celé slavné banky.

ange_de_la_morte
6. bře 2013

Můj názor je jednoznačný - půjčka od společností typu Home Credit, Prowiden, a těmto podobní jsou wždyk cesta do pekel. Už jen ty úroky jsou neskutečné. Pokud si půjčím protože něco chci je to neuwáženost, a pokud si půjčím protože newycházím s penězi tak nejspíš nebudu wycházet ani při splácení takže se dostanu ještě do wětších průserů. Já bych do ničeho takowého rozhodně nešla. Hledala bych jiné řešení pokud to jen trošku půjde - konsolidace půjček, pomoc rodiny, zkusit snížit wýdaje ( wždycky to někde jde i když to někdy bolí) nebo nawýšit příjem ( i když wím že tohle jde častokrát dost těžko)

berenika39
6. bře 2013

taky jsme svého času využili cetelem a nikdy žádný problém. všude je to stejné - je třeba si přesně spočítat, jestli budu mít na splátku. jinak se osvé podle mě hlásí stejně tak banka jako jiná firma. a nedivím se...ono půjčit si od rodiny, příbuzných - to taky není žádný med. svádí to k tomu - oni jsou hodný, počkají, a problém je na světě.
@missymici primárně jsem proto, mít rezervu. vím, že jsou nečekané průsery, pak bych hledala alespon nekoho, kdo má jméno, tradici, a to cetelem a homecredit mají. oni si jen chrání své, udělal by to každý. když budeš splácet, nic se nestane. dobře si to spočítejte, mějte vždy jednu splátku předem na účtě.

veruska007
7. bře 2013

Osobně bych si taky u HC nikdy nepůjčila. Známí si u nich otevřeli nějaký kreditní účet, který nikdy nečerpali a když ho chtěli zrušit, HC jim připravila hotové peklo 😔 . Přišli kvůli tomu o byt, který kupovali a přes rok nesehnali žádnou společnost, která by jim poskytla úvěr na bydlení. Přitom od HC měli pouze neaktivní kreditní účet, o kterém se dozvěděli až v bance, u které vyřizovali hypotéku.

anettta3
13. čer 2013
Uživatel anettta3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anettta3.

z vlastní zkušenosti nevím poradit, já jsem si brala půjčku od Smartu, ale mám známou, která měla home credit a nestěžovala se. Tam je hlavně podstatné dobře si prostudovat smlouvu, abyste věděli, do čeho jdete. I ty nejmenší písmenka třeba přečíst. 🙂 Jak se teď dívám tak mají akci že vracejí polovinu úroků tak by se to mohlo vyplatit. Ale nevím jaké jsou to podmínky, je třeba si to prostudovat: http://www.skvelapujcka.cz/vyhody

pavla41
10. říj 2013

ahojík,home credit ani essox nebrat.Mám velmi špatné zkušenosti.Museli jsme si koupit nový automobil,jelikož ochrnuji na nohy museli jsme koupit automat.Potřebovala jsem prodloužit termín vrácení velkého technického průkazu z důvodu zařizování věcí ohledně parkování pro ZTP apod.Nejenom,že mi to nepovolili,ale dokonce mi hrozily pokutou.Lidské jednání na bodě mrazu a to nemluvím o tom,že z nás mají vysoké úroky a ještě s námi jednají jako s hadrem.Přitom nebýt nás lidiček co momentálně nemáme hotovost a musíme si vzít úvěr tak by ani nefungovali.Paní píše Smart,taky to není dobrá volba.Když potřebujete nutně peníze tak provident hotovostní půjčku,jsou tam úroky ale když to zaplatíte předčasně není co řešit.Pokud potřebujete větší hotovost a víte , že to nemůžete splatit dříve požádejte o nehotovostní půjčku.Nikde nenajdete menší úroky než u providentu.Nechtěji ji dávat,ale v nabídce je.Dělala jsem poradce proto mám informace...Home credit sice nyní má akci ,že polovinu úroků vám vrátí,pokud budete řádně splácet,ale jsou to šílené úroky co se dávají na víc...nadává se na nebankovní úvěry ale ve finále ať je to bankovní nebo nebankovní úroky mají nastavené stejně.To byla moje poslední věc co jsem si vzala na úvěr...

michaelabrazdilova
25. říj 2013

Já bych rozhodně Home Credit nedoporučovala. My jsme si chěli koupit auto a raději jsme sáhli po této půjčce. nejlepsi-autopujcka

deniii89
26. říj 2013

My měli víckrát a i Esox , Cetelem..vše je to stejný a drahý... Spláceli jsme 2800,- ale každý měsíc si vzali půlku za poplatky a uroky, a takže fakt síla! Už nikdy víc 🙂 Na auto máme vždy ge money auto a ok.... i když nejlepší je si nepujčovat, ale v dnešní době by bez pujček člověk neměl to, co má 🙂

deniii89
26. říj 2013

Ale jestli nutně potřebuješ, my prostě taky potřebovali, šli jsme do toho, ale je to fakt drahý! To už je jen na Tobě

radim7373
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
granda
29. říj 2013

kurvy zlodějský